Tether Kasiino

Tether Kasiino

 • Cleopatra Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashPayVisionEurosetAlfa Click
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 4000 dollarini, 1. sissemakse boonuse sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Zoome Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  PiastrixSticPayQIWIEthereumecoVoucher
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  300% kuni 600 dollarit tervitusboonus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • KatsuBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Yandex MoneyRapid TransferSkrillDogecoinInterac
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100 boonuspööre laky õnne pesas mobilotside poolt + 100% -line vaste boonus + 100 boonus keerutamist
  +18 | Ainult uued mängijad
 • BC.GAME Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherDogecoinEthereumTetherEthereum
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  80% sissemakse boonus: sissemakse vähemalt 30 dollarit / maksimaalselt 79 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • mBit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherBitcoinDogecoinEthereumEcoPayz
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  Lucky Red kasiino 1000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Ühendus kui mugav kasiino hoiuse ja väljavõtmismeetod

Sisukord

Kuna krüptovaluutad muutuvad tavapärasemaks, hakkavad veebikasiinod neid maksemeetoditena aktsepteerima. Veebikasiinomängijate seas on üks populaarsemaid krüptovaluutasid, on Stablecoin, mis on seotud USA dollari külge. Siin on tihedam ülevaade ja miks see on mugav võimalus rahaliste kasiinodes raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks.

Mis on ühendatav?

Tether (USDT) on stablecoin, mis käivitati 2014. aastal RealCoinina. See nimetati 2015. aastal Tetheriks pärast projekti omandamist Tether Limited. Tether väärtus on seotud USA dollariga suhtega 1: 1, mis tähendab, et üks lõastatunnus on alati väärt ühte USA dollarit.

Tether'i stabiilsus saavutatakse reservisüsteemi kaudu, kus ettevõttel on iga ringluses oleva ühendamismärgi korral samaväärne summa oma pangakontodes. Tether märke saab USD jaoks igal ajal lunastada, mis teeb sellest veebitehingute jaoks usaldusväärse valiku.

Kasiino hoiuse meetodina kasutamise eelised

 • Kiired tehingud: Lõhetehinguid töödeldakse plokiahelas, mis tähendab, et hoiuseid ja väljavõtteid töödeldakse tavaliselt kiiremini kui traditsioonilised makseviisid.
 • Madalad tasud: Jagatehingutel on tavaliselt madalamad tasud kui traditsiooniliste makseviisidega, näiteks krediitkaardid või pangaülekanded.
 • Turvaline: Lõhetehingud krüptitakse ja töödeldakse plokiahelal, mis muudab need praktiliselt võimatuks häkkida või manipuleerida.
 • Konversioonitasusid puuduvad: Kuna ühendatakse USA dollari külge, ei ole konversioonikassiinodelt võlgivate veebikasiinode hoiustamisel või väljavõtmisel konverteerimistasusid.

Kasutades Tether veebikasiinodes hoiuste ja väljamaksete tegemiseks

Taastude kasutamine veebikasiinodes hoiuste ja väljavõtmiste tegemiseks on lihtne protsess. Siit saate teada, kuidas see töötab:

 1. Registreeruge kontole veebikasiinoga, mis võtab Tather kui maksemeetod.
 2. Valige jaotise jaotise ja hoiuse jaotise kohaselt oma eelistatud makseviisiks.
 3. Sisestage ühekordse lõke summa, mille soovite deponeerida, ja järgige tehingu lõpuleviimiseks juhiseid.
 4. Väljaastumise tegemiseks valige oma eelistatud tagasivõtmismeetod ja sisestage summa, mida soovite välja võtta. Rahalised vahendid kantakse teie lõhekotile.

Tetherina kasiino hoiuse meetodina kasutamise puudused

Kuigi Tether pakub kasiinomaardla ja tagasivõtmismeetodina palju eeliseid, tuleb kaaluda mõningaid puudusi:

 • Volatiilsus: Kuigi ühendatakse USA dollari külge, pole see krüptovaluuta turu volatiilsuse suhtes immuunne. Kui lõ üheli väärtus langeb märkimisväärselt, võib see mõjutada kasiinovõitu või väljamaksete väärtust.
 • Piiratud kättesaadavus: Mitte kõik veebikasiinod ei aktsepteeri makse meetodina. Enne registreerumist on oluline kontrollida, kas teie eelistatud veebikasiino aktsepteerib Tather.

