Person to Person Kasiino

Person to Person Kasiino

 • Unibet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillVisaBank Wire TransferNetellerPaysafe Card
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  200% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 7Bit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank Wire TransferEcoPayzQIWIInteracSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  5000 USD või 5BTC+ 100 FS
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bet24Star Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  CryptoCurrencySofortNeosurfMultibancoePay.bg
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  100% teretulnud boonus kuni 3500 eurot + 50 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • JustBit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BinanceApplePayTRONCryptoCryptoCurrency
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 300 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotimo Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Rapid TransferNetellerMasterCardPaysafe CardMastro
  ja veel...
  Hinnang
  9.8
  Teretulnud boonus
  100% kuni 300 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad

Isikuni kasiino hoiuste meetod: eelised ja puudused

Sisukord

Inimese (P2P) kasutamine veebikasiinodes on makseviisi kasutamine võimalus, mida paljud mängijad peavad. P2P võimaldab üksikisikutel saata ja saada raha Ameerika Ühendriikides ning mõned kasiinod pakuvad seda hoiuse ja väljavõtmise võimalusena. Selles ülevaates uurime P2P kasutamise eeliseid ja puudusi kasiinomaksemeetodina ja aitame teil otsustada, kas see sobib teile.

Inimese kasutamise eelised inimesena kasiino hoiuse meetodina

P2P kasiinode hoiustamise meetodina kasutamise üks eeliseid on see, et see aktsepteerib USA mängijaid, mis pole nii kõigi makseviiside puhul. Lisaks saab P2P hoiuseid teha anonüümselt, mida paljud mängijad eelistavad.

 • P2P hoiused on kiired ja turvalised ning mängijad ei pea tundlikku teavet jagama, näiteks panganduse üksikasjad.
 • Minimaalse ja maksimaalse sissemakse summad varieeruvad ühest kasiinost teise, kuid tavaliselt ulatub 100–2500 dollarini.
 • Vaatamata suuremate tööstusharude mängijate, näiteks PayPali toetuse puudumisele, on P2P omandanud usaldusväärse makseviisina, kusjuures üha enam kasiinosid hakkab seda võimalusena pakkuma.

Lõpuks võib P2P olla hea võimalus neile, kellel pole krediit- ega deebetkaarte ega pangakontosid. Mängijad peaksid siiski olema teadlikud, et tasud võivad olla kõrged ja protsess võib olla aeganõudev.

Inimese kasutamise puudused inimesena kasiino hoiuse meetodina

P2P üks peamisi puudusi on see, et see võib teiste hoiusemeetoditega võrreldes olla kallim. Tasud võivad olla vahemikus 10–20% tehingusummast, sõltuvalt kasiinost ja saadetavast summast.

Veel üks puudus P2P kasutamisel kasiinode hoiustamise meetodina on see, et see ei pruugi olla saadaval väljaspool Ameerika Ühendriike.

 • On muret, et P2P -d võib kasutada rahapesu või pettuste tegemiseks ning mõned kasiinod ei pruugi sel põhjusel seda maksemeetodit pakkuda.
 • Lõpuks võib P2P hoiuste töötlemisaeg olla pikem kui muude maksemeetodite puhul ja väljamaksete saabumine võib sõltuvalt kasiinost võtta kuni 10 päeva.

Järeldus

Isiku inimene võib olla mugav ja turvaline võimalus USA mängijatele, kes soovivad veebikasiinodes raha sissemakseid ja välja võtta. Mängijad peaksid siiski olema teadlikud kõrgetest tasudest ja piirangutest, mis võivad selle meetodi kasutamisega kaasneda. Lõppkokkuvõttes on iga mängija ülesandeks otsustada, kas P2P on nende jaoks õige valik, tuginedes nende ainulaadsetele vajadustele ja asjaoludele.

Person to Person Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on inimene (P2P) kui kasiinode hoiuse meetodit?

Inimene on makseviis, mis võimaldab teil veebikasiinodes hoiuseid teha, saates raha rahaülekande teenuse, näiteks Western Union või MoneyGrami kaudu.

Kuidas töötab inimene kasiinomaardlate jaoks?

P2P abil sissemakse tegemiseks peate algatama ülekande rahaülekande teenuse kaudu ja edastama veebikasiinole ülekande üksikasjad. Seejärel töötleb kasiino sissemakse ja krediteerib teie kontot vastavalt.

Kas inimene on inimene turvaline ja turvaline viis veebikasiinodes deponeerimiseks?

Jah, P2P on turvaline viis veebikasiinodes hoiuste tegemiseks. Võimalike riskide vältimiseks peate siiski tagama, et kasutate võimalike riskide vältimiseks ainult usaldusväärseid rahaülekande teenuseid ja usaldusväärseid veebikasiinosid.

Millised on inimese kasutamise eelised inimese jaoks kasiinomaardlate jaoks?

P2P kasiinomaardlate jaoks kasutamise üks eeliseid on kasutusmugavus, kuna peate algatama ainult rahaülekande teenuse kaudu üleviimise. Samuti puuduvad krediitkaarditasud ega pangatasud ning tagasivõtmisprotsess on tavaliselt kiire ja lihtne.

Millised on inimese kasutamise puudused inimese jaoks kasiinomaardlate jaoks?

P2P kasutamise üks puudusi kasiinomaardlate jaoks on pikkade ülekandeaegade potentsiaal, mis võib teie hoiuse töötlemist edasi lükata. Rahaülekande teenuse ja valuutavahetuskursside kasutamiseks võib olla ka täiendavaid tasusid.

Kas on piiranguid inimese kasutamisel kasiinomaardlate jaoks?

Jah, P2P kasutamisel kasiinomaardlate jaoks on mõned piirangud. Näiteks võivad mõnedel veebikasiinodel olla minimaalsed või maksimaalse hoiusepiirangud ning mõned rahaülekandeteenused ei pruugi teatud riikides oma teenuseid pakkuda.

Kas ma saan võitu võtta inimesele, kasutades inimest?

Jah, saate P2P abil võitu tagasi võtta. Siiski peate veebipõhisele kasiinole vajalikud ülekande üksikasjad pakkuma ja selle summale võib olla piirangud või väljamaksete arv, mida saate teha.

Kuidas leian veebikasiino, mis võtab inimest vastu hoiuste eest?

Leiate veebikasiinode loendi, mis aktsepteerib P2P -d hoiuste jaoks, otsides veebis või kontrollides kasutatavat rahaülekande teenust. Alati on oluline tagada, et võimalike riskide vältimiseks kasutate ainult lugupeetud veebikasiinosid.