Tele2 Kasiino

Tele2 Kasiino

 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Scatterhall Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumInteracOpen BankingApple PayOpen Banking
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% vaste boonus kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Lucky Hippo Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherPrepaid Gift CardBitcoinEthereumVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 9000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Two-Up Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardBitcoinNeosurfBank Wire TransferVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Tele2 kasiinode sissemakse meetodina: plussid ja miinused

Sisukord

Tele2 on Eesti üks populaarsemaid mobiilsideoperaatoreid, mis pakub klientidele erinevaid teenuseid. Üks neist teenustest on võimalus kasutada Tele2 konto sissemakse meetodina kasiinodes. See on kiire ja mugav viis oma kasiinokontole raha kanda ja seda kasutada.

Tele2 plussid kasiinode sissemakse meetodina

Kiirus: telefoni maksed on kiired ja lihtsad, ning enamikul juhtudel kuvatakse raha koheselt kasiinokontol.

Mugavus: Tele2 konto kasutamine sissemakse meetodina on mugav ja hõlpsasti kättesaadav Mobil-ID või ID-kaardi kaudu.

Turvalisus: Tele2 mobiilne makseviis on turvaline, kuna see nõuab kasutaja kinnitust ja autentimist.

Kättesaadavus: Tele2 mobiilne sissemakse on saadaval enamikus kasiinodes ja muudes online-mängude saitidel.

 • Maksekulud: Enamik kasiinosid ei võta Tele2 sissemakse eest lisakulusid, kuid võib esineda olukordi, kus sul tuleb maksta lisatasu selle eest, et saad oma Tele2 kontot kasiino jaoks kasutada. Enne kasiino valimist tasuks uurida, kas nad võtavad lisatasusid.
 • Kaasaegne tarkvara: Tele2 uusim tarkvara võimaldab teil oma kasiinokontole kiiresti ja lihtsalt raha lisada. Vanem tarkvara võib aga olla aeglane ja ebamugav.
 • Maksimaalsed summad: Tele2 konto sissemakse meetodina tähendab, et saab kanda vaid teatud summa raha kasiinokontole. Kui sa kavatsed teha suuremaid sissemakseid, tuleks kaaluda teise meetodina kas pangakaarti või e-rahakotte.

Tele2 miinused kasiinode sissemakse meetodina

Raha väljavõtmine: Kui tahad raha välja võtta, siis Tele2 konto kasutamine selleks ei pruugi olla hea mõte. Enamik kasiinosid võimaldab sularahaga väljamakseid vaid piiratud ulatuses. Kui soovid väljamakset teha, siis soovitame vaadata alternatiivseid maksemeetodeid.

Reguleeritud kasiinod: Mõned reguleeritud kasiinod ei luba Tele2 makseid oma veebisaitidel. Kui kasutad Tele2-d põhivahendina oma kasiinokontode rahastamiseks, on soovitatav veenduda, et kasiino seda aktsepteerib.

Kokkuvõte

Tele2 on kiire, mugav ja turvaline meetod oma kasiinokontole sissemakse tegemiseks. Kuid see pole alati parim meetod raha väljavõtmiseks ja mõned kasiinod ei aktsepteeri seda makseviisi. Seetõttu tasub enne Tele2 valimist kasiino sissemakse- ja väljamaksemeetodina uurida alternatiivseid võimalusi.

Tele2 Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Tele2?

Tele2 on telekommunikatsiooniettevõte, mis pakub mobiiltelefoniteenuseid, internetiteenuseid ja televisiooni teenuseid. Samuti pakub Tele2 võimalust teha kiireid ja turvalisi makseid online kasiinodes.

Kas Tele2 on turvaline makseviis online kasiinodes?

Jah, Tele2 on väga turvaline makseviis, kuna kõik ülekanded toimuvad läbi kõrgtehnoloogiliste turvasüsteemide, mis tagavad kliendi privaatsuse ja andmete turvalisuse.

Kas maksete eest Tele2-ga peab maksma teenustasu?

Tavaliselt ei pea klient maksma teenustasu Tele2-ga tehtud kasiino maksete eest, kuid tasub igal juhul kontrollida kasiino veebisaiti, et olla kindel.

Kas Tele2-ga online kasiino maksete tegemine on kiire?

Jah, Tele2-ga online kasiino maksete tegemine on väga kiire, kuna makseid kinnitatakse peaaegu kohe ning raha kantakse kasiinokontole kohe pärast makse kinnitamist.

Kas Tele2-ga kasiinos makse tegemisel saab kasutada mobiilirakendust?

Jah, Tele2 pakub mobiilirakendust, mis võimaldab mugavalt makseid teha. Rakenduse üleslaadimiseks tuleb külastada Google Play'd või App Store'i.

Kas Tele2-ga kasiinos makse tegemiseks on vaja krediitkaarti?

Ei, Tele2 kasiinotes makstes pole krediitkaarti vaja. Kasiinosse registrerumisel tuleb seada sisse Tele2 konto ning kasiinosse sisse logides on võimalik seal olevat raha otse oma mobiiltelefoniga hoiuseks kasutada.

Kas Tele2-ga saab teha kasiinomakseid ka välismaistesse kasiinodesse?

Jah, Tele2-ga saab teha kasiinomakseid ka välismaistesse kasiinodesse, kuid tasub jälgida kasiino veebisaiti, et näha, kas Tele2 on seal üldse saadaval.

Kas Tele2-ga saab teha väljamakseid online kasiinodes või ainult sissemakseid?

Tavaliselt saab Tele2 kaudu teha ainult sissemakseid. Kui soovite online kasiinost raha välja võtta, peate kasutama teist makseviisi, nagu näiteks pangakontot või e-rahakotti.