Euteller Kasiino

Euteller Kasiino

 • Bet24Star Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  CryptoCurrencySofortNeosurfMultibancoePay.bg
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  100% teretulnud boonus kuni 3500 eurot + 50 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Jackpot.com Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillPayPalVisaNeosurfFast Bank Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.1
  Teretulnud boonus
  $/£/1500 eurot tervitatav pakkumine + 300 lisapööra
  +18 | Ainult uued mängijad

Eutelleri kasiinode hoiuse ja väljavõtmismeetodina: informatiivne ülevaade

Sisukord

Kas otsite kiiret ja usaldusväärset viisi oma veebikasiinokontolt raha sissemakseks ja väljavõtmiseks? Vaadake kaugemale kui Euteller, populaarne makseviis, mida Soome mängijad kasutavad.

Selles ülevaates uurime lähemalt eutelleri kasutamise eeliseid ja puudusi kasiinode hoiuse ja tagasivõtmismeetodina. Samuti käsitleme seda, kuidas seda kasutada ja miks see on turvaline võimalus.

Eutelleri kasutamise eelised

Eutelleri üks suurimaid eeliseid on see, et see võimaldab koheseid hoiuseid. See tähendab, et saate oma lemmikkasiinomänge mängida kohe, kui te sissemakse teete. Eutelleril on ka suhteliselt madal minimaalne sissemakse summa 5 eurot, mis sobib ideaalselt neile, kes ei soovi palju raha riskida.

Eutelleri kasutamise teine ​​eelis on see, et see on turvaline võimalus. Maksemeetod kasutab pangakvaliteedi turvalisust, mis tähendab, et teie isiklik ja finantsteave hoitakse turvaliselt. Lisaks reguleerib Eutellerit Soome finants järelevalve amet (FIN-FSA), mis annab sellele täiendava usaldusväärsuse kihi.

 • Euteller lubab koheseid hoiuseid
 • Madal minimaalne sissemakse summa 5 eurot
 • Kasutab suurenenud ohutuse tagamiseks pangakvaliteedi turvalisust
 • Reguleeris Soome finants järelevalve asutus (FIN-FSA)

Eutelleri kasutamise puudused

Vaatamata paljudele eelistele on ka kasiinomaksemeetodina Eutelleri kasutamisel ka mõned puudused. Üks suurimaid on see, et see on saadaval ainult Soomes mängijatele. See tähendab, et kui mängite teisest riigist, ei saa te Eutellerit kasutada.

Veel üks potentsiaalne puudus on see, et Euteller võtab tehingute eest tasu. Kuigi tasu on suhteliselt väike, umbes 1,50 eurot sissemakse kohta, on see siiski lisakulud, mida peate kaaluma.

Saadaval ainult Soomes mängijatele

Tasub tehingute eest tasu

Kuidas kasutada Eutellerit kasiinode hoiuste ja väljavõtmiste jaoks

Kui olete valmis kasutama Eutellerit kasiinode hoiuse ja väljavõtmise meetodina, on protsess lihtne. Esiteks peate leidma veebikasiino, mis aktsepteerib Eutellerit makseviisina.

Kui olete ühilduva kasiino leidnud, minge kassapidaja sektsiooni ja valige oma eelistatud makseviisiks Euteller. Seejärel palutakse teil sisestada oma veebipanga mandaadid ja valida summa, mida soovite hoiustada.

Väljavõtmiseks on protsess sama lihtne. Minge lihtsalt kassapidaja sektsiooni ja valige oma väljamakse meetodiks Euteller. Seejärel peate sisestama oma pangateabe ja valima summa, mille soovite välja võtta.

Kokkuvõtteks

Euteller on mugav ja turvaline makseviis mängijatele, kes soovivad oma veebikasiinokontolt raha hoiustada ja välja võtta. Ehkki see ei pruugi kõigi riikide mängijatele kättesaadav olla, saavad Soomes kasutajad kasutada ära selle paljusid eeliseid, sealhulgas kiirmakseid ja pangakvaliteedi turvalisust.

Üldiselt on Euteller suurepärane võimalus kaaluda, kui otsite usaldusväärset ja usaldusväärset kasiinomakse meetodit.

Euteller Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Euteller?

Euteller on Soomes asuv kohene veebimakseteenuse pakkuja. See võimaldab kasutajatel teha oma pangakontodelt makseid ilma oma finantsteavet kolmandatele osapooltele avalikustamata.

Kuidas saab Eutellerit kasutada veebikasiinos deponeerimiseks?

Eutelleri kasutamiseks peab teil olema konto osaleva veebikasiinoga, mis võtab vastu Eutelleri makseid. Seejärel valige oma eelistatud maksevõimaluseks Euteller, sisestage sissemakse summa ja järgige tehingu täitmiseks juhiseid.

Kas eutelleri tehingutega on seotud tasusid?

Kasiinomaardlate tegemiseks eutelleri kasutamise tasud määrab veebikasiino. Kuid Euteller ei võta oma teenuste eest tasusid.

Kas veebikasiinodes on ohutu kasutada Eutellerit?

Jah, Euteller on turvaline ja usaldusväärne makseteenuse pakkuja, kes kasutab SSL -krüptimist klientide andmete kaitsmiseks. Lisaks tegutseb Euteller vahendajana veebikasiino ja teie pangakonto vahel, tagades, et teie rahalisi andmeid ei jagata volitamata osapooltega.

Kas ma saan oma kasiinovõitu Eutelleri abil välja võtta?

Ei, Euteller on veebikasiinodes ainult sissemaksega makseviis. Kasiinovõitude väljavõtmiseks peate valima uue maksevõimaluse, näiteks pangaülekanne või e-rahakott.

Milline on eutelleri tehingute töötlemisaeg?

Eutelleri hoiuseid töödeldakse koheselt, mis tähendab, et pärast eduka sissemakse tegemist saate kohe kasiinos mängida. Väljavõtmiste töötlemisaeg varieerub siiski sõltuvalt valitud makseviisist.

Millised Soome pangad toetavad Eutellerit?

Euteller toetab kõiki suuremaid Soome pankasid, sealhulgas Nordea, Danske Bank, OP, Sästöpanki ja Handelsbanken.

Milline on maksimaalne sissemakse summa eutelleri kasutamisel veebikasiinos?

Maksimaalne hoiuse piir varieerub sõltuvalt valitud veebikasiinost ja kasutaja pangast. Enamikul veebikasiinodel on aga igapäevane või iganädalane hoiuse piir, sõltumata kasutatud maksemeetodist.