PugglePay Kasiino

PugglePay Kasiino

 • Cleopatra Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashPayVisionEurosetAlfa Click
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 4000 dollarini, 1. sissemakse boonuse sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bitstarz Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashiDEALInteracMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot või 1BTC + 180 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad

Puggpay kui kasiinode hoiustamine ja väljavõtmismeetod

Sisukord

Veebis hasartmängude osas on ülioluline usaldusväärse ja mugava sissemakse ja väljavõtmise meetodi leidmine. Puggpay on uuenduslik maksevõimalus, mis pakub sujuvat mängukogemust innukatele kasiinomängijatele. See artikkel uurib Puggpay kasutamise plusse ja miinuseid kasiinode hoiuse ja väljavõtmismeetodina.

Mis on PouggPay?

Puggpay on Rootsi fintech ettevõte, mis asutati 2012. aastal. Ettevõtte eesmärk oli pakkuda Rootsi mobiilikasutajatele alternatiivset maksevõimalust. Puggpay on mobiilimaksemeetod, mis võimaldab mängijatel oma mobiilseadmete kaudu raha hõlpsalt hoiustada ja raha välja võtta. Maksemeetod võimaldab mängijatel teha hoiuseid ilma, et nad peaksid esitama traditsioonilisi makse üksikasju, näiteks krediitkaardinumbreid või pangakontosid.

 • Plussid:

Lihtne kasutada ja turvaline

Puggpay on kasutajasõbralik makseviis, mis on muutunud iGaming Industry üha populaarsemaks. Hoiused tehakse mõne klõpsuga ja mängijad ei pea konto jaoks registreeruma. Maksemeetod on ohutu ja turvaline, kuna kasutab uusimat krüptimistehnoloogiat tundliku teabe, näiteks isiklike ja finantsandmete kaitsmiseks.

Kiirtehingud

Mängijad saavad oma kontosid koheselt Puggpayga rahastada ja rahad on kohe mängude jaoks saadaval. See tähendab, et mängijad saavad oma lemmikmänge mängida niipea, kui nad oma tagatise teevad. Puggpay pakub kiirtehinguid tekstisõnumi kaudu, mida mängijad saavad oma mobiiltelefonil. Nad peavad lihtsalt kinnitama sissemakse tekstis pakutava lingi kaudu.

 • Miinused:

Piiratud kättesaadavus

Üks Puggpay suurimaid puudusi on see, et see on saadaval ainult Rootsis ja Soomes. Maksemeetod on nendes riikides populaarsust kogunud tänu mugavuse ja turvafunktsioonide tõttu. Muude maailma piirkondade mängijad ei saa aga Puggpayt kasutada raha oma kasiinokontodele.

Piiratud väljaastumisoptsioonid

Puggpay on peamiselt hoiuste meetod, mis tähendab, et see on saadaval ainult mõnes kasiinos väljavõtmiseks. Võimalik, et mängijad peavad leidma alternatiivse meetodi, et võita oma veebikasiino kontodelt. See võib olla ebamugav mängijatele, kes eelistavad kasutada ühte makseviisi nii hoiuste kui ka väljamaksete jaoks.

Tehingutasud

Nagu paljud makseviisid, võtab ka PuggPay tehingute eest tasusid. Levitud tasud on teiste maksevõimalustega võrreldes mõistlikud, kuid need võivad aja jooksul siiski märkimisväärseid summasid lisada. Mängijad peaksid enne makseviisi kasutamist oma kasiinotehingute jaoks olema teadlik Puggpay nõutavatest tasudest.

 • Järeldus:

Kas PugglePay on kasiinomängijatele sobiv makseviis?

Puggpay on usaldusväärne ja turvaline makseviis, mis sobib ideaalselt Rootsi ja Soome kasiinomängijatele. See pakub probleemivaba hoiuse protsessi ja kiirtehinguid. Piiratud kättesaadavus ja piiratud väljaastumisvõimalused võivad siiski pidada mängijaid selle makseviisi kasutamisest. Mängijad peaksid võrdlema PouggPay muude maksevõimalustega, et teha kindlaks, milline neist sobib nende vajadustele.

PugglePay Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on PouggPay?

Puggpay on veebimakse meetod, mis võimaldab mängijatel teha sissemakseid veebikasiinodes ilma pangakonto või krediitkaardita. See töötab makseplaani loomisega, mis võimaldab mängijal maksta hiljem telefoniarve või arve kaudu.

Kuidas kasutada Pouggpayt veebikasiinos?

Esiteks peate leidma veebipõhise kasiino, mis aktsepteerib Pouggpayt makseviisina. Seejärel valige oma hoiusevalikuna Puggpay ja järgige veebisaidil olevaid juhiseid. Peate sisestama oma telefoninumbri ja kinnitama oma tehingu SMS -i kaudu.

Kas pugendpay on veebikasiinos ohutu kasutada?

Jah, Puggpay on turvaline ja turvaline makseviis. See kasutab SSL -krüptimist kasutajate isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks. Puggpayt reguleerib ka Rootsi finants järelevalve asutus.

Kas on veebikasiinos Puggpay kasutamise eest tasusid?

Ei, Puggpay ei võta veebikasiinodes hoiuste tegemise eest mingeid tasusid. Kuid teie mobiilioperaator võib teielt nõuda tekstisõnumite või andmete kasutamise eest.

Kas on piirata, kui palju saan Puggpay abil hoiustada?

Jah, seal on piirata, kui palju saate PuggPay abil hoiustada. Summa varieerub sõltuvalt veebikasiinost ja teie krediidireitingust.

Kas kõik veebikasiinod aktsepteerivad PugglePayt?

Ei, mitte kõik veebikasiinod ei aktsepteeri PouggPayt makseviisina. Kuid paljud parimad veebikasiinod teevad seda. Peaksite kontrollima kasiino veebisaiti, et näha, kas Puggpay on saadaolev valik.

Kas ma saan oma võidud PouggPay abil tagasi võtta?

Ei, Puggpayt ei saa kasutada veebikasiinost võitude väljavõtmiseks. Peate valima uue väljavõtmisvõimaluse, näiteks pangaülekanne või e-Wallet.

Mida teha, kui mul on probleem või probleem puggpay tehinguga?

Kui teil on PouggPay tehinguga probleeme või probleeme, peaksite võimalikult kiiresti ühendust võtma Puggpay klienditoe meeskonnaga. Nendega pääseb telefoni, e -posti või reaalajas vestluse teel. Abi saamiseks võite pöörduda ka veebikasiino klienditoe meeskonna poole.