Paysafecard Kasiino

Paysafecard Kasiino

 • Uptown Pokies Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  VisaNeosurfPayIDeZeeWalletBank Wire Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni $/250 eurot + 100 boonuspööra, 1. deposti boonus sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Mirax Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank TransferMuchBetterMiFinityInteracLitecoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Kosmonaut Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumMasterCardPiastrixLitecoinBitcoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  50 boonuspurjed Yakis, Yeti & Roll Slot by Betsoft registreerimisel + 200% -line vaste deposiit bonu
  +18 | Ainult uued mängijad

Paysafecard kasiinodepoo meetodina - informatiivne ülevaade

Sisukord

Kasiinomängude mängimine võib olla lõbus ja meelelahutuslik. Kuid enne, kui saad alustada naudingutest slotside või lauamängude mängimist, pead otsustama, milliseid depoo meetodeid kasutada. Üks populaarsemaid meetodeid on Paysafecard.

Paysafecard on kiire ja lihtne deposiitmeetod, mis võimaldab sul raha oma kasiinokontole kanda turvaliselt ja anonüümselt. See on ideaalne lahendus, kui sul ei ole krediitkaarti või kui soovid hoida oma kasiinomängud oma pangakontolt eraldi.

Paysafecard eelised kasiinodepoos

Paysafecard võib pakkuda palju eeliseid kasiinodepoo meetodina:

 • Kasutajasõbralik: Paysafecardi kasutamine on lihtne ja kiire. Sul on vaja ainult minna müügipunkti ja osta endale paysafekaart summas, mida soovid.
 • Turvaline: Kuna sul ei ole vaja arveldada oma pangakontoga, on Paysafecard anonüümne ja turvaline. Sul on võimalus sisestada oma kaardil olev kood oma kasiinokontole ja seejärel deponeerida raha kiiresti ja turvaliselt.
 • Saadavus: Paysafecardi müügipunkte leidub paljudes riikides. Seega on sul võimalus kasutada seda meetodit kõigil oma reisidel.
 • Limiteeritud: Kui sul on eelarvepiirangud kasiinomängude mängimiseks, võib Paysafecard olla ideaalne lahendus. Sul on võimalus osta endale kaarte piiratud summadega, nii et sa ei kuluta rohkem kui vajalik.

Paysafecard puudused kasiinodepoo meetodina

Nagu iga kasiinodepoosüsteem, nii on ka Paysafecardil oma puudused:

Kui sa kasutad Paysafecardi meetodit kasiinodepoos, ei pruugi see olla ideaalne väljamaksemeetod. Mõned kasiinod ei võimalda sul välja maksta Paysafecardi kaudu, mistõttu pead võib-olla leidma alternatiivse meetodi.

Paysafecardi kasutamine kasiinodepoo ja väljamakse meetodina

Paysafecardi kasutamine kasiinodepoo meetodina on lihtne. Sul on vaja ainult osta kaart ja sisestada kasiinokontole. Deponeerimiseks pead kasiinole sisestama kaardi numbri ja koodi. Väljamaksed on tavaliselt kiired ja lihtsad, ehkki mõned kasiinod võivad võtta tasusid väljamaksete eest.

 • Deponeerimine: Kui oled ostnud endale Paysafecardi kaardi, sisesta kaardi number ja PIN-kood kasiinole. Raha kantakse kohe sinu kontole.
 • Väljamaksed: Väljamaksete tegemiseks pead valima Paysafecardi meetodi ja sisestama kaardi numbrid. Seejärel tehakse sinu pangakontole ülekandmine.

Kokkuvõte

Kõige olulisem on meeles pidada, et peate otsima sobiva kasiinodepoomeetodi vastavalt oma isiklikele eelistustele ja finantseesmärkidele.

Paysafecardi kasiinodepoomeetodina pakub lihtsust ja turvalisust, mida paljud mängijad hindavad. Kuigi see meetod võib kasiinodepoo jaoks olla suurepärane, ei pruugi see olla ideaalne väljamaksemeetod. Seetõttu on oluline kaaluda oma eesmärke ja valida sobiv meetod, et nautida oma kasiinomänge täielikult.

Paysafecard Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Paysafecard ja kuidas see töötab?

Paysafecard on aja- ja kindlustatud kasiinomaksemeetod. See on e-rahakott, millel on oma unikaalne numbrikood. Selle saate tellida Interneti kaudu või osta enam kui 500 000 müügipunktist kogu maailmas. Seejärel saate kasutada oma koodi kasiinomängijana PaySafeCard kasiinodes. Kui olete oma koodi välja valinud, sisestage see kasiinos vajalikus väljana.

Kas ma saan Paysafecardi abil kasiinos raha välja võtta?

Ei, kahjuks ei saa te Paysafecard-i abil raha välja võtta. Kuid selle asemel võib kasiino pakkuda teile väljamakse alternatiivse meetodi, näiteks pangaülekande.

Kas mul on vaja luua Paysafecardi konto?

Ei, ei ole vaja. Paysafecardi kasutamine kasiinos ei eelda registreerimist ega sisselogimist. Teil on lihtsalt vaja osta Paysafecard ja kasutada seda koos kasiinoga.

Kas Paysafecard-i kasutamine kasiinos on turvaline?

Jah, Paysafecard on turvaline ja usaldusväärne maksevahend, mis pakub täiendavaid turvafunktsioone, näiteks 2-faktorilist autentimist. Lisaks ei paljasta see teie isiklikke andmeid ega makseandmeid.

Kas ma pean maksma Paysafecardi kasutamise eest kasiinos?

Ei, Paysafecardi kasutamine kasiinos ei nõua lisatasusid. Kuid võib juhtuda, et kasiino on seadnud miinimum- ja maksimumsummad ning Paysafecard võib kehtestada tehingutasud.

Kas Paysafecardi kaudu tehingute tegemisel on mingeid piiranguid?

Jah, maksimaalne summa, mille saate kasiinodes Paysafecardi kaudu paigutada, on tavaliselt piiratud ja varieerub sõltuvalt kasiinost. Samuti võib olla piiranguid väljamaksete suurusele.

Kui kiiresti saan oma Paysafecardi kaudu raha kasiinosse kanda?

Teie Paysafecardi sissemaksed kasiinosse toimuvad kohe, kui olete sisestanud oma numbrikoodi ja kinnitanud tehingu. Kasiino kontol peaks see raha olema koheselt saadaval.

Kas ma saan oma Paysafecardi koodi kasutada rohkem kui ühes kasiinos?

Jah, teie Paysafecardi kood ei ole seotud ühegi konkreetse kasiinoga, nii et saate kasutada seda erinevates kasiinodes kuni kogu koodi väärtuse ulatuses.