JomPAY Kasiino

JomPAY Kasiino

 • Bet24Star Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  CryptoCurrencySofortNeosurfMultibancoePay.bg
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  100% teretulnud boonus kuni 3500 eurot + 50 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • StayCasino Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MaestroInteracEcoPayzNetellerVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100% + 150 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 24Slots Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  InteracPaysafe CardRapid TransferMaestroCryptoCurrency
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  Win777: 100% kuni 200 €
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotamba Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  KlarnaAstroPayBank TransferNetellerSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 1000 eurot, panus x40
  +18 | Ainult uued mängijad

JomPAY Kasiino Sissemakse Meetodina: Ülevaade ja Juhend

Sisukord

Kasiinomängijad otsivad pidevalt parimaid viise, kuidas teha kasiinos raha sisse- ja väljamakseid. Peamiste teguritena, mida sellisel juhul arvestatakse, on maksemeetodi kiirus, turvalisus ja kasutusmugavus.

JomPAY on Malaysia Ühistu Keskpank (Bank Negara Malaysia) välja töötatud makseplatvorm, mis on võitnud paljude Malaisia kasiinoturu mängijate usalduse. Alates paari aasta tagusest ajast on see platvorm laiendanud oma tegevust ka teistesse Aasia riikidesse ning seal juurutanud end edukalt sissemakse ja väljamakse meetodina online kasiinodes. Allpool vaatamegi lähemalt, millist kasu see maksemeetod kasiinos pakub.

Eelised

Turvalisus

JomPAY kasutab oma virtuaalse maksetarkvara turvamiseks uuenduslikku tehnoloogiat, mis kaitseb kasutajate andmeid ja tagab nende privaatsuse. Sellele lisaks teevad pangad, kes töötlevad JomPAY makseid, kõikvõimalikku, et kasutajate andmed oleksid maksimaalselt kaitstud.

Kiirus ja lihtsus

JomPAY abil saate kasiinosse raha kanda kõigest paari minuti jooksul. Seda saab teha igal ajal, ilma et isegi kodus välja peaks minema. Lisaks on raha kandmine läbi JomPAY meetodi väga lihtne ja kasutajasõbralik protsess.

Mugavus

JomPAY kasutamine on mugav paljudele kasiinos mängijatele, sest nad ei pea muretsema oma raha kandmise ja välja võtmise pärast. Selle platvormi abil saab teha kõik sissemakse ja väljamakse toimingud kodus oma mugavalt ning see ei nõua mingisugust suuremat ajakulu ega rahalisi kulutusi.

 • Peale nende eeliste mainimist peab loomulikult silmas pidama ka muid JomPAY eeliseid, näiteks:
 • - JomPAY kasutamine on tasuta ning seda saab kasutada mitmetes erinevates riikides.
 • - JomPAY kasutamine ei nõua eraldi kontot ega registreerimist.
 • - JomPAY meetodi kasutades saab raha kanda oma pangakontolt kasiino pangakonto otse, ilma, et peaksite seda kuskile kolmandale poolele edasi kandma.

Protsessi kirjeldus

Sissemaksmine kasiinosse

JomPAY kasutamine sissemaksete tegemiseks online kasiinodes on väga lihtne protsess. Kõigepealt tuleb valida kasiinos maksesektsioon ning seal klõpsata JomPAY valikul. Seejärel avaneb leht, mis küsib teil sisestada saatja pangakonto (kasutaja) ja saaja pangakonto (kasiino) numbrid, mida näete kasiino makselehel. Pärast numbreid sisestamist sisestage makstav summa ning järgige makse lõpetamiseks pakutavat protsessi.

Väljamaksmine kasiinost

JomPAY abil saab ka kasiinost raha välja võtta. See protsess on sarnane sissemakse tegemisega, välja arvatud see, et siis tuleb väljamakse sektsioonis valida JomPAY väljamakse meetod ning sisestada oma pangakonto number. Seejärel tuleb oodata, et kasiino töötleks makse panga kaudu (tavaliselt võtab see aega paar päeva).

Kokkuvõte

JomPAY on kooskõlas kõigi eeldatavate maksemeetodite nõuetega. Platvorm pakub kasiinos mängijatele kiiret, mugavat ja turvalist nii sissemakse kui ka väljamaksete tegemist, mis on Malesias tõestust saanud. Lisaks muudab JomPAY protsessi nii lihtsaks, et seda saab hõlpsasti kasutada isegi vähese tehnilise oskustega inimene. Seega, kui otsite lihtsamat viisi oma kasiinos raha sisse- ja väljamakseteks, siis peaks JomPAY kindlasti olema üks teie valikutest.

JomPAY Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas ma saan kasutada JomPAY-d kasiinodes?

Jah, mõned kasiinod pakuvad JomPAY-d sissemaksete meetodina. Enne kasiinoga liitumist või sissemakse tegemist kontrolli kindlasti nende hoiuste meetodite loetelu.

Kas JomPAY-ga sissemaksete tegemine on turvaline?

Jah, JomPAY on kõrge turvalisusega makselahendus, mis kasutab täiustatud turvameetmeid, nagu näiteks 128-bitine SSL-krüpteering.

Mis on JomPAY sissemakse limiit kasiinodes?

See sõltub kasiinost. Enamikul juhtudel on JomPAY sissemakse limiit vahemikus 10 kuni 5000 eurot.

Kas JomPAY sissemaksete tegemisel on tasusid?

Jah, mõned pangad võivad teatud tasusid võtta, kuid enamikul juhtudel on JomPAY sissemaksete tegemine tasuta. Kuid kontrolli kindlasti oma pangas või kasiinos olemasolevaid tasusid enne sissemakse tegemist.

Kas ma saan JomPAY-ga teha tagasivõtmisi kasiinost?

Ei, JomPAY ei toeta praegu tagasivõtmisi.

Mis on JomPAY sissemaksete töötlemise aeg?

JomPAY sissemakse töötlemise aeg sõltub pangast ja kasiinost. Enamikul juhtudel võtab sissemakse töötlemine aega kuni 24 tundi.

Kas ma saan JomPAY-ga teha sissemakseid mõnes muus valuutas kui euro?

Ei, JomPAY võimaldab ainult eurodes sissemakseid.

Mis juhtub, kui ma unustasin QR-koodi maksmisel skaneerida?

Kui olete unustanud QR-koodi maksmisel skaneerida, peate jälle alustama sissemakseprotsessi ja skaneerima QR-koodi uuesti.