Boost Kasiino

Boost Kasiino

 • Casinonic Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EcoPayzMiFinityCoinsPaidNetellerSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  200% piiranguta registreerumise boonust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Two-Up Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardBitcoinNeosurfBank Wire TransferVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • TonyBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EcoPayzVisaNetellerPerfect MoneyCrypto
  ja veel...
  Hinnang
  9.1
  Teretulnud boonus
  200% kuni 2000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Boose kui kasiino hoiuste meetod - sissejuhatus

Sisukord

Boost on üks Kagu-Aasia populaarseimaid e-Walleti lahendusi, pakkudes oma kasutajatele laia valikut finantsteenuseid, sealhulgas mobiilimakseid, rahaülekandeid, arvemakseid ja veebitehinguid. Kui Boost loodi algselt mugavate ja turvaliste sularahata tehingute jaoks mobiilimakserakenduseks, on see kujunenud mitmekülgseks makselahenduseks, mida aktsepteeritakse erinevates tööstusharudes, sealhulgas veebikasiinodes.

Boosti kasutamine raha oma kasiinokontole on sirgjooneline protsess. Kuna enamik Aasia piirkonna veebikasiinosid aktsepteerib Boosti kui maksemeetodit, peate valima ainult makselehel Boosti logo, sisestama hoiuse summa ja täitma tehingu.

Boosti kasutamise plussid kasiino hoiuste meetodina

Esiteks pakub Boost lihtsat, kiiret ja turvalist viisi kasiinokonto rahastamiseks. Kiirete hoiuste abil saate pärast tehingu lõpetamist hakata oma lemmikmänge mängima.

Teiseks ei võta enamik veebikasiinosid hoogsasse hoiuste eest mingeid tasusid, mis tähendab, et saate teiste makseviisidega võrreldes rohkem oma raha eest väärtust, mis võivad tasuda tasusid või komisjonitasusid.

 • Boost Tehingud on samuti väga turvalised, kuna neid kaitseb SSL-krüptimine ja kahefaktoriline autentimine (2FA), tagades, et teie isiklik ja finantsteave jääb konfidentsiaalseks ja ohutuks.
 • Lisaks pakub Boost kasutajasõbralikku rakendust, mida saate hõlpsalt kasutada, olenemata sellest, kas teete oma lauaarvutis või mobiilseadmes hoiuseid.
 • Boosti rakendus võimaldab teil jälgida ka oma kasiinotehinguid ja kontojääki, pakkudes mugavamat viisi oma rahanduse haldamiseks.

Boosti kasutamise miinused kasiino hoiuste meetodina

Kuigi Boosti kasutamisel oma kasiinokonto rahastamiseks on mitmeid eeliseid, on sellel ka mõned puudused. Boosti üks olulisemaid piiranguid on see, et mõned veebikasiinod ei toeta seda, mis võib piirata teie valikuid, kus mängida.

Veel üks puudus on see, et Boost ei pruugi mõnes riigis ega piirkonnas olla saadaval, mis tähendab, et te ei pruugi oma asukohas selle teenuseid nautida. Lisaks on suurendamise tehingud pöördumatud, mis tähendab, et pärast valmimist ei saa tehingut ümber pöörata.

Boose kui kasiino tagasivõtmismeetod

Boost pole mitte ainult populaarne hoiuste meetod, vaid see on ka mõnes veebikasiinos aktsepteeritud väljaastumisvõimalus. Kui esitate väljamaksetaotluse Boosti abil, saadetakse vahendid teie Boosti rahakotti kohe või 24 tunni jooksul, sõltuvalt kasiino töötlemisajast.

Taastumisprotsess sarnaneb hoiuse valmistamisega, välja arvatud see, et peate oma identiteedi ja Boosti konto omandiõiguse kinnitamiseks esitama täiendavad kinnitusdokumendid. Mõned kasiinoettevõtjad võivad ka väljamaksetasu nõuda, seega kontrollige enne väljavõtmise algatamist kindlasti maksetingimusi ja tingimusi.

 • Üks peamisi eeliseid, mis on väljavõtmiseks tõstmise kasutamisel, on tehingute kiirus: kui vahendid on kasiinost vabastatud, kajastavad need teie võimenduse kontol koheselt või mõne tunni jooksul.
 • Veelgi enam, Boost võimaldab teil vahendeid kasutada muude veebitehingute tegemiseks või raha väljalaskeks ühes Boosti kaupmehe asukohas, pakkudes teile suuremat paindlikkust ja mugavust.

