Kasiino parimad veebisaidid

Leiate laia valiku parimate kasiino veebisaitide hulgast, mida kontrollitakse põhjalikult nende mängude mitmekesisuse, turvameetmete, õiglase mängueskirjade ja erakordsete klienditoe teenuste osas.

 • Big Dollar Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerSkrillVisaNetellerMasterCard
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  2500 dollarit + 250 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Unibet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillVisaBank Wire TransferNetellerPaysafe Card
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  200% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 7Bit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank Wire TransferEcoPayzQIWIInteracSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  5000 USD või 5BTC+ 100 FS
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Lucky Tiger Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BitcoinBitcoin CashBitcoin CashMasterCardAmerican Express
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  Welcome Bonus 100% kuni 100 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Uptown Pokies Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  VisaNeosurfPayIDeZeeWalletBank Wire Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni $/250 eurot + 100 boonuspööra, 1. deposti boonus sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad

Kasutage parimaid casino väljamaksemeetodeid, et saada oma võidud kätte

Sisukord

Online-kasiinod on viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks kogu maailmas, ka Eestis. See on suurepärane võimalus lõõgastuda ja lõbutseda, kuid samal ajal võivad kasiinod olla ka suurepärane koht, kus oma raha teenida.

Olukorras, kus olete võitja, on mõistlik uurida, millised on parimad võimalused võidu väljamaksmiseks oma kasiinokontolt. Siin on mõned valikud, mida kaaluda:

E-rahakotid ja maksesüsteemid

E-rahakotid nagu PayPal, Skrill ja Neteller on suurepärased alternatiivid kasiino väljamaksetele. Need pakuvad kiiret ja turvalist viisi oma võitude väljavõtmiseks, ilma et peaksite kasutama oma pangakontot. Need e-rahakotid lubavad teil oma võidud üldjuhul välja võtta mõne tunni jooksul.

Siiski tuleks arvestada, et mõnikord võivad e-rahakotid võtta oma teenustasu, mis tavaliselt on umbes 2-3% summa kohta, mida otsustate välja võtta.

E-rahakottide eelised:

 • Ülimalt kiire ja turvaline
 • Väiksemad teenustasud võrreldes teiste meetoditega.

Krediitkaardid ja deebetkaardid

Krediitkaartide ja deebetkaartide kasutamine on teine ​​võimalus võitude väljavõtmiseks oma kasiinokontolt. Need meetodid on tavaliselt raha väljavõtmiseks kõige kasutatavamad meetodid.

Kaardid, mille kaudu olete oma esialgse sissemakse kasiinole teinud, sobivad tavaliselt ka väljamakseteks. Kuid arvestage, et pank võib võtta oma teenustasu, mis võib tõsta teie väljamaksete kulusid.

Krediitkaartide ja deebetkaartide eelised:

 • Üldiselt väga hästi kättesaadav võimalus
 • Polnud vaja uut konto avada

Pangaülekanded

Olukorras, kus eelnevalt mainitud võimalused ei tundu sobivat, on veel üks võimalus oma võidud kätte saada - pangaülekanne. Ehkki see on kindlasti ohutu ja usaldusväärne meetod, võib see sõltuvalt panga tingimustest ja asukohast võtta kauem aega.

Lisaks on pankade ülekannete teenustasud üldiselt kõrgemad võrreldes e-rahakottide ja kaardimaksetega.

Pangaülekannete eelised:

 • Tavapärane viis raha väljavõtmiseks
 • Teie raha on tavaliselt täiesti turvaline

Järeldus

Kokkuvõtteks soovitame valida väljamaksemeetodi, mis sobib teie vajadustega ning on kiire, usaldusväärne ja turvaline. E-rahakotid ja kaardimaksed on reeglina parimad valikud, kuna need on kiired ja lihtsad. Pangaülekanded on siiski toimivad, ohutud ja usaldusväärsed.

Korduma kippuvad küsimused

Kas ma pean oma isiku tuvastama enne väljamakse tegemist?

Jah, enamik kasiinosid nõuab, et te tuvastaksite oma isiku enne väljamakse tegemist. Selleks peate esitama kasiinole oma isikut tõendava dokumendi, näiteks passi või juhiload.

Kui kaua võtab väljamakse aega?

Väljamakse aega mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas kasiino protsesside kiirus ja maksemeetod. Enamik kasiinosid lubab väljamakseid töödelda 24-72 tunni jooksul, kuid see võib erineda sõltuvalt kasiinost ja kasutatavast maksemeetodist. Mõned makseviisid, nagu näiteks pangaülekanne, võivad võtta rohkem aega kui teised.

Kas kasiinod võtavad väljamaksete eest tasu?

Mõned kasiinod võivad võtta väljamaksete eest tasu, kuid enamik ei tee seda. Kui kasiino võtab väljamaksete eest tasu, siis annavad nad sellest teile teada enne väljamakse tegemist.

Kuidas valida sobiv väljamaksemeetod?

Parim väljamaksemeetod sõltub teie isiklikest eelistustest ja vajadustest. Kui soovite kiiret väljamakset, siis peaksite valima meetodi, mis töötleb raha kõige kiiremini, näiteks e-rahakotid. Kui soovite aga suuremaid väljamakseid teha, siis võiksite valida pangakonto või maksekaardi. Enne otsuse tegemist uurige hoolikalt kõiki kasiino poolt pakutavaid võimalusi.

Kas ma saan väljamakseid teha oma mobiiltelefonist või tahvelarvutist?

Jah, enamik kasiinosid võimaldavad väljamakseid teha ka mobiilsete seadmete kaudu. Kuid võib olla erinevusi erinevates kasiinodes ja maksemeetodites, mistõttu peaksite alati kontrollima kasiino ametlikul veebisaidil väljamakse võimalusi ja tingimusi.

Kui suured väljamaksed on lubatud?

Väljamakse limiidid varieeruvad sõltuvalt kasiinost ja kasutatavast maksemeetodist. Enamik kasiinosid määravad miinimum- ja maksimumlimiidid erinevatele meetoditele. Kontrollige enne väljamakse tegemist hoolikalt kasiino limiite.

Kuidas teha tagasivõtmisi kasiinodes?

Enamik kasiinosid lubab tagasivõtmist teha samal meetodil nagu sissemakse. Kui see meetod pole saadaval, peaksite valima väljamakse meetodi, mis sobib teile kõige paremini. Kasiinost sõltub, milliseid maksemeetodeid kasutada saab, seega olge sellest teadlik, kui otsustate oma sissemakseid teha.