Payr Kasiino

Payr Kasiino

 • 24Slots Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  InteracPaysafe CardRapid TransferMaestroCryptoCurrency
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  Win777: 100% kuni 200 €
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotamba Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  KlarnaAstroPayBank TransferNetellerSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 1000 eurot, panus x40
  +18 | Ainult uued mängijad
 • ReloadBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Credit CardsPay4FunNordeaPOLiRapid Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 300 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Winstler Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Credit CardAstroPayCredit CardCryptoBank Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 150 dollarit + 100 boonuspurg surnul või elus 2 pesas
  +18 | Ainult uued mängijad
 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

PayR kasutamise eelised kasiino hoiuse meetodina

Sisukord

Veebikasiinomängijana on üks olulisemaid otsuseid, mida teete, hoiuste meetodi valimine. Kuna valida nii palju võimalusi, võib see olla tohutu, kui määrata, milline neist sobib teile kõige paremini. Üks variant, mis on kasiinomängijate seas populaarsust kogumas, on mobiilimakserakendus Payr, mis võimaldab teil hõlpsalt ja turvaliselt sissemakseid veebikasiinodest sissemakseid ja välja võtta.

Kuidas Payr töötab

Payr on mobiilimakserakendus, mis võimaldab teil linkida oma pangakonto või krediitkaarti oma PayR -kontoga. Kui teie konto on üles seatud, saate rakenduse abil oma veebikasiinokontolt hoiuseid ja väljamakseid teha.

Kui teete tagatisraha, kasutades Payr, genereerib rakendus ainulaadse vöötkoodi, mida saate oma telefoniga kasiino kassapidajaga skannida. Rahalised vahendid kantakse teie Payr -kontolt kasiinokontole kohe, nii et saate oma lemmikmänge kohe mängida.

Kui on aeg võitude välja võtta, saate rahaliste vahendite ülekandmiseks oma pangakontole tagasi võtta. Rakendus pakub kiireid ja turvalisi ülekandeid ning saate oma raha välja võtta vaid mõne klõpsuga.

 • Kiired ja lihtsad hoiused
 • Kiirülekanded
 • Turvalised tehingud
 • Väljavõtmine vaid mõne klõpsuga
 • 24/7 juurdepääs teie Payr -kontole

PAYR -i kasutamise eelised kasiino hoiuse meetodina

Payr on mugav ja turvaline viis veebikasiinodelt raha sissemaksete ja väljavõtmiseks. PayR kasutamise üks peamisi eeliseid on tehingute kiirus. Maardlad on kohe, nii et saate oma lemmikmänge kohe mängida. Samuti on kiired väljavõtmised, raha kantakse teie kontole tagasi vaid mõne klõpsuga.

Teine PayR kasutamise eelis on tehingute turvalisus. Payr kasutab teie isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks täiustatud krüptimistehnoloogiat. Rakendus pakub ka turvalisi sisselogimisi ja kahefaktorilist autentimist, et tagada teie konto alati kaitstud.

Payr on ka suurepärane võimalus, kui soovite oma kasiino hoiuseid hoida oma pangakontost või krediitkaardist eraldi. Sidudes oma Payr -konto oma veebikasiinokontoga, saate hasartmängutehinguid teistest kulutustest eraldi hoida.

Järeldus

Kui otsite mugavat ja turvalist viisi veebikasiinodelt raha sissemakseks ja väljavõtmiseks, on Payr suurepärane võimalus. Kiirete ja turvaliste tehingute abil saate oma lemmikmänge nautida, muretsemata oma finantsteabe ohutuse pärast. Lisaks muudab PAYR oma hõlpsasti kasutatava mobiilirakenduse abil oma kasiinofondide haldamise hõlpsaks igal ajal ja igal ajal.

Payr Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Payr?

Payr on veebimakse meetod, mida saab kasutada teie veebikasiino konto rahastamiseks.

Kuidas kasutada PayR -i veebikasiinos sissemakse tegemiseks?

PayRi kasutamiseks peate kõigepealt looma konto. Kui teil on konto olemas, minge lihtsalt veebikasiino kassapidaja jaotisse ja vali oma hoiuse meetodiks Payr. Sisestage summa, mida soovite deponeerida, ja järgige tehingu lõpuleviimiseks juhiseid.

Kas Payr on veebipõhiste kasiinode hoiuste tegemisel ohutu meetod?

Jah, PAYR on veebipõhiste kasiinode hoiuste tegemisel ohutu meetod. Nad kasutavad tööstusstandardi krüptimist, et tagada teie isikliku ja finantsteabe turvalisuse tagamine.

Kas on seotud tasuliste kasiinode sissemaksete valmistamiseks tasusid?

Veebipõhise kasiinomaardla valmistamiseks võib olla seotud tasud, kuid see sõltub veebikasiinost ja teie Payr -konto konkreetsetest tingimustest.

Milline on miinimum ja maksimaalne summa, mida saan veebikasiinos Payr kasutades hoiustada?

Minimaalne ja maksimaalne summa, mille saate veebipõhises kasiinos Payr, varieerub sõltuvalt konkreetsest veebikasiinost ja teie Payr -konto tingimustest.

Kui kiiresti töödeldakse minu Payr kasiino sissemakse?

Teie Payr kasiino hoiust töödeldakse tavaliselt koheselt. Nende töötlemisaegade kinnitamiseks on aga alati hea mõte küsida konkreetset veebikasiinot.

Kas ma saan oma võitu Payr abil tagasi võtta?

Kahjuks pole PayR praegu saadaval enamikus veebikasiinodes väljavõtmismeetodina. Tavaliselt saate oma võidud tavaliselt muude maksemeetodite abil välja võtta.

Kas PayR kasutamise piiranguid on veebipõhiste kasiinode hoiuste tegemisel?

Veebipõhiste kasiinomaardlate valmistamiseks sõltuvalt teie asukohast võivad olla piirangud. Lisaks võivad igal veebikasiinol olla oma konkreetsed tingimused, kui on vaja hoiuste tegemiseks kasutada.