PWC Kasiino

PWC Kasiino

 • Black Lotus Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillNetellerDiners Club InternationalSkrillEcoPayz
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  100% kuni 40 INR + 200 boonus keerutab
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bitstarz Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashiDEALInteracMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot või 1BTC + 180 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Jackpot.com Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillPayPalVisaNeosurfFast Bank Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.1
  Teretulnud boonus
  $/£/1500 eurot tervitatav pakkumine + 300 lisapööra
  +18 | Ainult uued mängijad
 • JustBit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BinanceApplePayTRONCryptoCryptoCurrency
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 300 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Lucky Hippo Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherPrepaid Gift CardBitcoinEthereumVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 9000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Paysafecard (PWC) – turvaline ja mugav online-kasiino sissemaksemeetod

Sisukord

Paysafecard (PWC) on veebipõhine sissemaksemeetod, mis võimaldab online-kasiinode mängijatel teha kiireid ja turvalisi tehinguid veebis. Erinevalt teistest populaarsetest sissemaksemeetoditest nagu krediitkaardid või e-rahakotid, ei ole PWC-ga arveldamine seotud mängijate isikuandmete avaldamisega ega ülekandetasudega.

Paysafecardiga arveldamiseks ei ole teil vaja kontot ega krediidilimiite. Selle asemel ostate endale füüsilise või virtuaalse PIN-koodi, mida saate veebis või selle müüjate käest osta. Seejärel saate sisestada PIN-koodi sisse makstavale veebilehele ja tehing ongi lõpetatud. Seda meetodit kasutatakse peamiselt online-kasiinode sissemaksete jaoks.

PWC kui online-kasiino sissemaksemeetod

Paysafecard (PWC) on üks populaarsemaid online-kasiino sissemaksemeetodeid maailmas. Kasiinomängijad armastavad seda meetodit nii turvalisuse kui ka mugavuse tõttu.

Üks peamisi eeliseid, mis PWC-ga arveldamisega kaasneb, on see, et mängijatel pole vaja oma isikuandmeid online-kasiino poole jagada. Sissemakse tegemiseks piisab PIN-koodi sisestamisest. See tähendab, et mängijad on kaitstud andmepettuste eest. Online-kasiinod ei saa mängijate pangakontodele ega isikuandmetele juurde, vähendades seeläbi kelmuste riski.

Lisaks on PWC-ga arveldamine väga mugav. Kuna tegemist on ennetähtaegse maksuga, on mängijatel juba PIN-kood käepärast, kui nad soovivad sissemakseid teha. See tähendab, et maksed võivad toimuda kiiresti.

 • PWC-ga maksmise eelised:
 • Kõrgetasemeline turvalisus
 • Anonüümsus
 • Mugavus
 • Kiired tehingud
 • Suurem kontroll mängijate kulutuste üle
 • Madalamad ülekandetasud

PWC kui online-kasiino väljamaksemeetod

PWC kasutamine võimaldab ka kasiinomängijatel kiiresti oma võidud välja võtta. Sissemaksete tegemisel tekkinud PIN-koodid saab vahetada raha vastu sissemaksel tehtud kasiinos.

Kuid mängijatele ei ole selle meetodi abil konto ehitanud rahasumma otse kättesaadav. Selle asemel saadetakse raha otse mängija pangakontole või e-rahakotti. See võtab aega tavaliselt 1-3 tööpäeva.

Kokkuvõtteks

Paysafecard (PWC) on online-kasiino mängijatele turvaline ja mugav sissemaksemeetod, mis pakub kõrgetasemelist anonüümsust ja väga kiireid tehinguid. Meetodi kasutamisel ei ole vaja jagada oma isikuandmeid või karta kelmuseid. Lisaks saate suurema kontrolli oma kulutuste üle.

Sama meetodit saab kasutada ka online-kasiino väljamaksete tegemiseks. Kasutades neid PIN-koode, mis on alguses värskelt ostetud ning arveldades sellega online-kasiinodega, on teil võimalus välja võtta võidud kiiresti. Võidud makstakse otse mängija pangakontole või e-rahakotti.

PWC Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas PWC on usaldusväärne makseviis online-kasiinodes?

Jah, PWC on usaldusväärne makseviis online-kasiinodes, kuna see on tuntud rahvusvaheline makseviisi ettevõte, mis kasutab tugevat turvalisust ja privaatsust. Kõik teie finantsteave on kaitstud.

Kas PWC-ga kasiinodele on kaasas tasu?

PWC ei võta tavaliselt kasiinode deponeerimiseks makseid, kuid võib juhtuda, et kasiino lisab väikese tasu. Enne deponeerimist on alati hea idee kontrollida kasiino tingimusi ja tasusid, et teaksite täpset hinda.

Kas ma saan kasutada PWC-d kasiinos, kui ma ei ela Eestis?

Jah, PWC on rahvusvaheline makseviis, mistõttu saavad paljud mängijad seda kasutada, olenemata asukohast.

Kui kaua läheb aega, et minu raha jõuaks PWC-ga kasiinosse?

Tavaliselt kulub PWC-l kasiinosse deposiidi tegemiseks vaid mõni minut, kuid mõnel juhul võib kuluda kuni 24 tundi. Kui soovite täpsemat infot, vaadake kasiino tingimusi ja märkusi.

Kas ma saan kasutada PWC-d väljavõtmiseks?

Paljudes online-kasiinodes võimaldab PWC ka väljavõtmist. Kui otsustate kasutada PWC-d väljavõtmiseks, pidage meeles, et võib kuluda paar päeva, kuni raha jõuab teie kontole.

Kas ma pean kasutama samu PWC andmeid, kui kasutasin kasiinos deposittingimiseks seda esimest korda?

Jah, kui kavatsete kasutada PWC-d uuesti kasiinos deposiidi tegemiseks, peate kasutama samu andmeid, mida kasutasite esimesel korral. Pidage meeles, et see on turvalisem viis tagada, et raha jõuab teie kontole.

Kas ma pean andma oma makseteabe kasiinodega?

Jah, kui kasutate PWC-d kasiinos deposiidi tegemiseks, peate sisestama oma makseteabe kasiinole. Siiski on kasiinode andmekaitse tase kõrge, nii et teie teave on kaitstud.

Kas PWC-ga on deposiidi tegemine või väljavõtmine seotud piirangutega?

Enamik online-kasiinosid ei kehtesta PWC-ga seotud deposiidi- või väljavõtmispiiranguid. Kuid mõned kasiinod võivad piirata miinimum- või maksimumsummat, mille saate PWC kaudu hoiustada või välja võtta. Sel põhjusel peaksite enne mängima hakkamist kasiino tingimusi ja piiranguid lugema või kontrollima.