Payfast Kasiino

Payfast Kasiino

 • Winstler Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Credit CardAstroPayCredit CardCryptoBank Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 150 dollarit + 100 boonuspurg surnul või elus 2 pesas
  +18 | Ainult uued mängijad
 • BetWinner Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  DogecoinLitecoinSkrillEcoPayzBradesco
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 500 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 24Slots Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  InteracPaysafe CardRapid TransferMaestroCryptoCurrency
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  Win777: 100% kuni 200 €
  +18 | Ainult uued mängijad
 • TonyBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EcoPayzVisaNetellerPerfect MoneyCrypto
  ja veel...
  Hinnang
  9.1
  Teretulnud boonus
  200% kuni 2000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

PAYFAST: usaldusväärne kasiinode hoiustamine ja väljavõtmismeetod

Sisukord

Lõuna -Aafrika veebikasiinomängijate jaoks võib mugava ja turvalise makseviisi leidmine olla väljakutse. Õnneks on Payfast kujunenud usaldusväärseks võimaluseks teha hoiuste ja väljamakseteta. Selle ülevaate eesmärk on teavitada mängijaid väärtustest, mis on seotud veebikasiinotehingute eest Payfasti kasutamise kohta.

Mis on palgaline?

Payfast on Lõuna-Aafrika-põhine maksevärav, mis võimaldab üksikisikutel ja ettevõtetel veebis makseid teha ja saada. See pakub Lõuna -aafriklastele tehingute jaoks turvalist ja turvalist platvormi ja on muutunud kasiinovõrdeliste mängijate seas populaarseks.

Payfast on PCI DSS 1. taseme sertifitseeritud, mis on kõrgeim maksekaardi tööstuse standardite vastavus. See tagab, et teie isiklikud ja rahalised üksikasjad oleksid turvalised ja turvalised.

 • Registreerimist pole vaja
 • Vahetu hoiused
 • Väljavõtmine 24 tunni jooksul
 • Mobiilisõbralik platvorm
 • Mitu maksevõimalust, sealhulgas krediitkaardid, kiir EFT ja Bitcoin

Payfasti abil saate teha veebikasiino hoiuseid ilma pangakonto või krediitkaardi vajaduseta. Platvorm toetab EFT viivitamatuid makseid, mis võimaldavad teil teha makseid otse pangakontolt ilma registreerimise või lisatasudeta. Lisaks aktsepteerib Payfast mitut maksevõimalust, sealhulgas Bitcoini ja krediitkaarte. Samuti on väljavõtmine probleemivabad ja töödeldakse tavaliselt 24 tunni jooksul.

Payfasti kasutamise väärtused kasiino hoiuste meetodina

Payfasti veebipõhise kasiino hoiuste meetodina kasutamise üks olulisi eeliseid on selle kasutajasõbralik liides. Platvormi on lihtne kasutada ja tehinguid töödeldakse hetkega, võimaldades teil kohe oma lemmikkasiinomänge mängida.

Payfasti kasutamise teine ​​väärtus on see, et see toetab mitut valuutatehingut. See tähendab, et saate teha hoiuseid ja väljamakseid erinevates valuutades, sealhulgas Lõuna -Aafrika Randis, mis on oluline eelis Lõuna -Aafrika mängijatele, kellel võib olla keeruline tehingute tegemine välisvaluutas.

Payfast on tuntud ka suurepärase klienditoe poolest. Platvorm pakub 24/7 tuge telefoni, e -posti ja reaalajas vestluse kaudu, tagades, et teie päringud ja probleemid käsitletakse viivitamatult. Lisaks on Payfastil spetsiaalne pettus- ja riskijuhtimismeeskond, mis jälgib tehinguid ööpäevaringselt, tagades, et teie tehingud on turvalised ja turvalised.

Payfasti kasutamise väärtused kasiino tagasivõtmismeetodina

Payfast pakub veebipõhiste kasiinomaksemeetodite hulgas ühte kiiremat väljavõtmisaega. Väljamakseid töödeldakse 24 tunni jooksul ja raha kantakse teie pangakontole või mobiilse rahakotile ühe kuni kolme tööpäeva jooksul. See on märkimisväärne eelis mängijatele, kes soovivad kohe juurdepääsu oma võitudele.

Lisaks toetab Payfast mitut väljavõtmisvõimalust, sealhulgas pangaülekanded, mobiilsed rahakotid ja sularahakupongid, mis hõlbustab mängijatele oma võidule pääsemist meetodi abil, mis sobib nende jaoks kõige paremini.

 • Kiire väljaastumine 24 tunni jooksul
 • Mitu väljavõtmisvalikut
 • Kasutajasõbralik platvorm
 • 24/7 klienditoe
 • PCI DSS 1. taseme sertifitseerimisega väga turvaline platvorm

Järeldus

Üldiselt on Payfast suurepärane makseviis Lõuna -Aafrika veebikasiinomängijatele. Selle kasutajasõbralik platvorm, mitu maksevõimalust ja kiire väljavõtmisajad muudavad selle mängijate seas populaarseks valikuks. Lisaks tagab Payfasti pühendumus turvalisusele ja klienditugile, et teie tehingud on alati ohutud ja teie päringud käsitlevad kiiresti. Kui otsite usaldusväärset, mugavat ja turvalist makseväravat, tasub Payfast kaaluda.

Payfast Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on palgaline?

Payfast on makseviis, mis võimaldab kasutajatel teha veebimakseid mugavalt ja turvaliselt.

Kas on veebikasiinodes palgata kasutamise tasusid?

Payfasti kasutamise eest ei ole tasusid veebikasiinodes hoiuste tegemiseks. Võimalik, et võitude väljavõtmiseks võib olla seotud tasusid.

Kas Payfast on veebikasiinode jaoks turvaline makseviis?

Jah, Payfast on veebikasiinode jaoks turvaline ja turvaline makseviis. Kasutajate tundliku teabe kaitsmiseks kasutab see mitmesuguseid turvameetmeid, näiteks SSL -krüptimist.

Millised online -kasiinod aktsepteerivad tasustatavaid hoiuseid?

On mitmeid veebikasiinosid, mis aktsepteerivad palgaaste hoiuseid. Mõned populaarsed võimalused on Springboki kasiino, Thunderbolt kasiino ja Yebo kasiino.

Kas ma saan oma võitude veebikasiinodelt võitude väljavõtmiseks kasutada PayFasti?

Mõned veebikasiinod võivad lubada võitu tasulise abil tagasi võtta. Siiski on oluline kontrollida konkreetset kasiinot, et näha, millised tagasivõtmisvõimalused on saadaval.

Kas ma pean looma veebikasiinodes kasutamiseks palgata konto?

Ei, te ei pea veebikasiinodes kasutamiseks looma palgakontot. Makse tegemiseks saate lihtsalt oma krediit- või deebetkaarti kasutada.

Kui kaua võtab aega, kui minu palgaline sissemakse oleks minu veebikasiino kontole?

Tasuliste hoiuste eest krediteeritakse tavaliselt teie veebikasiino kontole koheselt. Sõltuvalt konkreetse kasiino töötlemisajast võib vahendite ilmumine võtta kauem aega.

Milliseid valuutasid toetab veebikasiinodes PayFast?

Payfast toetab mitut valuutat, sealhulgas Lõuna -Aafrika Rand, USA dollarid, euro ja Briti nael.