PayNearMe Kasiino

PayNearMe Kasiino

 • Unibet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillVisaBank Wire TransferNetellerPaysafe Card
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  200% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Lucky Tiger Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BitcoinBitcoin CashBitcoin CashMasterCardAmerican Express
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  Welcome Bonus 100% kuni 100 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Winstler Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Credit CardAstroPayCredit CardCryptoBank Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 150 dollarit + 100 boonuspurg surnul või elus 2 pesas
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Kosmonaut Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumMasterCardPiastrixLitecoinBitcoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  50 boonuspurjed Yakis, Yeti & Roll Slot by Betsoft registreerimisel + 200% -line vaste deposiit bonu
  +18 | Ainult uued mängijad

PayNearMe: Casino Sissemakse Viisid, Eelised ja Puudused

Sisukord

Kasiinodesse raha sissemaksmine on kogu maailmas kasvanud valikute arvu tõttu. Üheks populaarseks sissemakse viisiks on PayNearMe. See on digitaalne makse lahendus, mis võimaldab klientidel teatud kauplustes ja apteekides raha sisse ja välja maksta. PayNearMe on lihtne ja usaldusväärne viis kasiinoraha hoiustamiseks. Selles artiklis vaatleme lähemalt PayNearMe kasutamist online kasiinodes.

Kuidas PayNearMe toimib?

PayNearMe kasutamine on lihtne. Kasiino küsib PayNearMe kasutajalt sissemakse teostamiseks barcode, millele siis järgneb kõne. Pärast kõne lõpetamist on makse kinnitatud ja kasiinokonto olekus kajastub raha laekumine.

 • PayNearMe lahendus ei nõua pangakaarti ega krediitkaarti kasutamist, mis tähendab, et see on turvalisem maksude tasumiseks ja selle lahenduse kasutamine on üsna privaatne.
 • PayNearMe'iga saate hoiustada kuni 5000 dollarit korraga. Samuti on sissemakse sooritamine üsna kiire protsess.
 • PayNearMe kasutamine on lihtne ja hõlmab kiireid muudatusi teie kasiinokontol.

PayNearMe Eelised ja Puudused

PayNearMe on uuenduslik makseviis, mis on saanud kasiinos kiiresti populaarsust. Peamised eelised ja puudused on järgmised:

Eelised:

 • Usaldusväärsus - PayNearMe on üks kõige usaldusväärsemaid digitaalseid makselahendusi. See toimib koos tuntud partneritega, tagades kasutajate raha turvalisuse.
 • Privassus - PayNearMe puudub vajadus oma pangakaardi andmete sisestamiseks kasiinokontol. See tähendab, et isiklikke andmeid hoitakse alati turvalisena.
 • Kiirus - PayNearMe sissemakse võib kuluda kõigest paar minutit, mis tähendab, et seal pole pikaajalist ootet järjekorda teise makselahendusega võrreldes.

Puudused:

 • Maksimaalne sissemakse summa - Maksumüürina kehtestatakse kuni 5000 dollarit ühe korraga.
 • Kaubanduspiirangud - Kuigi PayNearMe võrgustik on laienenud, on selle kasutamine piiratud. Teatud piirkondades ei ole PayNearMe'i võimalik kasutada.
 • Kaasnevad tasud - PayNearMe nõuab teenustasu, mis võib tunduda kasutajate jaoks liiga kõrge.

PayNearMe kui tagasivõtu meetod

PayNearMe võimaldab selle kasutajatel kasutada makseid like kasiinod ja tagasivõtu meetodina. Tagasivõtmine on lihtne - mängijad lihtsalt valivad PayNearMe'i kui tagasivõtu meetodina ja sisestavad makse soovi summa.

 • Lõplik tagasimakse aeg sõltub PayNearMe'ist. Tavaliselt võib see kuluda kuni 3 tööpäeva, kuid kogumine on tavaliselt kiirem.
 • Kaalumisel on PayNearMe kui tagasivõtu meetod, palun vaadake kasiino väljamakse protseduure ja kõiki tagasivõtu tühistamise nõudeid.

PayNearMe Hinnad

PayNearMe teenustasu sõltub raha sissemaksumakse summast:

 • Kuni $1,000 - on tasu 3,99 dollarit
 • $1001 - $2,500 - tasu on 6,99 dollarit
 • $2,501 - $5,000 - tasu on 9,99 dollarit

Järeldus

PayNearMe on turvaline, mugav ja lihtne kasutada sissemakseviis online kasiinodesse. Kasutajad saavad sellele võrreldes teiste viisidega tugineda privaatsusele, usaldusväärsusele ja kiirusele. Samuti pakub PayNearMe mugavat tagasivõtu meetodit. Siiski peaksid kasutajad kaaluma teenustasu, maksimaalse sissemakse piiranguid ja PayNearMe'i maksevõimaluste piirkondlikku kasutamist.

PayNearMe Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas PayNearMe on ohutu kasiinomaksete jaoks?

Jah, PayNearMe on ohutu kasiinomaksete jaoks, kuna see kasutab täiustatud turvameetmeid, et tagada igale tehingule krüpteeritud andmeedastus.

Kas ma saan kasutada PayNearMe-d oma rahakoti saldoks?

Ei, PayNearMe ei võimalda kasiinokonto rahakoti kasutamist. Selle asemel saate sellele hoiustada raha ja kasutada seda kasiinomaksete tegemiseks.

Kas ettemaksukulud või teenustasud kehtivad PayNearMe tehingutele?

Jah, PayNearMe-l on teenustasud ja mõned kasiinod võivad nõuda ka ettemaksukulusid, kuid need sõltuvad konkreetsest kasiinost ja maksemeetodist.

Kas PayNearMe tehingud on kiired?

Jah, PayNearMe tehingud on tavaliselt kiired ja võivad kasiinokontole koheselt laekuda, kuid see sõltub ka konkreetsest kasiinost ja maksemeetodist.

Kas ma saan PayNearMe-ga teha suuri sissemakseid?

Jah, teatud kasiinod võivad lubada suuri sissemakseid PayNearMe abil, kuid see sõltub konkreetsest kasiinost ja maksemeetodist.

Kuidas ma saan PayNearMe vahendusel võite välja võtta?

PayNearMe ei võimalda kasiinovõitude väljamakseid. Selle asemel peaksite leidma sobiva väljamaksemeetodi, et oma võidud kätte saada.

Kas PayNearMe on saadaval minu riigis?

PayNearMe on saadaval ainult teatud riikides ja saate teada, kas see on teie piirkonnas saadaval, külastades kasiinokassat või PayNearMe meeskonna ametlikku veebisaiti.