IPS Kasiino

IPS Kasiino

 • Cleopatra Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashPayVisionEurosetAlfa Click
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 4000 dollarini, 1. sissemakse boonuse sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Stake Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  PaylevoLitecoinBitcoinBitcoin CashLitecoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 500 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Fair Go Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardPOLiCashtoCodeeZeeWalletVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

IPS Kui Maksedeposiit Kasiinodes: Eelised ja Puudused

Sisukord

Kuigi on palju erinevaid maksemeetodeid kasiinode jaoks, ei pruugi kõik neist olla kõigile mängijatele võrdselt sobivad. Üks selline makseviis, mida tavaliselt võidakse leida paljudes eesti kasiinodes, on IPS või Internet Payment Service. See on spetsiaalne makseviis, mida on loonud 16 põhjamaist panka. Kui olete mõelnud, kas IPS-i kasutamine ridamisi maksete tegemiseks on tõesti hea idee, see artikkel annab vastuseid kõikidele küsimustele, mis teile peavalu võivad valmistada.

Eelised

Turvalisus

IPS peamine eelis kasiinode jaoks on see, et see pakub ühte turvalisemat makseviisi, mis kaitseb maksja identiteeti ja tagab turvalise rahaülekande. IPS kasutab pankade väljastatud sertifikaate, et tagada ohutud maksed. Lisaks sellele, et makseprotsess on turvaline, on ülekande tõttu peaaegu võimatu raha ära kaotada, rääkimata vargusest või identiteedivargusest.

Kiirus

IPS võimaldab kasiinomängijatel raha hoiustada mõne minuti jooksul. Ülekandmised on kohesed, seega ei pea mängijad ootama oma raha kättesaamist nädalaid või isegi päevi, mis tavaliselt võtab aega, kui kasutatakse mõnda muud makseviisi. See kiirus on eriti kasulik, kui soovite kiirelt alustada mängimist ega soovi oodata oma raha hoiustamisega, et teid oodataks hea pakkumisega.

Lihtsus

IPS-i kasutamine on väga lihtne ja kasutajasõbralik. Selleks, et hoiustada kasiinos IPS-i kaudu, piisab vaid sellest, kui teil on sobiv pangakonto. Kui soovite maksta, logige sisse oma mobiilipangas või internetipangas ja täitke selleks ette nähtud ülekande vorm. Teie kasiinokonto kantakse raha koheselt ning olete valmis oma lemmikmänge mängima.

Puudused

Piirangud

Vaikimisi maksimumsumma, mis on lubatud maksta kasiinodes IPS-i kaudu, on 2500 eurot. Kui soovite teha suuremaid ülekandeid, peate võtma ühendust kasiino klienditeenindusega ja küsima alternatiivi. See on tavaliselt mitte-nii-võluv võimalus kasiino mängijatele, kuna enamikul juhtudest täidavad nad lihtsalt deebetkaardiga oma maksimaalse piiri.

Teenustasud

IPS-i kasutamine kasiinodes tõenäoliselt kulutab raha, sest enamik pankasid võtab makselisaks. Kui teie pank võtab tasu kord kuus, võidakse teilt tasuda vahemiku alguses. Kui teie pangakonto pakkumine kehtib ainult kuusest perioodist, on see üsna tõenäoline väljaminek.

IPS Eelised ja Puudused Maksedeposiidina Kasiinodele

IPS on kindlasti turvaline ja kiire maksemeetod kasiinode jaoks. Kasiinod saavad kasu IPS turvalisusest, sest nende mängijate uhkus kaitstakse cyber-ohu eest. Kiire ülekanne võimaldab klientidel kiiresti mängida, mis suurendab kasiinomängijate tooni ja suurendab nende elamuspakkumisi ja edukust. Samas võib IPS olla üks kulukamaid makseviise maksedeposiidina kasiinodele. Sellest hoolimata kasutavad paljud kasiinod IPS-i ennekõike oma mängijate turvalisuse ja mugavuse tagamiseks.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et IPS on ideaalne makseviis kasiinomängijatele, kes otsivad turvalist, kiiret ja lihtsat makseviisi. Ehkki sellel on mõningaid piiranguid, näiteks tasude ja maksumuste osas, on selle turvalisuse tase tasuline. Mängijad saavad nüüd rahuliku südamega kasiinomänge mängida ja nautida kõiki eeliseid, mida IPS pakub.

IPS Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas IPS on usaldusväärne makseviis kasiinos?

Jah, IPS on üks kõige turvalisemaid makseviise kasiinodes. See on litsentseeritud ning reguleeritud Financial Conduct Authority jaoks (FCA) ning kasutab kaheastmelist autentimist, et tagada maksimaalne turvalisus.

Kas IPS-le on olemas mingeid maksepiiranguid?

Jah, igal kasiinol võib olla erinevad maksepiirangud seoses IPS-ga. Seetõttu on soovitatav kontrollida enne deposiidi tegemist kasiino maksepoliitikat.

Kas IPS-i kasutamisel kasiinos on lisatasusid?

Enamik kasiinosid ei võta IPS-i kasutamise eest täiendavaid tasusid. Kuid võib esineda olukordi, kus kasiinod võivad küsida väikseid tasusid sõltuvalt makse summast, nii et ole ettevaatlik.

Kui kiiresti saan maietuste võita pärast IPS-i kasutamist?

Maietused võivad olla saadaval kohe pärast IPS-i kasutamist. Kuid kasiinod võivad taotleda kinnitamise protsessi läbimist enne väljamaksete tegemist.

Kas ma saan oma raha tagasi, kui mul on IPS-i kasutamisel probleeme?

Jah, kui teil on IPS-i kasutamisel probleeme, saate võtta ühendust kasiino klienditoega või IPS-i klienditoega, et saada oma raha tagasi.

Kas minu isikuandmed on IPS-i kasutamisel kaitstud?

Jah, IPS-i kasutamisel kaitstakse teie isikuandmeid kaheastmelise autentimise ja muude turvameetmete abil. See muudab IPS-i üheks turvalisemaks makseviisiks kasiinodes.

Kas ma saan kasutada IPS-i mobiiltelefonis või tahvelarvutis?

Jah, IPS-i saab kasutada mobiilsete seadmete abil. Selleks peate olema kindel, et kasiino on mobiilisõbralik ning saate kasiinos siseneda oma mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil.

Kas ma saan kasutada IPS-i väljaspool Eestit?

Jah, IPS-i saab kasutada väljaspool Eestit. Kuid mõned kasiinod võivad piirata IPS-i kasutamist mõnes riigis, seega peaksite enne kasutamist kontrollima kasiino maksepoliitikat.