Ravencoin Kasiino

Ravencoin Kasiino

 • Big Dollar Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerSkrillVisaNetellerMasterCard
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  2500 dollarit + 250 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • mBit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherBitcoinDogecoinEthereumEcoPayz
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  Lucky Red kasiino 1000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Two-Up Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardBitcoinNeosurfBank Wire TransferVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Ravencoin kasiino sissemakse meetodina - Täielik juhend

Sisukord

Kui olete kasiinomängija, siis teate, et ilma korraliku sissemakse meetodita ei saa te reaalselt raha mängimiseks kasutada ega võite võita. Sellega seoses on aina enam kasiinomängijaid, kes pöörduvad krüptoraha poole ja Ravencoin on üks sellistest krüptorahadest.

Ravencoin on avatud lähtekoodiga krüptoraha, mis asutati 2018. aastal. Selle asutasid Krüptoraha Info ja Stack arvatavasti selleks, et lahendada väärtpaberitele registreerimise probleeme. Ravencoin on suunatud raha ülekandmisele ja varade väljastamisele.

Kuidas Ravencoini kasiinos kasutada?

Ravencoini kasutamine kasiinos nõuab paar toimingut, kuid kui sooritate need edukalt, siis võite sellest saada usaldusväärse ja kiire sissemakse meetodi.

 • Lunasta Ravencoinid vahetuses, mis aktsepteerib seda krüptovaluutat. Kui teil on juba Ravencoinid, võite selle sammu vahele jätta.
 • Valige online-kasiino, mis lubab Ravencoini sissemakseid. Pidage meeles, et paljud online-kasiinod ei aktsepteeri Ravencoini ega muid krüptorahasid.
 • Kui olete valinud kasiino, siis logige sisse oma kontole ja valige \"sissemakse\" võimalus. Seejärel valige \"krüptovaluutad\" ja sisestage sissemakse summa.
 • Saatejuhendis kuvatakse teile krüptoraha aadress, kuhu peate oma Ravencoinid saatma. Seda saate teha otse oma wallet'ist. Kui olete seda teinud, peab teie kasiinokonto olema krediitkaardiga samaväärselt asustatud. Tavaliselt võtab sissemakse sooritamine Ravencoiniga paar minutit.
 • Alustage mängimist ja naudi oma hetke!

Ravencoini eelised kasiinos

Ravencoini eelised kasiinos on enamasti samad, mis igal krüptorahal. Peamised eelised on järgmised:

 • Turvalisus: Krüptorahad on tuntud oma turvalisuse poolest. Need võimaldavad teil olla täiesti anonüümne ja vähendada pettuse ohtu. Kui teete sissemakse või väljamakse Ravencoiniga, siis ei kuku te kõrvalistele osapooltele silma ja transaktsioonid on kaitstud krüptograafilise tehnoloogia abil.
 • Kiirus: Ravencoiniga saate sooritada kasiinos kiireid sissemakseid, mille puhul pole vaja oodata ja arveldada mõne päeva pärast.
 • Kuluefektiivsus: Kasiino sissemaksed ja väljamaksed Ravencoini kaudu on kuluefektiivsed, kuna krüptoraha samutasu ei nõua.

Ravencoini puudused kasiinos

Kuigi Ravencoin on usaldusväärne ja turvaline sissemakse meetod, on mõned puudused, mida peaksite teadma:

 • Kasiinode piirangud: Paljud online-kasiinod ei aktsepteeri krüptorahasid, sealhulgas Ravencoini. Seetõttu peate enne oma kasiinokontole raha valimist uurima, kas kasiino aktsepteerib Ravencoini või mitte. Samuti on mõned kasiinod keelanud kõigi Ameerika Ühendriikide mängijate vastuvõtmise, kes kasutavad krüptoraha sissemakseid.
 • Väljavõtmise piirangud: Ravencoini väljavõtmiseks kasiinodest võivad tekkida piirangud. Pidage meeles, et mõned kasiinod lubavad väljavõtmisi vaid teatud krüptovaluutade kaudu või võivad kehtestada väljavõtmisele minimaalse summa.

Kokkuvõte

Ravencoin on tõhus ja turvaline kasiino sissemakse meetod neile, kes hindavad anonüümsust ja kuluefektiivsust ning kiireid tehinguid. Ravencoini eelised kasiinos on kindlad ja piirangud on suhteliselt väikesed, kuid siiski on oluline uurida iga kasiino ja nende krüptoraha valikut enne mängimise alustamist. Kui kasutate Ravencoini õigesti, on see suurepärane krüptorahal põhinev sissemakseviis.

Ravencoin Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas Ravencoin on legaalne kasiinode deposiidimeetodina?

Jah, Ravencoin on seaduslik ja aktsepteeritud kasiinode deposiidimeetodina, kui kasiino seda meetodit pakub.

Millised kasiinod aktsepteerivad Ravencoini deposiidimeetodina?

Ravencoini aktsepteeritakse mitmetes online kasiinodes üle maailma. Enne registreerumist veenduge, et kasiino aktsepteerib Ravencoini.

Kui kiiresti saan oma kasiinokontole raha Ravencoini deposiidimeetodil?

Kasiinokontole raha kandmisel Ravencoini deposiidimeetodi kaudu on tehingu aeg kiire, tavaliselt vahemikus paar minutit kuni tund.

Kas on mingeid tasusid, mida tuleb Ravencoini deposiidimeetodi kasutamisel üle kanda?

Ravencoini deposiidimeetodi kasutamine kasiino mängimiseks võib läbi viia mingeid väikseid tehingutasusid. Vaadake kasiino ja oma rahakoti tingimusi selle kohta, kas on olemas deposiiditasusid.

Kas transaktsioonide arv Ravencoini deposiidimeetodi kaudu on piiratud?

Ei, transaktsioonide arv Ravencoini deposiidimeetodi kaudu ei ole piiratud.

Kuidas tagan oma võidud tehingute tegemisel Ravencoini deposiidimeetodi kaudu?

Võite oma võidud kanda kasiinokontolt tagasi oma Ravencoini rahakotti. Tehingu tegemise aeg sõltub kasiinolt ja võib ulatuda mõnest tunnist kuni paarini.

Kas Ravencoini deposiidimeetodil on madalaim ja kõrgeim deposiidi summa?

Jah, iga kasiino määrab Ravencoini deposiidimeetodile oma vähima ja suurima deposiidi summa. Enne kasutamist kontrollige seda kindlasti.

Kas Ravencoini deposiidimeetodil on turvaline kasiinomängude jaoks?

Jah, Ravencoini deposiidimeetodil on kõige juurdepääsetavama varukoopia funktsioonid, tagamaks, et teie tehing on anonüümne ja turvaline.