Virtual Card Kasiino

Virtual Card Kasiino

 • KatsuBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Yandex MoneyRapid TransferSkrillDogecoinInterac
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100 boonuspööre laky õnne pesas mobilotside poolt + 100% -line vaste boonus + 100 boonus keerutamist
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bitstarz Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashiDEALInteracMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot või 1BTC + 180 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad

Virtual Card – kiire ja turvaline sissemakse meetod kasiinosse

Sisukord

Virtuaalne kaart on internetipankade poolt väljastatud võrgupõhine virtuaalkaart, mida saab kasutada erinevat tüüpi ostude jaoks, sh kasiinosse sissemaksete tegemiseks. Eestis pakuvad virtuaalkaarte näiteks SEB, Swedbank ja LHV pank.

Virtuaalkaardi kasutamine kasiinos on viimaste aastatega muutunud üha populaarsemaks, sest see on kiire ja turvaline meetod raha ülekandmiseks mängukontole. Lisaks on virtuaalkaart mugav kasutada, sest seda saab osta ja laadida üles internetipangas ning kasutada kohe peale ostu sooritamist.

Virtual Card plussid kasiino sissemakse meetodina

Kiirelt kättesaadav: Virtuaalkaardi saab osta ja laadida üles internetipangas, mistõttu on see koheselt kasutatav ka kasiinosse sissemaksete tegemiseks.

Turvaline: Virtuaalkaardi kasutamine kasiinos on turvaline, sest transaktsioonide tegemine toimub krüpteeritud ühenduse kaudu.

Privaatne: Virtuaalkaardi kasutamisel ei ole vaja jagada tundlikke andmeid nagu krediitkaardinumbrid ja isikukoodid, sest seda saab kasutada ühekordse kaardina.

Unikaalne number: Iga virtuaalkaart omab unikaalset numbrikombinatsiooni, mis tähendab, et see ei ole seotud kasutaja isikliku pangakaardiga.

 • Virtuaalkaardi plussid kasiinomängijatele kokkuvõtvalt:
 • Kiirelt kättesaadav
 • Turvaline
 • Privaatne
 • Unikaalne number

Virtual Card miinused kasiino sissemakse meetodina

Piiratud kättesaadavus: Virtuaalkaartide pakkuja valik ei ole Eestis kõige laiem ning mitte kõik kasiinod ei aktsepteeri virtuaalkaardiga sissemakseid.

Kõrgemad tasud: Võrreldes teiste maksemeetoditega võivad virtuaalkaartide tasud olla kõrgemad. Tasub uurida erinevate pankade tingimusi ja võrrelda tasusid enne virtuaalkaardi ostu sooritamist.

Tehnilised tõrked: Kuigi virtuaalkaardi kasutamine on tavaliselt väga lihtne, on võimalus, et tehniliste probleemide korral võib raha ülekandmine võtta rohkem aega kui tavaliselt.

Virtual Card väljamakse meetodina

Mõned kasiinod lubavad virtuaalkaarti kasutada ka väljamakse meetodina, kuid see ei ole väga levinud. Virtuaalkaardiga väljamakse tegemisel võivad tekkida mõned lisakulud.

 • Virtuaalkaardi kasutamine väljamakse meetodina kokkuvõtvalt:
 • Ei ole väga levinud
 • Lisakulud võivad tekkida

Kokkuvõte

Virtuaalne kaart on kiire, mugav ja turvaline meetod raha ülekandmiseks kasiinosse. Seda saab osta ja laadida üles internetipangas ning virtuaalkaardi kasutamine kasiinos on privaatne ja turvaline. Virtuaalkaardi miinusteks võib pidada piiratud kättesaadavust ja võimalikke kõrgemaid tasusid võrreldes teiste maksemeetoditega. Kui virtuaalkaart sobib mängijale sobiva sissemakse meetodina, tasub enne ostu sooritamist uurida erinevate pankade tingimusi ja võrrelda tasusid.

Järeldus

Virtuaalkaardi kasutamine kasiinosse sissemaksete tegemiseks võib olla hea valik neile, kes hindavad mugavust, privaatsust ja turvalisust. Kuigi virtuaalkaardi miinused võivad hõlmata kõrgemaid tasusid ja piiratud kättesaadavust, võib see veelgi muutuda, kui rohkem Eesti pangad hakkavad virtuaalkaarte pakkuma. Võrdle erinevaid maksemeetodeid ja vali sobivaim enda jaoks.

Virtual Card Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on virtuaalne kaart ja kuidas see toimib?

Virtuaalne kaart on digitaalne kaart, mis võimaldab teil teha ostude ja maksete tegemist internetis. Kasiino deposiitmeetodina kasutatav virtuaalkaart genereeritakse veebisaidil, millega kaasneb unikaalne kaardi number, tagasilöögi kood ja kehtivusaeg.

Kuidas saan virtuaalkaarti kasutada kasiinodes?

Virtuaalkaardid on kasiinodes mugavad ja turvalised deposiitmeetodid. Kõigepealt peate kontrollima, kas teie soovitud kasiino aktsepteerib virtuaalseid kaarte. Seejärel peate valima virtuaalkaardi, mille soovite kasiinos kasutada, ja sisestama selle kaardi numbri ja tagasilöögi koodi kasiino kontole.

Kas virtuaalkaardid on turvalised?

Jah, virtuaalkaardid on väga turvalised. Kuna need genereeritakse veebis ja neil pole füüsilist vormi, pole nende kaartidega seotud pettused ega vargused võimalikud. Lisaks on virtuaalkaardid sageli seotud spetsiaalsete turvameetmetega, nagu korduvkasutamist piirav kehtivusperiood.

Kas virtuaalsed kaardid toimivad kiirelt?

Jah, virtuaalsed kaardid on väga kiired. Pärast kaardi numbri ja tagasilöögi koodi sisestamist kasiinosse tuleb raha koheselt teie kontole ning te saate kohe mängima hakata.

Kas virtuaalkaartide kasutamine kasiinodes on anonüümne?

Jah, virtuaalkaardi kasutamine kasiinodes on anonüümne, kuna need ei ole seotud konkreetse isiku ega pangakontoga. See annab teile täieliku privaatsuse oma raha ja tehingute osas.

Kas virtuaalsed kaardid sobivad ka kasiinovõitude väljavõtmiseks?

Ei, enamik virtuaalkaarte ei võimalda teil raha välja võtta, selleks peate valima muu väljamaksemeetodi. Virtuaalkaartide kasutamine on mõeldud peamiselt hoiustamiseks ja maksmiseks kasiinodes.

Kas virtuaalkaartide kasutamine on odav?

Virtuaalkaardid võivad olla odavamad kui traditsioonilised pangakaardid krediitkaarditasude ja teiste kulude tõttu. Siiski võivad erinevad virtuaalkaardid erineda tasude ja hindade osas, mistõttu tasub alati enne kasutamist uurida erinevaid võimalusi ja nende hindu.

Kas minu andmed on kaitstud, kui kasutan virtuaalkaarti?

Jah, kõik teie isikuandmed ja tehingud on kaitstud tänapäevaste turvameetmetega. Kasiinod kasutavad tavaliselt kaheastmelist autentimist ja SSL krüpteerimist, et tagada maksimaalne turvalisus.