Trustly Kasiino

Trustly Kasiino

 • Unibet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillVisaBank Wire TransferNetellerPaysafe Card
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  200% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 7Bit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank Wire TransferEcoPayzQIWIInteracSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  5000 USD või 5BTC+ 100 FS
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bitstarz Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashiDEALInteracMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot või 1BTC + 180 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Fairspin Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerMoneroPolygonPax DollarLitecoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  200% kuni 300 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Scatterhall Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumInteracOpen BankingApple PayOpen Banking
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% vaste boonus kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad

Trustly kasiino sissemakse meetodina

Sisukord

Online kasiinod pakuvad laia valikut maksemeetodeid, kuid mõned neist võivad olla ebaturvalised või tülikad. Tänapäeva maailmas ei taha keegi raisata väärtuslikku aega rahaülekannete tegemisele. Seetõttu on kasiino mängijad üha enam eelistanud mugavaid ja kiireid maksemeetodeid, nagu Trustly.

Trustly on Rootsi makseettevõte, mis võimaldab mängijatel teha kiireid ja turvalisi makseid online kasiinodele. Platvorm on saadaval erinevates riikides üle maailma, sealhulgas Eestis.

Trustly eelised kasiino sissemakse meetodina

Trustly pakub mitmeid eeliseid kasiino sissemakse meetodina:

 • Lihtne ja kiire kasutamine - Trustly võimaldab teil raha kasiino kontole kanda vaid mõne klõpsuga ning raha jõuab koheselt teie kontole.
 • Turvalisus - Trustly kasutab tipptasemel turvameetmeid, sealhulgas kaheastmelist autentimist, mis tagab, et teie raha on alati turvaline ja kaitstud.
 • Laialdane kättesaadavus - Trustly on saadaval paljudes riikides üle maailma, sealhulgas Eestis. See pakub kohalikke makselahendusi nagu pangalingi tugi, muutes rahaülekanded veelgi mugavamaks.
 • Maksetasud puuduvad - Trustly ei võta oma teenuste kasutamise eest mingit tasu, mis tähendab, et te ei pea maksma kasiinomängude mängimiseks lisakulusid.
 • Kasiino boonus - Paljud online kasiinod pakuvad boonuseid, kui kasutate sissemakse tegemiseks Trustly teenuseid. Selliste boonuste hulka võivad kuuluda tasuta keerutused, sissemakse boonusraha ja rohkem.

Trustly kui kasiino väljamakse meetod

Lisaks kasiino sissemakse meetodina kasutamisele võite kasutada Trustly ka oma võidusummade väljamakse tegemiseks. Tavaliselt on selle summa laekumine teie pangakontole sama kiire kui sissemakse puhul. Palju makseviise ei ole kasiinod nii kiired väljamaksete tegemisel.

Kuid on oluline märkida, et mõnel juhul võib väljamakse maksmise aeg olla erinev ja sõltub kasiinost, kuhu taotlejat kasutatakse.

Trustly maksed ja nende toetatud pangad

Trustly poolt toetatavate pankade loetelu on piisavalt suur, kuid see sõltub teie elukohariigist. Eesti puhul toetab Trustly kõiki peamisi pangasid, sealhulgas Swedbank, SEB, LHV, ja Nordea.

Makse saamiseks Trustly kaudu peab olema vähemalt üks pangakonto. Samuti on oluline meeles pidada, et makselimiidid ja -piirangud võivad erineda panga ja kasiino vahel.

Kokkuvõte

Trustly on usaldusväärne ja mugav online kasiino sissemakse ja väljamakse meetod. See pakub kiiremaid ja turvalisemaid makseid ning on saadaval paljudes riikides, sealhulgas Eestis. Trustly kasutamine võib aidata kasiino mängijatel säästa aega ja raha, kuna teenuste kasutamiseks ei võeta eraldi tasu. Mis veelgi parem, paljud kasiinod pakuvad boonuseid, kui kasutate Trustly teenuseid sissemakse tegemiseks. Kokkuvõttes on Trustly kindlasti üks kõige mugavamaid ja efektiivsemaid maksemeetodeid online-kasiinodes.

Trustly Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas Trustly on turvaline makseviis?

Jah, Trustly on väga turvaline makseviis, kuna kasutab pangalingeid ning ei salvesta oma serveritesse ühtegi isikuandmeid ega makseandmeid.

Kas ma pean Trustly kasutamise eest tasu maksma?

Ei, Trustly ei küsi enda teenustelt tasu. Küll võib olla kasiinodes võimalik, et mõni makseviiside kombinatsioon tähendab lisatasu.

Kas Trustly kasutamine on lihtne?

Jah, Trustly kasutamine on väga lihtne. Teil on vaja vaid valida makseviisiks Trustly, valida oma pank ning logida sisse oma pangakontole. Seejärel tuleb kinnitada makseid vastavalt juhistele.

Kui kiiresti saab Trustly kaudu raha kasiinost tagasi oma pangakontole?

Tavaliselt liiguvad Trustly kaudu tehtud maksete tagasimaksed pangakontole sama kiiresti kui teised maksemeetodid, kuid see võib erineda sõltuvalt kasiinost ja pangast.

Kas kõik kasiinod aktsepteerivad Trustly makset?

Ei, kõik kasiinod ei aktsepteeri Trustly makset. Enne mängima hakkamist veenduge kindlasti, et valitud kasiinos oleks Trustly maksevõimalus olemas.

Kas ma saan kasutada Trustly kui ma ei ela Euroopa Liidus või Euroopa Majanduspiirkonnas?

See sõltub teie pangast. Kui teie pank on üks Trustly-panganduspartneritest ja teie pangakonto on avatud selles jurisdiktsioonis, siis võite kasutada Trustly teenust ka väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda.

Kas ma pean väljamaksete tegemiseks kasutama Trustlyd, kui kasutasin sisse maksmiseks teist makseviisi?

See sõltub kasiinost. Mõned kasiinod ei võimalda väljamakseid teha teistsuguse makseviisiga kui sisse makset tehti. Mõned kasiinod pakuvad erinevaid väljamakse viise. Kontrollige kindlasti kasiino reegleid ja tingimusi enne mängima hakkamist.

Kas Trustly kaudu saab teha suuri sissemakseid ja väljamakseid?

Jah, Trustly kaudu on võimalik teha nii suuri sissemakseid kui ka väljamakseid vastavalt kasiino reeglitele ja tingimustele.

Kas Trustly on heaks alternatiiviks teistele maksemeetoditele nagu näiteks krediitkaardid ja e-rahakotid?

Jah, Trustly on hea alternatiiv teistele makseviisidele, kuna see võimaldab teha kiireid ja turvalisi pangamakseid otse oma pangakontolt.