Mastercard Kasiino

Mastercard Kasiino

 • Lucky Hippo Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherPrepaid Gift CardBitcoinEthereumVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 9000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Big Dollar Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerSkrillVisaNetellerMasterCard
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  2500 dollarit + 250 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 24Slots Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  InteracPaysafe CardRapid TransferMaestroCryptoCurrency
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  Win777: 100% kuni 200 €
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Unibet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillVisaBank Wire TransferNetellerPaysafe Card
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  200% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 7Bit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank Wire TransferEcoPayzQIWIInteracSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  5000 USD või 5BTC+ 100 FS
  +18 | Ainult uued mängijad

Mastercard kui online-kasiinode deposiidimeetod: eelised ja puudused

Sisukord

Mastercard on üks kõige populaarsemaid deposiidimeetodeid online-kasiinodes ning mitmed Eesti internetikasiinod aktsepteerivad seda maksevahendina. See on mugav, kiire ja turvaline lahendus, mis võimaldab mängijatel kiiresti ja lihtsalt raha oma kasiinokontole kanda.

Selles ülevaates uurime Mastercardi olulisi eeliseid kasiinode deposiidimeetodina ning räägime selle kasutamisest.

Mastercardi eelised online-kasiinode deposiidimeetodina

Mastercardi olulised eelised online-kasiinode deposiidimeetodina hõlmavad järgmist:

 • Kiirus. Mastercardi deposiit on üks kiiremaid viise kasiinokontole kanda ja raha saab mängimiseks kasutada peaaegu kohe.
 • Turvalisus. Mastercard on üks kõige turvalisemaid maksevahendeid ning kasiinod, mis aktsepteerivad Mastercardi deposiite, tagavad tavaliselt turvalise makseprotsessi.
 • Mugavus. Kasutades Mastercardi deposiiti kasiinokontole, ei pea mängija oma raha vahetama ega kandma seda erinevate maksesüsteemide vahel.
 • Krediidi ja deebetkaardi valik. Mastercard pakub mängijatele valikut nii krediit- kui ka deebetkaardi deposiidimeetodina, nii et mängijad saavad valida selle, mis neile kõige paremini sobib.

Mastercardi puudused online-kasiinode deposiidimeetodina

Nagu kõigil maksevahenditel, on Mastercardil mõned puudused kasiinode deposiidimeetodina. Siin on mõned olulised aspektid, mida tuleks meeles pidada:

 • Makselimiitide olemasolu. Mõned online-kasiinod võivad seada deposiitidele limiite, nii et mängijad ei saa korraga suuri summasid kanda.
 • Teatud panga piirangud võivad esineda. Mõned pangad võivad keelata online-kasiinode deposiitide tegemise Mastercardi krediitkaardiga.
 • Lisatasud. Mõned pangad ja kasiinod võivad võtta Mastercardi deposiitide eest lisatasusid, seega tuleks enne deposiidi tegemist uurida, millised kulud sellega kaasnevad.

Kokkuvõte

Mastercard on usaldusväärne, turvaline ja mugav deposiidimeetod online-kasiinodele. See sobib hästi nii krediidi- kui ka deebetkaardi deposiidimeetodina ning on kiire ja lihtne kasutada. Kuigi mõned online-kasiinod võivad seada makselimiite ja mõned pangad võivad keelata Mastercardi deposiidi kasutamise, jääb see siiski üheks kõige populaarsemaks ja mugavamaks maksevõimaluseks online-kasiinodes.

Kokkuvõtvalt, kui soovid Mastercardi kui oma kasiinode deposiidimeetodi abil, tagab see kiire ja turvalise tehingu, olgu see krediit- või deebetkaardi kaudu. Soovitame aga võtta arvesse piiranguid ning võimalikke lisatasusid enne deposiidi tegemist.

Mastercard Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas Mastercard on populaarne online kasiinodes kasutatav sissemakse meetod?

Jah, Mastercard on üks enimkasutatavaid maksemeetodeid online kasiinodes üle maailma.

Kas Mastercardi kasutamine online kasiinos on turvaline?

Jah, Mastercardi kasutamine online kasiinos on turvaline ning see on üks kõige usaldusväärsemaid maksemeetodeid kogu maailmas.

Miks peaksite valima just Mastercardi sissemakse meetodiks online kasiinos?

Mastercard on kiire, mugav ja usaldusväärne maksemeetod, mis annab teile võimaluse mängida kasiinomänge reaalajas. Lisaks on Mastercard väga turvaline ja paljud online kasiinod pakuvad selle kasutamist.

Kas kõik online kasiinod aktsepteerivad Mastercardi sissemakseid?

Enamik online kasiinosid aktsepteerivad Mastercardi sissemakseid, kuid peate alati kontrollima selle maksemeetodi kättesaadavust konkreetse kasiino kohta.

Kas online kasiinod võtavad Mastercardi sissemaksete eest tasu?

Enamik online kasiinosid ei võta Mastercardi sissemaksete eest tasu, kuid seda võivad teha mõned kasiinod. Tasude olemasolu kohta peaksite alati enne sissemakse tegemist kontrollima.

Mitu päeva kulub, et Mastercardi sissemakse jõuaks online kasiino kontole?

Mastercardi sissemakse jõuab teie online kasiino kontole tavaliselt mõne minuti jooksul pärast tehingu kinnitamist. Kuid mõnel juhul võib see võtta kuni 48 tundi.

Kas on olemas piirangud summadele, mida saab Mastercardi kaudu online kasiinosse sissemakseid teha?

Jah, igal online kasiinol on oma piirangud, kuid enamasti on algusest peale seatud miinimum- ja maksimumsummad, mida saab Mastercardi kaudu sissemakseid teha.

Kas saan kasutada Mastercardi ka väljamaksete tegemiseks online kasiinost?

Jah, enamik online kasiinosid võimaldavad teil ka Mastercardi kaudu raha välja võtta. Kuid võib esineda asukohta või riiki, kus väljamineku taotlused tuleb välja maksta teiste makseviisidega.