Pankkisiirto Kasiino

Pankkisiirto Kasiino

 • Bet24Star Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  CryptoCurrencySofortNeosurfMultibancoePay.bg
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  100% teretulnud boonus kuni 3500 eurot + 50 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Two-Up Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardBitcoinNeosurfBank Wire TransferVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Pankkisiirto kasiino sissemaksena

Sisukord

Pankkisiirto on üks populaarsemaid kasiino sissemakse meetodeid Eestis. See on kiire ja turvaline viis raha kasiinosse kanda ning paljud kasiinod pakuvad Pankkisiirto kasutamisel ka spetsiaalseid boonuseid ja pakkumisi.

Pankkisiirto võimaldab kanda raha kasiinosse otse oma pangakontolt. Selleks tuleb valida makseviisina Pankkisiirto ning sisestada vajalikud andmed, nagu ülekande summa ja kasutajanime.

Pankkisiirto eelised

Pankkisiirto kasutamine kasiino sissemaksena pakub mitmeid eeliseid:

 • Kiire ja turvaline makseviis
 • Ei nõua krediitkaarti ega elektroonilisi maksevahendeid
 • Taskukohane makseviis, sest teenustasud on väiksemad võrreldes teiste makseviisidega
 • Lai valik kasiinosid, kus seda saab kasutada

Pankkisiirto on kiiremaksete lahendus, millega raha kantakse üldjuhul koheselt, kuid see võib sõltuda ka pangast, mistõttu tuleks enne makse sooritamist kindlaks teha, milline on maksete tööaeg ja reeglid. Turvalisuse seisukohast on Pankkisiirto kindel makseviis, kuna see toimub otse pangalingi kaudu.

Pangakonto väljavõtte küsimine kasiino väljamakse tegemiseks

Pankkisiirto saab kasutada ka kasiinost raha välja võtmiseks. Selleks tuleb teha vaid kasiino kodulehel väljamakse taotlus ning kasutada sissemakse jaoks kasutatud pangakontotega samu andmeid. Pankkisiirto väljamakse võib võtta aega kuni kaks päeva, kuid see sõltub kõikumistest pangandusprotsessides.

Pangakonto väljavõtme taotlemine kasiino väljamakse tegemiseks

Pangakonto väljavõtte küsimine enne väljamakse tegemist on tavapärane meetod internetikasiinodes, et tagada, et kõik raha tehingud on ausad ja usaldusväärsed. Kasiinod võivad siiski kasutada erinevaid makseviise ja -meetodeid, mistõttu tuleks enne sissemakse tegemist uurida konkreetse kasiino makseviiside valikut ja nõudeid.

Kokkuvõte

Pankkisiirto on kiire ja turvaline viis kasiinoraha kandmiseks otse oma pangakontolt ning selle kasutamine kasiino sissemaksena pakub mitmeid eeliseid. Väljamakse tegemisel tuleb arvestada aga, et see võib võtta aega kuni kaks päeva ja mõned kasiinod võivad nõuda pangakonto väljavõtte küsimist. Kokkuvõttes on Pankkisiirto sobiv valik neile, kes eelistavad kasutada turvalist ja lihtsat makselahendust.

Pankkisiirto Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas Pankkisiirto on usaldusväärne makseviis kasiinodes?

Jah, Pankkisiirto on üks turvalisemaid makseviise, mida saate kasutada kasiinodes. Pankkisiirto kasutab ülikiireid ja turvalisi maksetehnoloogiaid ning tagab, et teie finantsandmed jäävad privaatseks.

Kas pean maksma Pankkisiirto maksete eest teenustasu?

Maksetega, mida teete Pankkisiirto kaudu, ei kaasne tavaliselt teenustasu. Kuid võib-olla maksate oma panga poolt tasusid. Kontrollige oma pangaga, kas neil on Pankkisiirto tehingute jaoks tasusid.

Kas Pankkisiirto on kasiinodes kiire makseviis?

Jah, Pankkisiirto on väga kiire makseviis. Pärast makse tegemist jõuab raha tavaliselt kasiinokontole mõne minuti jooksul.

Kas Pankkisiirto on kasiinode väljamakse meetod?

Jah, Pankkisiirto on ka kasiinode väljamakse meetod. Kui soovite raha oma mängukontolt välja võtta, saate valida Pankkisiirto meetodi.

Kas on olemas piirangud Pankkisiirto kasutamisel kasiinodes?

See sõltub kasiinost ja pangast, mida kasutate Pankkisiirto maksete tegemiseks. Enamikul juhtudel ei ole piiranguid. Kuid mõnedel pankadel võivad olla oma piirangud, seega on kõige parem kontrollida oma panga poolt seadistatud piiranguid.

Kas kõik Eesti pankade kliendid saavad kasutada Pankkisiirto maksemeetodit kasiinodes?

Jah, Pankkisiirto on saadaval kõigi Eesti pankade kliendile. Kuid kasiinod võivad nõuda teatud tingimusi, näiteks minimaalne sissemakse.

Kui kaua kulub raha kasiinost oma kontole kandmiseks?

Pärast Pankkisiirto makse tegemist jõuab raha tavaliselt mõne minuti jooksul teie kasiinokontole.

Kuidas saan oma raha kätte, kui olen Pankkisiirto kaudu võitnud?

Kui olete mängus võitnud ja soovite raha oma mängukontolt välja võtta, saate valida Pankkisiirto meetodi. Raha jõuab tavaliselt teie pangakontole 1-3 tööpäeva jooksul.