Payeer Kasiino

Payeer Kasiino

 • BetWinner Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  DogecoinLitecoinSkrillEcoPayzBradesco
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 500 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Payeer kui kasiino sissemaksemeetod – arvustus ja kogemused

Sisukord

Nüüdseks on juba enamikus online kasiinodes võimalik Payeer’i abil nii sissemakseid teha kui ka väljamakseid saada. Payeer on elektrooniline maksesüsteem, mis on saadaval mitmes keeles ja rohkem kui 200 riigis. Võrreldes teiste populaarsete maksemeetoditega nagu PayPal, Neteller ja Skrill, on Payeer palju paindlikum ja eeskätt asutuste vahel otseselt ei vahenda makseid klassikalises mõistes. Mis teeb Payeer’ist siis parima valiku kasiinomängijate jaoks? Loe edasi, et saada vastus sellele küsimusele.

Payeer eelised kasiinomängijate jaoks

1. Kiire ja turvaline maksete tegemine

Payeer’i kasutamine kasiinodes on kiire ja turvaline. Kuna tegemist on elektroonilise maksesüsteemiga, saavad mängijad teha sissemakseid koheselt, ilma et peaksid ootama. Samuti on Payeer väga turvaline, kuna sellel on keeruline süsteem, mis kaitseb raha väärkasutuse ja varguse eest. Kuna maksete tegemine käib otse kasiinode ja mängijate vahel, on kõik tehingud ülikiired ja ohutud.

2. Madalad teenustasud

Payeer’i teenustasud on madalamad kui PayPal’i või Netelleri omad. Kui kasutate Payeer’i kasiinodes, võite kokku hoida raha, kuna maksete tegemine ning raha väljavõtmine on odavam kui teiste maksesüsteemidega. Kõik vahendusteenused on tasuta ja maksete eest võetakse minimaalsed tasud.

3. Kättesaadavus

Payeer on saadaval kõigis kasiinodes, mis võimaldavad elektroonilisi makseid. Erinevalt mõnest muust maksesüsteemist ei pea te kasiinoga eraldi lepinguid sõlmima, kuna Payeer on seotud kõigiga. See lihtsustab mängijate jaoks maksete tegemist, eriti kui kasutate seda maksemeetodit esimest korda.

  Payeer puudused kasiinomängijate jaoks

 • 1. Väljamaksete piirangud
 • Payeer’i kasutamiseks on väljamaksetega mõned piirangud. Kui soovite raha välja võtta, peate ootama 24-48 tundi, kuni tehing on töödeldud. Lisaks kehtivad mõningad piirangud väljamaksete summadele.

 • 2. Ei ole kõigis riikides saadaval
 • Payeer’i ei saa kasutada kõikides riikides, mistõttu ei pruugi see olla kättesaadav kõikides online kasiinodes. Enne kui otsustate Payeer’i kasutada, veenduge, kas see on teie riigis saadaval.

 • 3. Vigased tehingud
 • Vahel võivad Payeer’i maksetehingud viga esineda. See võib juhtuda eriti siis, kui tegemist on suurte summadega. Kuid selline probleem tekib üsna harva ning tavaliselt lahendatakse see kiiresti.

Payeer kui kasiino väljamaksemeetod

Payeer’i saab kasutada ka kasiinode väljamaksemeetodina. Väljamaksed toimuvad ühe nupuvajutusega, kui olete seadistanud oma Payeer’i konto. Tehingutega ei kaasne viivitusi ning seetõttu saate oma võidud kätte kohe kui on tehing on töödeldud. Payeer’i kui väljamaksemeetodi kasutamine on kindel ja ohutu ning raha liigub otse teie Payeer’i kontole. Siiski tuleks arvestada väljamaksete piirangutega, mis varem mainitud.

  Kokkuvõtteks

  Payeer on tõhus ja väga kiire maksemeetod, mis on saadaval enamikes online kasiinodes. Seda saab kasutada nii sissemaksemeetodina kui ka kasiino väljamaksemeetodina. Lisaks on Payeer’i kasutamine odavam kui mõnede teiste maksesüsteemide kasutamine. Kuid nagu kõigil muudel makseviisidel, on ka Payeer’il oma eelised ja puudused. Payeer’i kasutamine kasiinodes on lihtne ning seda saavad kasutada kõik mängijad, kes tahavad kiireid ja turvalisi tehinguid teha.

Payeer Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mida tähendab Payeer?

Payeer on online-makseviis, mis võimaldab teil teha kiireid ja turvalisi makseid üle kogu maailma. See teenus pakub ainulaadset rahakoti võimalust, mis võimaldab teil hallata oma erinevaid rahaülekandeid mugavalt ja turvaliselt.

Kas Payeer on turvaline makseviis?

Payeer tagab kasutajate maksete turvalisuse. Platvorm kasutab 128-bitist SSL-krüpteerimist, et kaitsta kasutajate andmeid ja rahaülekandeid.

Kas Payeeri kasutamine kasiinos on legaalne?

See sõltub teie asukohast ja sellest, kas online-kasiinode mängimine on seaduslik. Kui online-kasiinod on teie riigis seaduslikud, siis on ka Payeeriga nende kasutamine täiesti seaduslik.

Kas Payeeriga on võimalik teha sisse- ja väljamakseid?

Jah, Payeer on populaarne makseviis online-kasiinodes ja seda kasutatakse nii sisse- kui ka väljamaksete tegemiseks.

Kas Payeeriga tehtavad kasiinosissemaksed on tasuta?

Jah, enamik online-kasiinosid pakuvad Payeeriga tehtud sissemaksete tasuta töötlemist.

Kui kiiresti Payeeriga tehtud kasiinomakseid töödeldakse?

Tavaliselt töödeldakse Payeeriga tehtud kasiinomakseid kohe või mõne minuti jooksul.

Kas Payeeril on kogusepiiranguid kasiinosissemaksetele?

Jah, iga online-kasiino seab oma piirangud sissemaksetele. Enamik online-kasiinosid aktsepteerib Payeeri sissemakseid vahemikus 10 kuni 5000 dollarit.

Kas Payeeril on boonuseid kasiino sissemaksete jaoks?

Jah, mõned online-kasiinod pakuvad Payeeriga tehtud sissemaksete jaoks eriboonuseid nagu näiteks sissemaksetasudeta boonused.