Boleto Kasiino

Boleto Kasiino

 • Zoome Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  PiastrixSticPayQIWIEthereumecoVoucher
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  300% kuni 600 dollarit tervitusboonus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • BetWinner Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  DogecoinLitecoinSkrillEcoPayzBradesco
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 500 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotamba Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  KlarnaAstroPayBank TransferNetellerSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 1000 eurot, panus x40
  +18 | Ainult uued mängijad
 • ReloadBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Credit CardsPay4FunNordeaPOLiRapid Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 300 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad

Boleto kui usaldusväärne ja mugav kasiino hoiuste meetod

Sisukord

Boleto on populaarne makseviis Brasiilias olevatele kasiinomängijatele selle mugavuse ja töökindluse tõttu. See on sisuliselt pangaülekanne, mis võimaldab teil teha hoiuseid ja võita võitu ilma oma pangateavet kasiinoga jagamata. See teeb selle turvaliseks võimaluseks mängijatele, kes ei soovi tundlikke finantsandmeid avaldada.

Boleto teeb ainulaadseks see, et see pole rangelt veebimakse meetod. See on panga libisemine, mida saab kogu Brasiilias osalevates pangakontorites ja sularahaautomaatides printida ja maksta. See tähendab, et isegi veebipangale juurdepääsuta mängijad saavad oma kasiinokontode rahastamiseks Boletot ikkagi kasutada.

Deponeerimine boletoga

Esimene samm Boleto sissemakse meetodina kasutamiseks on selle valimine veebikasiino kassapidaja menüüst. Seejärel genereerib kasiino Boleto panga libisemise ainulaadse vöötkoodiga, mis vastab teie konto teabele ja summale, mida soovite hoiustada.

Võite printida panga libisemist või salvestada selle PDF -na, et esineda osalevas pangakontoris või sularahaautomaadis. Makske libisemisel määratud summa lihtsalt sularaha, tšeki või deebetkaarti abil ning raha kasiinokontole krediteeritakse 48 tunni jooksul. Oluline on märkida, et mõned kasiinod võivad boletode hoiuste eest töötlemistasu nõuda.

 • Boletoga maardlaid töödeldakse tavaliselt 48 tunni jooksul
 • Võite printida panga libise või salvestada selle PDF -na makseks osalevas pangas või sularahaautomaadis
 • Mõned kasiinod võivad boleto hoiuste eest töötlemistasu nõuda

Boletoga taganemine

Boletot saab kasutada ka kasiinovõitude väljavõtmiseks. See protsess sarnaneb deponeerimisega, kuid selle asemel, et maksta pangalöögiks, genereerib kasiino boleto makse libisemist, mille saate printida ja võtta osalevasse panka või sularahaautomaati, et oma raha sularahana välja võtta.

Oluline on märkida, et mõned kasiinod võivad lubada võitu ainult sama hoiusemeetodi abil, mida kasutasite oma konto rahastamiseks. See tähendab, et kui teete boleto hoiuse, võidakse teil kasutada ka oma väljavõtmismeetodina boletot.

Boletoga väljavõtmine võtab tavaliselt kauem kui hoiused, mõned kasiinode töötlemise taotlused 3-5 tööpäeva jooksul. Kuid võitude väljavõtmise mugavus, kuna sularaha võib mõne mängija jaoks üles kaaluda pikema töötlemisajad.

 • Boletoga väljamakseid saab teha sularahana osalevates pankades või sularahaautomaatides
 • Mõned kasiinod võivad nõuda sama meetodit kui deponeerimiseks kasutamist
 • Boletoga tagasivõtmine võtab tavaliselt kauem aega kui hoiused

Järeldus

Boleto on usaldusväärne ja mugav makseviis Brasiilia veebikasiinomängijatele. Selle ainulaadne panga libisemissüsteem võimaldab mängijatel teha hoiuseid ja väljamakseid, ilma et peaksite kasiinole tundlikku pangateavet pakkuma. Ehkki selle töötlemisajad võivad olla pikemad kui muud makseviisid, muudavad selle turvalisus ja juurdepääsetavus paljude mängijate jaoks populaarseks valikuks.

Oluline on märkida, et kuigi Boleto on enamikus Brasiilia kasiinodes laialdaselt aktsepteeritud, ei paku kõik veebikasiinod seda makseviisina. Enne registreerumist kontrollige kindlasti kasiino pangandusmenüüd, et veenduda, et Boleto on teie jaoks mõistlik võimalus.

Boleto Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on boleto?

Boleto on Brasiilias populaarne makseviis. See on vautšeripõhine süsteem, mis võimaldab kasutajatel teha makseid isiklikult või veebis.

Kas ma saan boleto abil veebikasiinodes hoiuseid teha?

Jah, paljud veebikasiinod aktsepteerivad boletot hoiuste meetodina. See on turvaline ja mugav viis oma kasiinokontole raha lisada.

Kuidas teha boleto kasiinos tagatisraha?

Boleto kasiinos sissemakse tegemiseks peate kõigepealt valima makseviisina boleto. Seejärel suunatakse teid lehele, kus saate genereerida boleto vautšeri. Selle vautšeri eest saate maksta panga, postkontoris või muus volitatud asukohas. Teie kasiinokonto krediteeritakse pärast vahendite laekumist.

Kas boleto kasutamisel on minimaalne või maksimaalne hoiuse summa?

Minimaalse ja maksimaalse sissemakse summad varieeruvad sõltuvalt veebikasiinost. Üldiselt on minimaalne sissemakse umbes 20 dollarit ja maksimum umbes 5000 dollarit.

Kas boleto kasutamise eest hoiuste tegemiseks on tasu?

Boleto ise ei nõua oma teenuse eest tasu, kuid mõned veebikasiinod võivad Boleto kasutamise eest hoiuste meetodina kehtestada tasu. Võimalike tasude mõistmiseks on oluline kontrollida iga kasiino tingimusi.

Kui kaua võtab aega minu kasiinokontole arvestamise eest?

Kasiinokontole teie tagatisraha krediteerimise aeg võib sõltuvalt kasiinost ja maksete töötlemisajast varieeruda. Üldiselt kulub vahendite krediteerimiseks vahemikus 1-3 tööpäeva.

Kas ma saan Boleto abil võitu tagasi võtta?

Ei, Boleto on ainult sissemaksega meetod. Enamik kasiinosid nõuavad, et võtaksite välja sama meetodi, mida kasutati teie sissemakse jaoks. Kui deponeerisite Boletoga, peate valima alternatiivse tagasivõtmismeetodi.

Kas Boleto on ohutu ja turvaline makseviis?

Jah, Boleto on turvaline ja turvaline makseviis. See on Brasiilias laialdaselt aktsepteeritud ning sellel on hea maine turvalisuse ja töökindluse osas. Nagu iga maksemeetodi puhul, on aga oluline kasutada ainult usaldusväärseid ja usaldusväärseid veebikasiinosid.