Mobile Commerce Kasiino

Mobile Commerce Kasiino

 • Bitstarz Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashiDEALInteracMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot või 1BTC + 180 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad

Mobile Commerce kui kasiinodesse sissemaksete tegemise meetod Eestis

Sisukord

Kasiinomängude mängimine on Eestis muutunud mobiilseks. Mobiilseadmete populatsioon on väga kõrge, sest nutitelefoni ja tahvelarvuti kasutamine on lihtne ning mugav. Eestis tegutsevatel operaatoritel on keskmine mobiilside levik 99% ning seega on võimalik nutitelefoni ka kõige metsikumates kohtades kasutada. Inimesed eelistavad mugavust ja kiirust ning selle tõttu on Mobile Commerce muutunud populaarseks kasiinodele sissemaksete tegemise meetodiks.

Mobile Commerce kui kasiino sissemakse meetod

Mobile Commerce on mobiilimakse platvorm, mis võimaldab kasutajatel mobiilse seadme abil makseid teha. See viis on kiire ja lihtne ning kasutajatel pole vaja makse eest tasu maksta. Seega on see populaarne kasiinode sissemakse meetod. Kasiinomängude mängimise sõltuvus on muutunud suureks ning mitmed kasiinod pakuvad võimalusi sissemakete tegemiseks e-rahakotidest, pangaülekandega või krediitkaardiga, kuid Mobile Commerce on kõige kiirem.

 • Mobile Commerce maksed krediidikartiga on väga lihtsal ning turvalisel.
 • Mobile Commerce võimaldab otsetehinguid pangakontolt ning kasiinokontole.
 • Mobile Commerce kasiinodesse sissemaksete tegemine on kiire ja mugav.

Kui kasiinosse sissemakse on tehtud, on raha automaatselt laetud kasutaja kontole ning sellest saab kohe hakata mängima. Kasiinomängude mängimine on muutunud kättesaadavamaks ning seega on Mobile Commerce muutunud populaarseks sissemakse meetodiks Eestis tegutsevates kasiinodes.

Kas Mobile Commerce sobib ka kasiinodest raha välja võtmiseks

Mobile Commerce'i saab kasutada ka raha välja võtmiseks kasiinokontolt. Kasutajad saavad raha kätte kohe, kui kasiinosse sissemakse on tehtud. Kuid väljavõetavate rahaliste summade piirangud ja võimalikud lisatasud on erinevad ja sõltuvad konkreetsest kasiinost.

Kui Mobile Commercei kasutatakse kasiinokontole raha väljavõtmiseks, siis kulub kuni 7 tööpäeva enne kui raha koguhulka jagatakse makse allikate vahel vastavate protsentuaalsete summade järgi. Seda tegelikku summat saate küsida konkreetsest kasiinost.

Kokkuvõte

Üldiselt on Mobile Commerce kiire ja mugav kasiinodesse sissemaksete tegemise viis Eestis ning aina enam kasiinot kasutab seda teenust. Väljamaksete puhul on Mobile Commercei kasutamine piiratud, kuid piirangud muutuvad kasiinokohati. Seetõttu on oluline enne kasiinodesse sissemaksete tegemist uurida erinevaid makseviise ning kas Mobile Commerce sobib just teile.

Mobile Commerce Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas mobiilimakse on ohutu?

Jah, mobiilimakse on turvaline viis raha kasiinokontole kandmiseks. Kõik mobiilimakse tehingud on krüpteeritud ja kaitstud sertifikaatidega.

Kas on võimalik teha suuri sissemakseid mobiilimakse kaudu?

Jah, mobiilimakse võimaldab teha suuri sissemakseid, kuid pidage meeles, et see sõltub teie mobiilioperaatorilt ja teie enda kontolt. Kõige parem on vaadata oma mobiilioperaatori kodulehelt piirmäärasid, mis kehtivad mobiilimakse kaudu tehtud tehingutele.

Kui kiiresti sissemaksed mobiilimakse kaudu kajastuvad kasiinokontol?

Sissemaksed mobiilimakse kaudu kajastuvad tavaliselt koheselt kasiinokontol, nii et saate kohe mängima hakata.

Kas mobiilimakse kaudu saab teha väljamakseid?

Valitavate makseviiside hulgas peate otsima mobiilimakset, mis võimaldab ka väljamakseid.

Kas mobiilimaksega on võimalik saada tervitusboonuseid?

Jah, paljud kasiinod pakuvad tervitusboonuseid ka nende klientidele, kes teevad sissemakseid mobiilimakse kaudu.

Kas mobiilimakse kaudu tehtud sissemaksed on maksuvabad?

Jah, mobiilimakse kaudu tehtud sissemaksed on tavaliselt maksuvabad. Kuid maksuseadused võivad erinevates riikides erineda, seega on soovitatav konsulteerida maksualase eksperdiga.

Kas ma pean mobiilimakse tegemiseks olema kindlas asukohas?

Ei, mobiilimakse saab teha igalt poolt, kus teie mobiiltelefonil on levi ja ühendus internetiga.