Laser Kasiino

Laser Kasiino

 • Paddy Power Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  PayPalSoloNetellerSwitchSwitch
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Mis on laser?

Sisukord

Laser on deebetkaardimaksete süsteem, mille käivitas Iiri pankad 1996. aastal. Seda kasutatakse enamasti Iirimaa Vabariigis, kuid mõned Ühendkuningriigi pangad väljastavad ka Laser Deebetkaarte.

Laserina kasiinode hoiuste meetod

Paljud veebikasiinod aktsepteerivad laserit hoiuste meetodina. Maardlad on tavaliselt kohe ja tasuta. Mängijad peavad lihtsalt sisestama laserkaardi üksikasjad ja summa, mida nad soovivad hoiustada. Tehingut töödeldakse kohe, võimaldades neil kohe mängima hakata.

Kuna Laser on deebetkaart, saavad mängijad hoiustada ainult nii palju kui nende pangakontol. See võib olla eeliseks neile, kes soovivad oma veebipõhiste hasartmängude kulutusi piirata.

Mõned veebikasiinod võivad aga lasermaardlate eest tasu võtta, nii et mängijad peaksid enne hoiuse tegemist alati kontrollima kasiino tingimusi.

 • Laseri kasutamise eelised kasiinode hoiuse meetodina:
 • Vahetu hoiused
 • Eraldi konto pole vaja
 • Hoiusepiirid võivad aidata hasartmängukulutusi hallata
 • Turvaline ja väljakujunenud maksesüsteem
 • Laseri kasutamise puudused kasiino hoiuse meetodina:
 • Mõned kasiinod võivad lasermaardlate eest tasu võtta
 • Mängijad saavad oma pangakontol ainult nii palju kui neil on

Laser kui kasiino äravõtmismeetod

Kõik veebikasiinod ei aktsepteeri laserit väljaastumismeetodina. Kuid nende jaoks, kes seda teevad, töödeldakse väljamakseid tavaliselt mõne tööpäeva jooksul.

Mängijad saavad oma võidud laserdeebetkaardile tagasi võtta, sisestades kaardi üksikasjad ja summa, mille nad soovivad välja võtta. Rahalised vahendid võetakse tagasi nende laserkaardiga seotud pangakontole.

Jällegi võivad mõned veebikasiinod laser väljavõtmise eest tasu võtta, nii et mängijad peaksid enne väljavõtmist tingimusi kontrollima.

 • Laseri kasutamise eelised kasiino äravõtmismeetodina:
 • Rahalisi vahendeid krediteeritakse mängija pangakontole
 • Väljakujunenud maksesüsteem
 • Laseri kasutamise puudused kasiino ärajätmismeetodina:
 • Mitte kõik veebikasiinod ei aktsepteeri laserit väljaastumismeetodina
 • Väljamaksete töötlemine võib võtta paar tööpäeva
 • Mõned kasiinod võivad laser väljavõtmise eest tasu võtta

Laser turvalisus

Laser on turvaline makseviis, mis kasutab uusimat krüptimistehnoloogiat kasutajate isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks. Tehinguid töödeldakse turvalise võrgu kaudu ja kõik laserdeebetkaardid on kaitstud PIN -koodiga, mida ainult omanik teab.

Lisaks peavad ranged eeskirjad ja turvastandardid järgima veebipõhiseid kasiinosid, mis aktsepteerivad maksemeetodina, mis aitab tagada mängijate andmete ohutuse.

 • Laser -turvalisuse eelised:
 • Kasutatakse uusimat krüptimistehnoloogiat
 • Kõik laserdeebetkaardid on kaitstud PIN -koodiga
 • Veebikasiinod peavad järgima rangeid eeskirju

Järeldus

Laser on mugav ja turvaline makseviis, mida saab kasutada veebikasiinodes hoiuste ja väljavõtmiste tegemiseks. Kuigi mitte kõik veebikasiinod ei aktsepteeri laserit, on see Iiri Vabariigi ja Suurbritannia mängijatele siiski populaarne võimalus. Laseri sisseehitatud hoiusepiirangud võivad aidata mängijatel oma hasartmängukulutusi hallata ja selle turvafunktsioonid tagavad kasutajate isikliku ja finantsteabe ohutuse.

Mängijad peaksid siiski olema teadlikud lõivudest, mille online -kasiinodelt laserina makseviisi kasutamise eest võetud, ja kontrollige enne tagatisraha või väljamakse tegemist alati tingimusi.

Laser Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on laser?

Laser on elektrooniline makseviis, mis võimaldab kasutajatel deebetkaardi abil raha oma kasiinokontodele hoiustada.

Kas laser on ohutu makseviis?

Jah, laserit peetakse väga turvaliseks makseviisiks. Kasutaja tundlik finantsteave on krüptitud ja kaitstud täiustatud turvameetmetega.

Kas veebikasiinodes on laser kasutamisega seotud tasusid?

Laseri kasutamisega veebikasiinodes võivad täpsed tasud erineda sõltuvalt kasiino poliitikast. Tavaliselt ei saa kasutajad laser abil raha oma kasiino kontole hoiustamisel.

Kas laser on saadaval kõigis veebikasiinodes?

Ei, laser pole üldse veebikasiinodes. Enne kasiinoga registreerumist julgustatakse kasutajaid kontrollima saadaolevate makseviiside loendit.

Kui kaua kulub laser kasutamisel minu kasiinokontole ilmumise raha?

Laser kasutades kasiinokontole deponeeritud raha ilmub tavaliselt kohe, võimaldades kasutajatel kohe oma lemmikkasiinomänge mängida.

Kas ma saan võitu laser abil tagasi võtta?

Ei, laser ei ole taganemismeetod. Kasutajad peavad oma võidu väljavõtmiseks valima teise makseviisi, näiteks pangaülekannet või krediitkaarti.

Kas on piiratud, kui palju saan laser abil hoiustada?

Täpne hoiuse piir võib varieeruda sõltuvalt kasiino poliitikast ja kasutaja pangapiirangutest. Kasutajaid julgustatakse oma panka ja kasiinot kontrollima, et teha kindlaks nende hoiusepiirang.

Mida peaksin tegema, kui mul on probleeme Laseri abil raha hoiustamisel?

Kui teil on probleeme Laseri abil rahade hoiustamisel, peaksite abi saamiseks ühendust võtma veebikasiino klienditoe meeskonnaga. Need aitavad teil lahendada kõik probleemid, millega võite kokku puutuda.