OP-Pohjola Group Kasiino

OP-Pohjola Group Kasiino

 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • StayCasino Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MaestroInteracEcoPayzNetellerVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100% + 150 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotamba Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  KlarnaAstroPayBank TransferNetellerSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 1000 eurot, panus x40
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Two-Up Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardBitcoinNeosurfBank Wire TransferVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Betsafe Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerPayPalEcoPayzBoletoInterac
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  200% vaste hoiu boonus + 25 boonuspööre igavese armastuse pesas
  +18 | Ainult uued mängijad

OP-Pohjola Group: tutvustus

Sisukord

OP-Pohjola Group on Soome finantsteenuste ettevõte, mis asutati 2013. aastal. Ettevõte pakub krediitkaarte, pangakontosid, laene ja kindlustusi, samuti lisaväärtusteenuseid, nagu reisikindlustus ja mobiilimaksete teenus. OP-Pohjola Group tegutseb ka kasiinode sissemaksemeetodi pakkujana.

OP-Pohjola Group kasiinode sissemaksemeetodina

OP-Pohjola Group pakub kasiinodele hulgaliselt mugavaid sissemakse- ja väljamaksevõimalusi. Sissemaksemeetodid hõlmavad pangaülekandeid, krediit- ja deebetkaarte, e-rahakotte ning e-raha kaarte. Väljamaksemeetodid hõlmavad pangaülekandeid, krediit- ja deebetkaarte ning e-rahakotte. Erinevad meetodid võimaldavad mängijatel valida endale sobivaima võimaluse oma raha kasiinosse kandmiseks ja tagasi saamiseks.

 • Pangaülekanded - kõige tavalisem makseviis kasiinosse raha kandmiseks on pangaülekanne. OP-Pohjola Group pakub selleks kõiki oma pangateenuseid.
 • Krediit- ja deebetkaardid - OP-Pohjola Groupi kliendid saavad sissemakse teha ka oma krediit- või deebetkaardiga. Kui kliendil on OP-Pohjola Groupi pangakaart, siis kantakse raha kontolt automaatselt kasiinokontole.
 • E-rahakotid - OP-Pohjola Group toetab mitmeid e-rahakotte, näiteks Netellerit ja Skrilli, mis on mängijate seas kõige populaarsemad makseviisid kasiinodesse raha kandmiseks.
 • E-raha kaardid - OP-Pohjola Groupi klientidel on võimalus kasutada ka Prepaid Mastercardi, mida saab kasutada internetiostude, kasiinomängude ja teiste maksete tegemiseks.

OP-Pohjola Group kasiinode väljamaksemeetodina

OP-Pohjola Group pakub oma klientidele võimalust saada võidud välja oma pangakontole või krediit/deebetkaardile. Väljamakse viiakse läbi tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul.

OP-Pohjola Groupi väärtused

OP-Pohjola Groupi peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgekvaliteedilisi teenuseid ja luua pikaajalisi suhteid. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu turvalisusele ja privaatsusele, mistõttu kasutab ta tipptasemel turvatehnoloogiaid. Samuti pööratakse suurt tähelepanu klienditeenindusele, mille eesmärk on alati leida parim lahendus kliendi vajaduste rahuldamiseks.

 • Turvalisus - OP-Pohjola Group kasutab sobivaid turvalahendusi, et tagada kliendi andmete ja raha kaitse. Krediit- ja deebetkaartide kasutamisel on 3D Secure'i protokoll, mis lisab turvalisust.
 • Privaatsus - klientide isikuandmeid ja maksetehinguid käsitletakse rangelt konfidentsiaalsena.
 • Klienditeenindus - OP-Pohjola Groupi klienditeenindus on enamasti e-posti teel, kuid ettevõte pakub ka telefoni- ja vestlusabi probleemide lahendamiseks.

Eelised ja puudused

OP-Pohjola Group pakub oma klientidele mitmeid eeliseid kasiinodesse sissemakse tegemisel. Kõige olulisemad neist on mugavus ja kiirus - maksete tegemine on lihtne ja kiire. Samuti võimaldab OP-Pohjola Group mitmeid makseviise, seega saab mängija valida endale kõige sobivama võimaluse.

Samas on OP-Pohjola Group mõned puudused, nagu näiteks kasutajate arvamusel kõrgemad teenustasud võrreldes teiste sarnaste teenustega, kuid see võib olla ka sõltuv teatud teenusepakkuja hinnapoliitikast.

Lõpetuseks

OP-Pohjola Group on usaldusväärne ja turvaline makseviis kasiinode sissemakse ja väljamaksete jaoks. Ettevõte pakub laia valikut makseviise ja pöörab suurt tähelepanu turvalisusele ja privaatsusele. Samuti on OP-Pohjola Groupi klienditeenindus kiire ja abivalmis.

OP-Pohjola Group Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas OP-Pohjola Grupp on usaldusväärne makseviis kasiinodes?

Jah, OP-Pohjola rühm on tuntud kui usaldusväärne makseviis kasiinodes. Samuti on neil suured kogemused finantsteenuste pakkumisel, mis tagab turvalisuse ja töökindluse.

Miks peaksite valima OP-Pohjola rühma kasiino deposiidimeetodina?

OP-Pohjola grupp pakub lihtsat ja kiiret makseviisi, mis annab võimaluse külalistele nautida sujuvat mängukogemust ilma pikkade vormistamispõhjuste ja viivitusteta.

Kas OP-Pohjola kasutamine on ohutu?

Jah, OP-Pohjola Grupp on tuntud oma turvalisuse ja töökindluse poolest. Neil on laialdane kogemus finantsteenuste valdkonnas ja on hoolitsenud selle eest, et nende teenused oleksid alati turvalised ja kaitstud.

Kuidas ma saan OP-Pohjola rühmasse siseneda?

OP-Pohjola rühma sisestamiseks peate looma konto Pohjola pangakontoris. Seejärel peate otsima kasiinot, mis aktsepteerib OP-Pohjola makseid ja valima seal selle deposiidi meetodina.

Kas OP-Pohjola rühmaga saab teha sisse- ja väljamakseid?

Jah, OP-Pohjola rühmaga saab nii sisse- kui ka väljamakseid teha. Kui olete võitnud ja soovite raha välja võtta, saate kasutada samu detailid, mida kasutasite sisseostmiseks oma mängukontole.

Kui kaua võtab aega OP-Pohjola rühma kasutamine kasiinode deposiitmehhanismina?

OP-Pohjola rühma kasutamine kasiinode deposiidimeetodina on kiire ja lihtne protsess. Deposiit töödeldakse tavaliselt kohe ja see kajastub teie kontol kohe pärast makset.

Kas OP-Pohjola rühmas on mingeid lisatasusid?

OP-Pohjola rühmas ei ole tavaliselt mingeid lisatasusid, kuid mõned kasiinod võivad neid teha. Selleks, et saada täielikku teavet võimalike kulude kohta, peaksite tutvuma iga kasiino kodulehel oleva teabega.

Kas OP-Pohjola rühma saab kasutada iga riigi kasiinodes?

OP-Pohjola rühma saab kasutada ainult Soomes, seega saab seda kasutada ainult Soomes asuvates kasiinodes. Kui viibite välismaal, peaksite otsima muid populaarseid deposiidivõimalusi.