MobiKwik Kasiino

MobiKwik Kasiino

 • Cleopatra Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashPayVisionEurosetAlfa Click
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 4000 dollarini, 1. sissemakse boonuse sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • BC.GAME Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherDogecoinEthereumTetherEthereum
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  80% sissemakse boonus: sissemakse vähemalt 30 dollarit / maksimaalselt 79 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bitfiring Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardPaysafe CardSticPayMasterCardMuchBetter
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  Sissemakse 1 - 125% kuni 100 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad

Mobikwik: täielik juhend selle kasutamiseks kasiino hoiuste meetodina

Sisukord

India on kiiresti kujunemas veebikasiinode üheks tulusamaks turguiks, kusjuures üha suurem arv mängijaid võtab veebimängud meelelahutuse ja raha teenimise vahendina. Üks peamisi väljakutseid, millega India mängijad silmitsi seisavad, on usaldusväärsete, turvaliste ja kiirete hoiuste meetodite piiratud kättesaadavus kasiinokontode rahastamiseks. Seal tuleb Mobikwik sisse - see populaarne digitaalne rahakott on osutunud India veebikasiinomängijate jaoks üheks mugavamaks ja kiiremaks hoiuseks.

Mis on Mobikwik?

Mobikwik on üks juhtivaid mobiilimakseteenuseid Indias, pakkudes laia valikut digitaalseid rahakoti teenuseid, sealhulgas arveid, laadimist ja peer-to-peer rahaülekannet. See käivitati 2009. aastal ja sellest ajast alates on saanud üks populaarseimaid mobiilimakselahendusi riigis, kus on 2021. aasta seisuga üle 120 miljoni kasutaja.

Kuidas kasutada Mobikwikit kasiinode hoiustamise meetodina?

Mobikwiku kasutamine veebikasiinodes hoiuste meetodina on lihtne ja probleemivaba. Esiteks peate leidma veebipõhise kasiino, mis võtab Mobikwik makseviisina vastu. Seejärel peate registreeruma Mobikwiku kontole ja lisama rahakotile raha, kasutades oma deebet- või krediitkaarti, netopangandust või UPI -d.

 • 1. samm: leidke veebikasiino, mis aktsepteerib Mobikwikut makseviisina
 • 2. samm: registreeruge Mobikwiku jaoks ja lisage raha oma rahakotile
 • 3. samm: logige sisse oma kasiinokontole ja valige hoiuste meetodiks Mobikwik
 • 4. samm: sisestage summa, mida soovite hoiustada ja tehingut kinnitada

Kui tehing on kinnitatud, krediteeritakse vahendeid teie kasiinokontole koheselt ja võite hakata oma lemmikmänge mängima.

Eelised mobikwiku kasutamisel kasiino hoiuste meetodina

Mobikwiku kasutamisel veebikasiinodes on mitmeid eeliseid:

1. Kiirus: Mobikwiki hoiused on kohe, võimaldades teil oma lemmikmänge mängida mõne minuti jooksul pärast tagatisraha tegemist.

2. Turvalisus: Mobikwik kasutab täiustatud krüptimis- ja turvaprotokolle, tagades, et teie isiklik ja finantsteave püsib turvaliseks ja turvaliseks.

3. Mugavus: India veebikasiinod aktsepteerivad laialdaselt Mobikwikut ja te ei pea oma panga üksikasju kasiinoga jagama, muutes selle mugavaks ja ohutuks hoiuse võimaluseks.

 • 4. Preemiad: Mobikwik pakub mitmeid tehingute pakkumist ja raha tagasi pakkumist, aidates teil oma raha eest rohkem väärtust saada.

Mobikwiku kasutamise puudused kasiino hoiuse meetodina

Kuigi Mobikwiku kasutamisel hoiuste meetodina on mitmeid eeliseid, on meeles pidada mõned puudused:

 • 1. Väljaastumised: Enamik kasiinosid ei luba mobikwikut kasutades väljamakseid, mis tähendab, et võidu tagasivõtmiseks peate leidma alternatiivse meetodi.
 • 2. Tasud: Mobikwik nõuab tehingute eest väikest tasu, mis võib aja jooksul kokku liita.
 • 3. Saadavus: Kuigi mobikwiki aktsepteerivad India veebikasiinosid laialdaselt, ei pruugi see mõnes kasiinos olla saadaval, piirates teie võimalusi.

Järeldus

Üldiselt on Mobikwik suurepärane hoiuste meetod India veebikasiinomängijatele, pakkudes kiireid, turvalisi ja mugavaid tehinguid. Enamik India kasiinosid aktsepteerivad seda laialdaselt ning saate oma raha eest suuremat väärtust saada Cashbacki pakkumisi ja preemiaid. Kui soovite võitu tagasi võtta, peate võib -olla leidma alternatiivse meetodi ja peaksite olema teadlik väikestest tasudest, mida Mobikwik tehingute eest nõuab.

MobiKwik Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

1. Mis on Mobikwik?

Mobikwik on India digitaalse rahakoti ja veebimaksete süsteem, mis võimaldab kasutajatel veebipõhiste tehingute eest tasumiseks ja veebikasiinodes maksta raha, sealhulgas mobikwiki kui hoiuste meetodit.

2. Kuidas ma saan kasutada mobikwikut kasiinos raha deponeerimiseks?

Mobikwiku kasutamiseks kasiinode hoiustamise meetodina peate kõigepealt looma Mobikwiku konto ja linkima selle oma pangakontoga. Kui see on tehtud, saate kasiinos valida Mobikwiku hoiuste meetodina ja raha üle kanda otse oma Mobikwiku rahakotist.

3. Kas Mobikwik on ohutu kasutada kasiinomaardlaid?

Jah, Mobikwik on veebikasiinomaardlate turvaline ja turvaline makseviis. See kasutab teie isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks täiustatud krüptimistehnoloogiat.

4. Kas mobikwiku kasutamisega kasiinomaardlate jaoks on seotud tasusid?

Kuigi Mobikwik ise ei nõua teenuse kasutamise eest tasusid, võivad mõned kasiinod nõuda selle meetodi abil tehtud hoiuste eest väikest töötlemistasu. Kuid see on selgelt öeldud kasiino tingimustes.

5. Kui kaua võtab aega kasiinos töötlemise Mobikwiku sissemakse?

Mobikwiku hoiused on tavaliselt kohesed, nii et peaksite oma kasiinokontol olevaid vahendeid peaaegu kohe pärast sissemakse tegemist nägema.

6. Kas mobikwiku abil saan maardlat minimaalset või maksimaalset summat?

Mobikwiku hoiuste miinimum- ja maksimaalne sissemakse summa varieerub sõltuvalt kasiinost, kuid tavaliselt on need vahemikus 50 kuni 10 000 INR.

7. Kas ma saan oma kasiinovõitu tagasi oma Mobikwiku kontole tagasi võtta?

Praegu ei toeta Mobikwik kasiinovõitude tagasivõtmist. Fondi väljavõtmiseks peate valima alternatiivse makseviisi, näiteks pangaülekannet või e-rahakotti.