Neosurf Kasiino

Neosurf Kasiino

 • Lucky Tiger Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BitcoinBitcoin CashBitcoin CashMasterCardAmerican Express
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  Welcome Bonus 100% kuni 100 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Uptown Pokies Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  VisaNeosurfPayIDeZeeWalletBank Wire Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni $/250 eurot + 100 boonuspööra, 1. deposti boonus sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Cleopatra Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashPayVisionEurosetAlfa Click
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 4000 dollarini, 1. sissemakse boonuse sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Zoome Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  PiastrixSticPayQIWIEthereumecoVoucher
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  300% kuni 600 dollarit tervitusboonus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • KatsuBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Yandex MoneyRapid TransferSkrillDogecoinInterac
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100 boonuspööre laky õnne pesas mobilotside poolt + 100% -line vaste boonus + 100 boonus keerutamist
  +18 | Ainult uued mängijad

Neosurf kui kasiinode hoiuse meetod

Sisukord

Neosurf on ettemakstud kaart, mida on veebikasiinodes laialdaselt aktsepteeritud. See pakub mängijatele ohutut ja mugavat viisi oma kasiinokontode rahastamiseks, ilma et peaksite tundlikku finantsteavet jagama. Neosurfi kaarte saab osta tuhandetes jaemüügikohtades enam kui 50 riigis kogu maailmas, nimiväärtused vahemikus 10–100 eurot.

Kui tegemist on rahade deponeerimisega teie kasiinokontole, on NeOsurf kiire ja lihtne variant. Sisestage lihtsalt oma kaardi tagaküljele 10-kohaline tihvt ja vahendid krediteeritakse kohe teie kontole. Enamik veebikasiinosid neosurfi kasutamise eest hoiuste meetodina ei võetud tasusid.

Neosurfi kasutamise eelised kasiinode hoiuse meetodina

Neisurfi kasutamise üks suurimaid eeliseid kasiinode hoiustamise meetodina on see täiustatud turvalisus. Kuna te ei sisesta tundlikku finantsteavet, ei ole ohtu teie isikliku või finantsteabe ohustamisega. See on eriti kasulik mängijatele, kes on mures oma privaatsuse ja turvalisuse pärast veebis.

Veel üks neosurfi kasutamise eelis on protsessi lihtsus. Te ei pea kontot looma ega isiklikku teavet sisestama - lihtsalt ostke kaart jaekauplusest, sisestage tihvt ja teie vahendid on kasiinos kasutamiseks kohe saadaval.

 • Pole vaja tundlikku finantsteavet jagada
 • Täiustatud privaatsus ja turvalisus
 • Lihtne ja hõlpsasti kasutatav

Neosurfi kasutamise puudused kasiinode hoiuse meetodina

Kuigi Neosurf pakub mugavat viisi teie kasiinokonto rahastamiseks, on ka potentsiaalseid puudusi. Üks peamisi puudusi on NeOSURF -kaartide piiratud kättesaadavus. Ehkki neid saab osta tuhandetes jaemüügikohtades kümnetes riikides, ei pruugi need teie konkreetses valdkonnas olla saadaval.

Veel üks potentsiaalne puudus on asjaolu, et Neisurfi kaarte ei saa kasutada teie kasiinokontolt raha väljavõtmiseks. See tähendab, et võite oma võitude väljavõtmiseks kasutada alternatiivset makseviisi, mis võib mõnele mängijale ebamugav olla.

Lõpuks ei pruugi mõned veebikasiinod neosurfi hoiule võtta. Ehkki selle populaarsus kasvab, pole see veel nii laialt aktsepteeritud kui traditsioonilisemad makseviisid, näiteks krediitkaardid ja e-rahakotid.

Neosurfi kasutamine kasiino väljavõtmiseks

Kahjuks ei saa Neosurfi kasutada teie kasiinokontolt raha väljavõtmiseks. Siiski on palju muid maksevõimalusi, sealhulgas krediitkaardid, pangaülekanded ja e-rahalised. Alati on hea mõte oma valitud kasiinoga kontrollida, et näha, millised tagasivõtmisvõimalused on saadaval, samuti kõik sellega seotud tasud või töötlemisajad.