Järeldus

Tether stabiilsus ja mugavus muudavad selle veebipõhiste kasiinomängijate seas populaarseks valikuks. Selle kiirus, madalad tasud ja turvahüvitised muudavad selle mugavaks makseviisiks veebikasiinodes raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks. Kuigi tuleb arvestada mõningaid puudusi, muudavad Tetheri eelised sellest veenva ja usaldusväärse viisi veebikasiinodes tehingute jaoks veenvaks võimaluseks.

Tether Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on lõ üheli ja kuidas see töötab kasiinode hoiustamise meetodina?

Tether on digitaalne valuuta, mis on seotud traditsiooniliste Fiati valuutade, näiteks USA dollari väärtusega. See tähendab, et üks lõasta on alati võrdne ühe USA dollariga. Kasiinode hoiustamise meetodina võimaldab Tether mängijatel teha krüptovaluuta abil kiireid ja turvalisi tehinguid.

Kuidas ma saan ühendada?

Võite ühendada, kui ostate selle krüptovaluutavahetuses või teise ühenda kasutajaga peer-to-peer-tehingu kaudu. Kui olete oma digitaalses rahakotis lõastatud, saate seda kasutada veebikasiinodes hoiuste tegemiseks, mis aktsepteerivad seda maksemeetodit.

Mis kasu on veebikasiinodes Tatheri kasutamisest?

Tether veebikasiinodes kasutamine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas kiiremad tehingukiirused, täiustatud turvalisus ja võimalus teha piirideta tehinguid ilma valuutavahetuse vajaduseta. Lisaks on lõ ühelistele tehingutele tavaliselt madalamad tasud, võrreldes traditsiooniliste maksemeetoditega, näiteks krediitkaardid või pangaülekanded.

Kas Tether on kasiino hoiuste ohutu ja usaldusväärne makseviis?

Kuigi ükski maksemeetod pole täiesti riskivaba, peetakse tegemist veebikasiinode jaoks üldiselt ohutuks ja usaldusväärseks hoiustamiseks. Seotud tehingud on detsentraliseeritud, mis tähendab, et protsessis ei ole seotud keskasutust ega kolmandat isikut. Lisaks kasutab Tether kasutajate finantsteabe kaitsmiseks täiustatud krüptimis- ja turvaprotokolle.

Kas veebikasiinodes on seotud lõike?

Veebikasiinodes, näiteks võrgutehingutasud või kasiino enda poolt nõutavate võrgutehingute tasud või tasud, võib olla seotud väikeseid tasusid. Kuid need tasud on tavaliselt madalamad kui traditsiooniliste makseviiside, näiteks krediitkaartide või pangaülekandetega.

Millised on veebikasiinode ühendamisvõimalused?

Veebikasiinode ühendamisvõimalused võivad sõltuvalt kasiinost erineda. Kuid paljud veebikasiinod võimaldavad mängijatel võitu tagasi võtta, kasutades Tether, mis pakub kiireid ja turvalisi tehinguid. Mõned kasiinod võivad lubada ka mängijatel sõltuvalt nende eelistustest võitu teistes krüptovaluutades või traditsioonilistes valuutades.

Mida peaksin tegema, kui mul on probleeme veebikasiinos Tatheri kasutamisega?

Kui teil on veebikasiinos ühendamisel probleeme või probleeme, on esimene samm abi saamiseks pöörduda kasiino klienditoe meeskonna poole. Võimalik, et nad aitavad teil probleemi lahendada või lisateavet maksemeetodi kohta. Kui probleemi ei saa lahendada, võiksite kaaluda oma kasiinomaardlate jaoks mõne muu makseviisi kasutamist.

Kas kasiinomaardlate ühendamisel on piiranguid?

Veebikasiinodes ühendamise kasutamise hoiusepiirid võivad sõltuvalt kasiinost erineda. Mõnedel kasiinodel võib lõastatehingute jaoks olla minimaalne ja maksimaalne hoiusepiirangud, teised võivad lubada mängijatel selle makseviisi abil teha piiramatuid hoiuseid. Enne tagatisraha tegemist on oluline kasiinoga pöörduda, et veenduda, et mõistate võimalikke piiranguid või piiranguid.