Liberty Reserve Kasiino

Liberty Reserve Kasiino

 • Big Dollar Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerSkrillVisaNetellerMasterCard
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  2500 dollarit + 250 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Stake Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  PaylevoLitecoinBitcoinBitcoin CashLitecoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 500 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Fair Go Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardPOLiCashtoCodeeZeeWalletVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • LuckyElf Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumMaestroEcoPayzMasterCardNeteller
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  150% kuni 2 000 eurot + 50 boonuspööra
  +18 | Ainult uued mängijad

Liberty Reserve kasiino hoiuste meetod: plussid ja miinused

Sisukord

Liberty Reserve oli digitaalne valuuta, mis võimaldas kasutajatel teha veebimakseid ja raha turvaliselt ja anonüümselt üle kanda. See oli populaarne makseviis veebimängude jaoks, eriti riikides, kus traditsioonilised maksevõimalused olid piiratud või keelatud. Kuid Ameerika Ühendriikide valitsus sulges ettevõtte 2013. aastal rahapesu ja muude ebaseaduslike tegevuste väidetava hõlbustamise eest.

Vabadusreservi kasutamise eelised kasiinode hoiuse meetodina

Liberty Reservi kasutamise üks peamisi eeliseid kasiino hoiuste meetodina oli selle anonüümsus. Kasutajad ei pidanud avaldama oma isiklikku ja rahalist teavet, mis oli atraktiivne neile, kes hindasid nende privaatsust ja turvalisust. Lisaks töödeldi tehinguid koheselt, mis tähendas, et mängijad said oma lemmikmänge viivitamata mängida.

Teine eelis oli Liberty Reservi nõutud madalad tasud. Erinevalt muudest maksevõimalustest, mis nõuavad kõrgeid tehingutasusid, nõudis Liberty Reserve vaid väike osa ülekantavast summast. See tegi selle taskukohaseks võimaluseks nii väikestele kui ka suurtele mängijatele.

 • Kohene töötlemine
 • Anonüümsus
 • Madalad tasud

Vabadusreservi kasutamise puudused kasiinode hoiuse meetodina

Liberty Reservi kasutamise üks suurimaid puudusi oli reguleerimise ja järelevalve puudumine. Ettevõttel ei olnud litsentsi ühegi finantsvõimuga, mis tähendas, et kasutajad pidid seda pimesi usaldama. Veelgi enam, tema pakutav anonüümsus muutis selle atraktiivseks petturitele ja petturitele, kes kasutasid seda raha pesemiseks ja muude ebaseaduslike tegevuste toimepanemiseks.

Veel üks puudus oli veebikasiinode vabadusreservi piiratud kättesaadavus. See ei olnud nii laialt aktsepteeritud kui muud maksevõimalused, mis raskendas mängijatel seda toetanud kasiino leidmist. Lisaks tähendas ettevõtte sulgemine 2013. aastal, et mängijad pidid leidma alternatiivse makseviisi.

Lõpuks oli asjaolu, et Ameerika Ühendriikide valitsus sulges Liberty Reservi, paljude mängijate jaoks punane lipp. See tekitas muret selle maksevõimaluse kasutamise seaduslikkuse ja turvalisuse pärast, eriti riikides, kus veebimängud olid endiselt hall ala.

Järeldus

Liberty Reserve oli digitaalne valuuta, mis pakkus anonüümsust, madalaid tasusid ja kohest töötlemist, muutes selle veebimängude populaarseks makseviisiks. Kuid sellel oli ka mitmeid puudusi, sealhulgas regulatsiooni puudumine, piiratud kättesaadavus ja asjaolu, et USA valitsus sulges selle. Selle tulemusel peaksid mängijad enne Liberty Reservi kasutamist kasiinode hoiuse meetodina hoolikalt kaaluma plusse ja miinuseid.

Liberty Reserve Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Liberty Reserve?

Liberty Reserve oli digitaalse valuuta makseprotsessor, mis võimaldas kasutajatel Interneti kaudu turvaliselt raha saata ja saada. Hiljem sulgesid võimud selle rahapesuga seotud probleemide tõttu.

Kas ma saan veebikasiinodes hoiuste tegemiseks kasutada Liberty Reservi?

Jah, võite kasutada Liberty Reserve, et teha hoiuseid mõnes veebikasiinos. Siiski on oluline märkida, et Liberty Reserve enam ei tööta.

Millised on kasiinode leiukohtade Liberty Reservi kasutamise eelised?

Liberty reservi kasutamise eelised veebikasiinomaardlate jaoks hõlmasid kiireid ja turvalisi tehinguid, madalaid tasusid ja võimalust hoida teie finantsteavet privaatsena.

Kas on kasiino -leiustuste jaoks vabadusreservi kasutamisel mingeid puudusi?

Liberty Reserve'i kasutamise üks peamisi puudusi kasiinode leiukohtade jaoks oli see, et veebikasiinod ja muud kaupmehed ei aktsepteerinud seda laialdaselt. Lisaks sulgesid ametivõimud hiljem selle ebaseadusliku tegevuse tõttu.

Milliseid muid maksemeetodeid saan kasutada veebikasiinodes hoiuste tegemiseks?

Muud populaarsed kasiinomaardlate makseviisid hõlmavad krediit- ja deebetkaarte, e-rahakohti nagu PayPal ja Skrill ning pangaülekanded.

Kas veebikasiinomaardlate jaoks on ohutu kasutada Liberty Reservi?

Liberty Reservi peeti töö ajal veebitehingute turvaliseks ja turvaliseks makseviisiks. Enne selle kasutamist veebitehingute tegemiseks on siiski oluline kasutada ettevaatust ja uurida mis tahes makseviisi põhjalikult.

Kas ma saan oma võidud välja võtta Liberty Reservi abil?

Enamikul juhtudel, jah, saate oma võidud veebikasiinodest välja võtta Liberty Reserve abil. Siiski on oluline märkida, et Liberty Reserve enam ei tööta.

Kuidas ma tean, kas veebikasiino võtab vastu vabadusreservi hoiuseid?

Tavaliselt leiate teavet aktsepteeritud makseviiside kohta veebikasiino panganduse või hoiuse jaotisest. Kui te pole kindel, võite abi saamiseks pöörduda kasiino klienditugi poole.