Voucher Kasiino

Voucher Kasiino

 • Zoome Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  PiastrixSticPayQIWIEthereumecoVoucher
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  300% kuni 600 dollarit tervitusboonus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bitstarz Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashiDEALInteracMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot või 1BTC + 180 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Voucher kui kasiino sissemakse meetod: eelised ja puudused

Sisukord

Kasiinodes on mitmeid võimalusi sissemaksete tegemiseks, sealhulgas krediitkaardid, pangaülekanded ja e-rahakotid. Üks oluline sissemakse meetod on Voucher ehk kinkekaart.

Voucheri kasutamine sissemakse meetodina

Voucher jaguneb kaheks: elektrooniline ja füüsiline. Elektrooniline Voucher saadetakse e-posti teel ja sisaldab koodi, mida saab kasutada raha lisamiseks oma kasiino kontole. Füüsiline Voucher on kinkekaart, mis saadetakse tavaliselt tavapostiga ja mida saab kasiinosse sissemakse tegemiseks kasutada. Kasiinosse Voucheri abil raha kandmiseks tuleb sisestada kood ning summa lisatakse automaatselt kontole. Kasutades Voucherit ei ole vaja karta krediitkaardi andmete jagamist kasiinoga, mis muudab selle meetodi kasutamise turvalisemaks.

Voucherit saab kasutada mitmetes kasiinodes üle maailma ning mõningaid kasiinosid pakuvad erilised boonusprogrammid, kui kasutate Voucherit sissemakse tegemiseks.

 • Eelised
 • Lihtne ja turvaline sissemakse meetod
 • Saadaval paljudes kasiinodes üle maailma
 • Täiendavad boonused ja pakkumised kasutuse eest

Kuigi Voucher on kasiino sissemakse meetodina lihtne ja turvaline, on sellel ka mõningad puudused.

Voucheri kasutamine väljamaksete tegemiseks

Teine võimalus Voucheri kasutamiseks kasiinos on tagasivõtmise meetodina. Selle meetodi kasutamiseks tuleb olla kindel, et teie kasiino accout on täielikult kontrollitud, sest Voucherit saab kasutada ainult siis, kui kasiinokonto ja Voucher on samal nimele registreeritud. Kui see kõik on korras, siis saab Voucherit kasutada väljamaksete tegemiseks, järgides kasiino poolt kehtestatud juhiseid. Voucheri kasutamine väljamaksete puhul võib olla mugav võimalus nendele, kes eelistavad rahaasjus anonüümsust.

Voucheri kasutamine e-rahakotina

Mõned kasiinod lubavad kasutada Voucherit ka e-rahakotina. See tähendab, et saab hoida summat oma Voucheril ning kasutada seda mitmetes erinevates kasiinodes.

 • Puudused
 • Beeta koopia on vajalik Voucheri raha eest väljamakse nõudmiseks
 • Kui Voucher on kaotatud, siis selle kasutamine on võimatu
 • Voucheriga seotud tasud ja piirangud võivad erineda kasiinolt kasiinole

Sissemaksete ja väljamaksete tegemine Voucheriga

Kuigi Voucher on kasiinodes üha populaarsemaks muutunud, on oluline märkida, et see ei ole kõigile sobiv meetod. Enne ühegi sissemakse meetodi kasutamist tuleb uurida ja teha kindlaks kõik sellega seotud tasud, piirangud ning protsessid. Siiski võib Voucher olla hea alternatiiv kõigile, kes eelistavad rahaasjus anonüümsust ja kelle jaoks turvalisus on suureks mureks.

Kokkuvõtteks

Voucher on lihtne ning turvaline sissemakse meetod, mis on saadaval erinevates online kasiinodes. Seda saab kasutada ka tõhusa väljavõtmise meetodina ning e-rahakotina. Kuigi kasiinod pakuvad Voucheri kasutamisel veel täiendavaid boonuseid, on oluline uurida meetodi kõiki eeliseid ja puudusi. Voucheri kasutamine võib olla hea alternatiiv neile, kes otsivad anonüümsust ja turvalisust.

Voucher Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Vautšer?

Vautšer on online kasiinodes kasutatav üks deposiidimeetoditest, mis võimaldab mängijatel raha sissemakseid teha erinevatesse kasiinodesse.

Kuidas Vautšeriga sissemakseid teha?

Kui soovid teha sissemakse Vautšeri meetodiga, pead esmalt minema kasiino kassasse, valima Vautšeri teenuse, sisestama Vautšeri koodi ja määrama sissemakse summa. Seejärel nõustud tehinguga ja raha kantakse automaatselt Sinu kasiino kontole.

Kas Vautšeriga on seotud lisatasusid?

Tavaliselt ei ole Vautšeri meetodiga seotud täiendavaid tasusid. Siiski võib juhtuda, et mõned online-kasiinod võtavad väikese lisatasu nende teenuse kasutamise eest.

Kui kaua võtab aega Vautšeri sissemakse kajastumine kasiino kontol?

Tavaliselt kajastub Vautšeri sissemakse kasiino kontol kohe pärast tehingu kinnitamist. Kui aga tehnilisi probleeme ilmneb, võib raha kajastumine viibida kuni 48 tundi.

Kuidas saan leida sobiva Vautšeri teenusepakkuja?

Enne Vautšeri teenuse kasutamist peate leidma usaldusväärse teenusepakkuja, mis võimaldab Teil teha sissemakseid erinevatesse online-kasiinodesse. Google'i otsing on hea koht alustamiseks, aga soovitame alati lugeda arvustusi ja uurida teenusepakkuja tausta.

Kas Vautšeriga saab ka raha välja võtta?

Kahjuks ei saa enamik kasiinosid raha Vautšeri meetodiga välja maksta. Seetõttu peate valima alternatiivse väljamaksemeetodi.

Kas Vautšeriga tehtud sissemaksete puhul kehtivad boonused, nagu muude maksemeetodite puhul?

Jah, Vautšeri meetodiga tehtud sissemaksete puhul kehtivad samad boonused, mida saate muude maksemeetodite kasutamisel. Vaadake kindlasti kasiino boonuseeskirju, et veenduda, millistest boonustest võite osa saada.

Kas Vautšeri kasutamine on turvaline?

Jah, Vautšeri meetodi kasutamine on üldiselt turvaline, sest Teil pole vaja jagada oma isiklikke või finantsandmeid. Peate lihtsalt sisestama Vautšeri koodi ja sissemakse summa, et kasiinokontole raha kanda.