 • Ei saa kasutada kasiino tagasivõtmiseks
 • Ei tohi kõigis veebikasiinodes aktsepteerida
 • Neisurfi kaartide kättesaadavus võib mõnes piirkonnas olla piiratud

Järeldus

Üldiselt pakub NeOsurf turvalist ja mugavat viisi teie veebikasiinokonto rahastamiseks. Selle ettemakstud olemus välistab vajaduse jagada tundlikku finantsteavet ning protsess on lihtne ja arusaadav. Kuid see ei pruugi olla parim valik mängijatele, kes otsivad väljaastumisvõimalust, ega neile, kes eelistavad kasutada traditsioonilisemaid makseviise, näiteks krediitkaarte ja e-rahakohti.

Lõppkokkuvõttes sõltub otsus kasutada Neosurfi kasiinode hoiuste meetodina teie konkreetsetest vajadustest ja eelistustest. Kuid mängijatele, kes otsivad usaldusväärset ja probleemivaba viisi oma kasiinokontode rahastamiseks, tasub Neosurf kindlasti kaaluda.

Neosurf Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on neosurf?

Neosurf on ettemakstud kaardipõhine makseviis, mis võimaldab teil teha makseid erinevatel veebikaupmeestel, sealhulgas veebikasiinodel. See on saadaval enam kui 50 riigis kogu maailmas ja selle toiteallikaks on NeoSurf SAS -i ettevõte.

Kuidas osta neosurfi kaart?

Neisurfi kaardi saate osta veebist või oma riigi volitatud jaemüüjatelt. Veebis ostmiseks külastage NeOSURFi veebisaiti ja looge konto. Kui teil on konto olemas, valige summa, mida soovite osta, ja lõpetage makse eelistatud makseviisi abil. Seejärel saadetakse teie NeoSurfi kaardi tihvt teile e -posti teel.

Kas ma saan neosurfi kasutada oma veebikasiino kontole hoiuste tegemiseks?

Jah, neosurfi saab kasutada ladestuste valmistamiseks paljudesse veebikasiinodesse. Valige oma tagatisraha tegemisel lihtsalt NeoSurfi maksevalik, sisestage oma kaardile 10-kohaline tihvt ja vahendeid krediteeritakse kohe teie kasiinokontole.

Kas neosurfi kasutamisega veebikasiinodes on seotud tasusid?

Ei, Neosurf ei võta veebikasiinodes hoiuste tegemise eest mingeid tasusid. Kuid mõned kasiinod võivad selle makseviisi kasutamise eest nõuda töötlemistasu, seetõttu on alati oluline enne sissemakse tegemist kasiino tingimusi kontrollida.

Milline on miinimum ja maksimaalne summa, mida saan neosurfi abil hoiustada?

Minimaalne summa, mille saate neosurfi abil hoiustada, varieerub sõltuvalt kasiinost, kus mängite. Enamik kasiinosid määras aga minimaalse sissemakse 10 eurot. Maksimaalne sissemakse summa sõltub ka kasiinost, kuid see ulatub üldiselt 100 euroni kuni 500 euroni.

Kas ma saan oma võidud neosurfi abil tagasi võtta?

Ei, neosurfi ei saa kasutada veebikasiinodelt raha väljavõtmiseks. Võitude väljavõtmiseks peate valima alternatiivse väljavõtmismeetodi, näiteks pangaülekanne, e-Wallet või krediidi-/deebetkaardi.

Kas Neosurf on turvaline makseviis veebikasiinodes kasutamiseks?

Jah, Neosurf on veebikasiinodes kasutatav turvaline ja turvaline makseviis. Kui teete neisurfi abil hoiuse, ei jaga teie kaardi teavet kasiino ega kolmandate osapooltega. Lisaks kasutab Neosurf oma kaardi üksikasjade ja tehingute kaitsmiseks täiustatud turvameetmeid.

Mida peaksin tegema, kui kaotan oma neosurfi kaardi?

Kui kaotate oma NeOSURF -kaardi, peaksite kahjumi teatamiseks ja kaardi blokeerimiseks võtma viivitamatult ühendust Neisurfi klienditoega. Seejärel peate asenduskaardi saamiseks pakkuma ostutõendeid ja oma tuvastamist.