UseMyBank Kasiino

UseMyBank Kasiino

 • Bitfiring Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardPaysafe CardSticPayMasterCardMuchBetter
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  Sissemakse 1 - 125% kuni 100 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad
 • BetWinner Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  DogecoinLitecoinSkrillEcoPayzBradesco
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 500 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotozen Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank TransferSkrillEcoPayzMiFinityVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% MB kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • TonyBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EcoPayzVisaNetellerPerfect MoneyCrypto
  ja veel...
  Hinnang
  9.1
  Teretulnud boonus
  200% kuni 2000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

UsemyBanki kasiino hoiuste meetod - kasulik ülevaade

Sisukord

Veebit hasartmängud on aastate jooksul muutunud üha populaarsemaks ning sellega on vaja mugavaid ja ohutuid hoiuste meetodeid. UsemyBank on veebipõhiste kasiinomängijate seas kõige parem valik tänu turvafunktsioonidele ja kasutusmugavusele. Selles ülevaates uurime UsemyBanki kasutamise eeliseid, sealhulgas selle väärtust nii hoiu- kui ka väljavõtmismeetodina.

Mis on UsemyBank?

UsemyBank on veebimakseteenus, mis võimaldab teil raha turvaliselt üle kanda oma pangakontolt oma veebikasiino kontole. Ettevõte asutati 2002. aastal ja sellest ajast on saanud tuhandete veebikaupmeeste, sealhulgas veebikasiinode usaldusväärne makseteenuse pakkuja. UsemyBank kasutab krüptimistehnoloogiat teie isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks, muutes selle ohutuks ja turvaliseks kasutamiseks veebimängude jaoks.

UsemyBanki kasutamise üks peamisi eeliseid on see, et te ei pea kontot looma ega teenusele registreeruma. Selle asemel valite veebikasiinos sissemakse tegemisel lihtsalt maksevõimalusena UsemyBanki. Makseprotsess on sirgjooneline ja võtab teie ajast vaid mõni minut.

Väärtus kui hoiuse meetod

Paljud veebikasiinod aktsepteerivad UsemyBanki hoiuseid, muutes selle mängijatele mugavaks võimaluseks. Kui olete oma hoiuste meetodiks UsemyBanki valinud ja oma panga valinud, suunatakse teid oma panga veebisaidile, et turvaliselt sisse logida ja makseprotsessi lõpule viia. Rahad kantakse tavaliselt kohe teie kasiinokontole, võimaldades teil kohe oma lemmikmänge mängida.

UsemyBanki hoiused on ka kulutõhus võimalus, kuna paljud kasiinod ei võta selle kasutamise eest lisatasusid. Siiski on oluline kontrollida oma konkreetset kasiinot, kuna mõnel võivad olla oma tasud ja piirid.

 • Turvaline ja usaldusväärne makseviis
 • Lihtne kasutada ilma registreerimiseta
 • Vahetu hoiused
 • Kulutõhus valik

Väärtus kui taganemismeetod

UsemyBank pakub ka mugavat võimalust võitude veebikasiinodelt tagasi võtta. Rahaliste vahendite väljavõtmiseks Usemybanki abil peate tagama, et kasiino, mida te mängite, pakub seda võimalust. Kui nad seda teevad, valige lihtsalt väljaastumismeetodina UsemyBank ja sisestage summa, millest soovite väljaastuda. Rahalised vahendid kantakse teie pangakontole tagasi mõne päeva jooksul, sõltuvalt teie panga töötlemisajast.

Üks puudus UsemyBanki kasutamise kohta tagasivõtmismeetodina on see, et mitte kõik veebikasiinod ei paku seda. Lisaks võivad mõnel olla oma väljamaksetasud ja piirid. Kui aga teie kasiino aktsepteerib UsemyBanki väljaastumisi, on see võidu saamiseks turvaline ja lihtne võimalus.