Suurendage kasiino maksepiiranguid

Boost võib sõltuvalt kasiinost või teie Boosti konto olekust kehtestada tehingulimiidid. Maksimaalsed ja minimaalsed summad, mille saate hoogustuse abil hoiustada või välja võtta, võivad erineda kasiinost teise. Enne Boosti valimist kontrollige kindlasti piiranguid ja piiranguid.

 • Maardlate jaoks võib Boost võimaldada teil deponeerida vaid 10 MYR ja koguni 2000 MYR päevas. Need piirid võivad varieeruda sõltuvalt teie konto olekust, näiteks kas olete oma konto kontrollinud, kasutatud varem või tehinguajalugu kasiinoga.
 • Väljavõtmiseks võivad piirid olla vahemikus 100 MYR kuni 25 000 MYR tehingu kohta või päevas, sõltuvalt kasiinost.

Järeldus

Boost on usaldusväärne ja turvaline maksevõimalus Kagu -Aasia veebikasiinodes hoiuste ja väljamaksete tegemiseks. Selle lihtsus, kiirus ja kasutajasõbralik rakendus muudavad selle mängijate seas populaarseks valikuks. Selle piiratud kättesaadavus ja pöördumatute tehingud võivad siiski mõnda mängijat piirata ning tehingulimiidid võivad piirata olulisi hoiustajaid või kõrgeid rullisid. Üldiselt on Boost endiselt suurepärane võimalus tavaliste või juhuslike veebimängude jaoks, kes hindavad mugavust, turvalisust ja kiirust.

Boost Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Boost?

Boost on mobiilimakserakendus, mis võimaldab Malaisia ​​kasutajatel maksta oma mobiilseadmete kaudu kaupade ja teenuste eest.

Kas ma saan Boosti abil raha oma veebikasiino kontole hoiustada?

Jah, mõned Malaisia ​​veebikasiinod aktsepteerivad Boosti makseviisina. Lisateabe saamiseks saate kontrollida kasiino veebisaidil saadaolevate maksevõimaluste loendit või pöörduda nende klienditoe meeskonna poole.

Kas Boose on ohutu ja turvaline makseviis, mida kasutada veebikasiinode hoiuste jaoks?

Jah, Boost kasutab täiustatud turvaprotokolle kasutajate isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks, sealhulgas turvalise pistikupesa kihi (SSL) krüptimine ja kahefaktoriline autentimine.

Kas Boosti kasutamise eest on raha minu veebikasiino kontole?

See sõltub teie valitud veebikasiinost. Mõned kasiinod võivad Boosti kasutamise eest makseviisi eest tasu võtta, teised võivad seda tasuta pakkuda. Lisateabe saamiseks saate kontrollida kasiino tingimusi või pöörduda nende klienditoe meeskonna poole.

Kuidas manustada raha oma veebipõhisele kontole, kasutades Boosti abil?

Rahaliste vahendite deponeerimiseks Boosti abil peate valima oma makseviisi kui kasiino hoiulehel, sisestama summa, mida soovite hoiustada, ja järgima tehingu lõpuleviimiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Milline on minimaalne ja maksimaalne hoiuse summa, kasutades Boosti?

See sõltub teie valitud veebikasiinost. Mõne kasiino minimaalne hoiuse piirväärtus võib olla RM10, teised võivad nõuda minimaalset sissemakset RM30 või rohkem. Maksimaalne sissemakse summa varieerub ka kasiino järgi.

Kui kaua võtab aega, kuni tõukemaht on minu veebikasiino kontole krediteeritud?

Töötlemisaeg võib erineda kasiino järgi, kuid tavaliselt töödeldakse hoogustuskohti koheselt, võimaldades teil kohe oma lemmikkasiinomänge mängida.

Kas ma saan Boosti abil võitu tagasi võtta?

Ei, Boost on praegu saadaval ainult Malaisia ​​veebikasiinode hoiuste meetodina. Võitude väljavõtmiseks, näiteks pangaülekanne või e-rahaline, peate valima erineva makseviisi.