POLi Kasiino

POLi Kasiino

 • Uptown Pokies Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  VisaNeosurfPayIDeZeeWalletBank Wire Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni $/250 eurot + 100 boonuspööra, 1. deposti boonus sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Cleopatra Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashPayVisionEurosetAlfa Click
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 4000 dollarini, 1. sissemakse boonuse sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bitstarz Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashiDEALInteracMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot või 1BTC + 180 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Scatterhall Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumInteracOpen BankingApple PayOpen Banking
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% vaste boonus kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Fair Go Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardPOLiCashtoCodeeZeeWalletVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

POLi - online-kasiinode populaarne deposiidimeetod

Sisukord

Online-kasiinodes mängimine on tänaseks päevaks saanud ülipopulaarseks. Võimalus mängida kasiinomänge kodus või liikvel olles on muutnud online-kasiinod enamikes riikides legaalseks. Aga kuidas teha sissemakseid online-kasiinodesse nii, et see on turvaline, kiire ja muretu? See on kasiinomängurite peamine mure.

POLi on selline deposiidimeetod, mis sobib online-mängurite nõudmistega ja aitab teha deposiite kiiresti ja turvaliselt. Käesolev artikkel annab ülevaate POLi peamistest eelistest, võimalustest ja turvalisuse tagamisest, mis aitavad online-kasiino mänguritel mängimise hetkedesse rohkem rõõmu tuua.

Miks valida POLi?

POLi on populaarne deposiidimeetod, mis on suunatud online-kasiinodele. Seda meetodit kasutades saavad kasiinomängurid enamikes riikides teha deposiite mõne minuti jooksul ilma igasuguse maksuta. Lisaks pole vaja POLi kasutades luua eraldi konto ega registreerida mingeid andmeid, POLi süsteem kuvab vajalikud andmed automaatselt.

Kui soovid kasutada POLi deposiidimeetodit, on see lihtne. Online-kasiinosse sisenedes vali \"sissemakse\" ja seejärel vali POLi makseviisina sinu kasutava panga logo. Seejärel sisene panga kodulehele, et sa teha sissemakse. POLi süsteem kuvab kontoandmed automaatselt, nii et te ei pea sisestama deebetkaardi andmeid ega kontakteeringuid. Kui olete sissemakse teinud, siis on raha kohe teie mängukontol kättesaadav.

 • Tasuta: Online-kasiinodes pakkuvad POLi deposiidid on tasuta.
 • Kiirus: POLi abil tehtud deposiidid võetakse vastu mõne minuti jooksul.
 • Turvajuhendid: POLi-l on selle kasutajatele turvajuhtmed.
 • Lihtne: POLi-t on väga lihtne kasutada, sest seda on võimalik teha läbi oma panga internetipanga.

POLi kui väljamaksemeetod

Väljamaksete tegemine online-kasiinodes on tihti suur probleem paljude mängurite jaoks, kuid POLi pakub ka väljamaksemeetodit. Võidud kantakse otse pangaarvele, mis võtab aega umbes 1 kuni 3 päeva olenevalt internetipanga instruktsioonist.

Siiski, tuleb meeles pidada, et POLi väljamaksemeetod on saadaval ainult piiratud arvul online-kasiinodest.

Turvalisus

TurvallisuusPOLi on üks turvalisimaid online-kasiinode deposiidimeetodeid turul, kuna see kasutab kolmeosalist turvalisuse süsteemi: fraas, salasõna ja pöidlahoidja.

Et tagada turvalisus, kui kasutate POLi, peate edastama fraasi ja salasõna, et sisse logida oma makse vahele. See on oluline, sest POLi ei edasta kunagi kasiinole teie salasõna ega parooli. See tagab, et teie konto on turvaline ja et keegi ei saa teie kontole ligi.

 • Fraas: edastatakse salasõna lisana, mis aitab identifitseerida teie makset.
 • Salasõna: edastatakse POLi-s, et tagada teie konto turvalisus.
 • Pöidlahoidja: Pöidlahoidja funktsioon on koht, kus poli süsteem kuvab sinu internetipanga panga logo. See tõendab, et see on usaldusväärne pank, mille kaudu on turvaline sooritada makseid.

Järeldus

POLi on populaarne online-kasiinode deposiidimeetod, kuna see võimaldab kiiresti ja võimalikult turvaliselt oma mängukontole raha sissemaksmist. Kuna POLi-süsteemi kasutamine on tasuta, saavad online-kasiinomängijad raha mängimiseks sissemaksta ilma igasuguse lisakuluta.

Lisaks on POLi meetod kasulik ka väljamaksmisel. Kuid tuleb meeles pidada, et POLi väljamaksemeetod on saadaval ainult piiratud arvul online-kasiinodest.

POLi Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas POLi kasiinodesse sissemaksete tegemine on ohutu?

Jah, POLi pakub kasiinomängijatele turvalist maksemeetodit. POLi kasutab SSL-krüpteeringut, et tagada mängijate personaalsete andmete kaitse. Lisaks ei edasta POLi kasiinodele mängijate krediitkaardi ega pangakaardi andmeid.

Kui kiiresti võetakse POLi kaudu tehtud sissemaksed vastu?

Enamikul juhtudel kantakse POLi kaudu tehtud sissemaksed koheselt mängijate kontole. Kuid tingimused võivad varieeruda erinevates kasiinodes ja erinevate pankade vahel.

Kas POLi kaudu saab väljamakseid teha?

Ei, POLi ei toeta praegu väljamaksete tegemist. Mängijad saavad kasutada muid valikuid, et võita oma kontole raha kas krediitkaardi, pangaülekande või e-rahakoti kaudu.

Kas POLi kasutamise eest tuleb maksta teenustasu?

Enamikul juhtudel ei pea mängijad POLi kasutamise eest tasuma teenustasu. Kuid mõned pangad võivad võtta tasu POLi teenuste kasutamise eest. Täpsemad tingimused saab uurida oma pangast.

Kas POLi on saadaval ainult Austraalias?

Jah, POLi on välja töötatud Austraalias ja seda kasutatakse paljudes Austraalia online kasiinodes, kuid see on järjest populaarsemaks muutumas ka teistes riikides.

Kas POLi abil saab teha suuri sissemakseid?

Jah, POLi abil saab teha nii väikseid kui ka suuri sissemakseid, kuid kõigil kasiinodel võivad olla erinevad limiidid.

Kas POLi kasutamine nõuab kasutajakonto loomist?

Ei, POLi kasutamine ei nõua kasutajakonto loomist. Mängijad saavad otsustada, milline makseviis sobib neile kõige paremini, kasutades vaid oma pangakontot.