 • Turvaline ja usaldusväärne tagasivõtmismeetod
 • Pole kõigis veebikasiinodes laialdaselt saadaval
 • Kohaldatakse väljamaksetasusid ja piiranguid
 • Mõne päeva jooksul üle kantud raha

Lisatoetused

UsemyBank pakub enamat kui lihtsalt turvalist makseteenust. Ettevõttel on ka klienditoe meeskond, kes abistab teid kõigil küsimustel või muredel. Lisaks pakub UsemyBank preemiaprogrammi, mis pakub teenuse kasutamisel raha tagasi ja muid eeliseid.

Usemybanki kasutamise teine ​​eelis on see, et see on saadaval mitmes riigis ja toetab mitmesuguseid valuutasid. See teeb sellest suurepärase võimaluse rahvusvahelistele veebimängijatele, kellel ei pruugi olla juurdepääsu muudele maksemeetoditele.

 • 24/7 klienditoe saadaval
 • Preemiaprogramm sagedastele kasutajatele
 • Saadaval mitmes riigis ja toetab mitut valuutat

Järeldus

Üldiselt on UsemyBank usaldusväärne ja mugav variant kasiinomängijatele. Selle turvaline makseprotsess ja registreerimise puudumine muudavad selle hoiuste jaoks lihtsaks ja stressivabaks. Selle kättesaadavus mitmes riigis ja mitme valuuta tugi muudavad selle ideaalseks võimaluseks rahvusvahelistele veebimängijatele. Kuigi mitte kõik veebikasiinod ei paku UsemyBanki väljamakseid, on see siiski elujõuline võimalus oma võidu saamiseks. Klienditoe ja preemiaprogrammi lisaehvetega on UsemyBank suurepärane maksevõimalus, mida teie veebimängude vajaduste jaoks kaaluda.

UseMyBank Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on UsemyBank?

UsemyBank on veebimaksete süsteem, mis võimaldab teil teha veebikasiinodes hoiuseid ja väljamakseid. See toimib vahendajana teie pangakonto ja kasiino vahel.

Kas UsemyBank on veebikasiinodes ohutu kasutada?

Jah, UsemyBank on turvaline makseviis, mis kasutab teie isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks uusimat krüptimistehnoloogiat. Seda reguleerib Kanada valitsus, nii et võite usaldada, et teie tehingud on ohutud.

Kas ma saan kasutada UsemyBanki, et teha hoiuseid ja väljamakseid ükskõik millises veebikasiinos?

Ei, UsemyBank on saadaval ainult valitud veebikasiinodes. Peate kontrollima, kas kasiino, mida soovite mängida, aktsepteerib UsemyBanki makseviisina.

Kas UsemyBanki kasutamisega online kasiinodes on seotud tasusid?

UsemyBank ei võta hoiuste ega väljavõtmiste eest tasusid. Kuid teie pank võib UsemyBanki kasutamise eest nõuda tehingutasu, seega on kõige parem kõigepealt oma panka küsida.

Kui kaua kulub Usemybankiga hoiuste töötlemist ja väljamakseid?

Usemybankiga tehtud hoiused on kohe, nii et saate kohe oma lemmikkasiinomänge mängida. UsemyBanki kasutamine väljavõtmised võivad töödelda kuni 3 tööpäeva, sõltuvalt kasiino töötlemisajast.

Millised on Usemybankiga minimaalsed ja maksimaalse sissemakse ja väljavõtmise piirid?

Minimaalne sissemakse ja väljavõtmispiiri Usemybankiga on tavaliselt umbes 20 dollarit. Maksimaalsed piirid sõltuvad kasiino poliitikast, nii et peate nende teada saamiseks kontrollima.

Kas ma pean looma veebikasiinodes kasutamiseks kasutama UsemyBanki konto?

Ei, te ei pea looma UsemyBanki kontot. Saate oma maksemeetodina valida lihtsalt UsemyBanki ja sisestada oma pangateabe sissemakse tegemiseks või väljamakseteks.

Kas ma saan teha tagatisraha, kasutades teist valuutat kui oma pangakonto?

Jah, saate teha hoiuse, kasutades teist valuutat kui teie pangakonto, kuid teie suhtes kehtivad valuuta konverteerimistasud. Kõige parem on enne UsemyBanki kasutamist teises valuutas sissemakse tegemiseks kõige parem kontrollida oma pangaga.