Instant Wire Transfer Kasiino

Instant Wire Transfer Kasiino

 • Bet24Star Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  CryptoCurrencySofortNeosurfMultibancoePay.bg
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  100% teretulnud boonus kuni 3500 eurot + 50 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Mirax Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank TransferMuchBetterMiFinityInteracLitecoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotozen Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank TransferSkrillEcoPayzMiFinityVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% MB kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad

Traadi vaheline ülekandmine kasiino hoiuste meetodina

Sisukord

Kuna veebimängud muutuvad jätkuvalt populaarsemaks, soovivad mängijad turvalisemaid ja mugavamaid viise oma kasiinokontodelt raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks. Kiire juhtme ülekandmine on üks hoiuste meetod, mida paljud mängijad võtavad veebikasiinodega registreerumisel arvesse. See maksemeetod võimaldab mängijatel üle kanda oma pangakontolt kasiinokontole peaaegu kohe. Selles artiklis uurime kohese juhtmeülekande väärtusi kasiinode hoiustamise ja väljavõtmismeetodina ning selle kasutamise plusse ja miinuseid oma veebimängude vajaduste jaoks.

Traadi vahelise ülekande kasutamise eelised kasiino hoiuse meetodina

Kiire juhtmeülekanne pakub kasiinomängijatele palju eeliseid:

 • Kiire ja turvaline: Kohese juhtmeülekandega hoiused on peaaegu kohesed, mis on hädavajalik mängijatele, kes soovivad kohe oma lemmikmänge mängida. Krüptimise ja kontrollimise kõrge taseme korral tagab makseviis, et tehingud püsivad kogu protsessi vältel turvaliselt.
 • Lihtne ja mugav: Kiire juhtmeülekanne on probleemivaba ja sirgjooneline veebimakse meetod. Mõne klõpsuga nuppu saate oma pangakontolt raha oma kasiinokontole saata. Kiire juhtmeülekande kasutamiseks ei pea te alla laadima ühtegi tarkvara ega registreeruma kolmandate osapoolte arveldusteenuseid.
 • Laialt aktsepteeritud: Paljud veebikasiinod aktsepteerivad kehtiva makseviisina kohest juhtmeülekannet. See tähendab, et saate kasutada makseviisi oma kasiinokonto rahastamiseks mitmel veebipõhisel hasartmängusaidil.

Traadi vahelise ülekande kasutamise puudused kasiino hoiuse meetodina

Eelistatud makseviisina Internetis hasartmängude korral on vahetut ülekandmist kasutamiseks paar miinust:

 • Tehingutasud: Kiire juhtmeülekanne võib iga teie tehtud tehingu eest tasu võtta. Tasu varieerub sõltuvalt teie kasutatavast pangast ja kasiino saidist, mille valite hoiule.
 • Piirangud: Mõned pangad võivad rahapesu vältimiseks piirata suuri tehinguid kohese traadiülekande kaudu, nii et enne suurte hoiuste tegemist kontrollige kindlasti oma panga poliitikat.
 • Taastumise ajakava: Traadi vaheline ülekandmine ei pruugi olla väljavõtmiseks nii kiire kui hoiuste puhul. Tootmise töötlemisajad varieeruvad sõltuvalt kasiino töötlemispoliitikast.

Kuidas kasutada kasiinomaardlate ja väljavõtmiste vahetut ülekandmist

Kui olete huvitatud oma kasiinokontolt raha sissemakseks või raha väljavõtmiseks, on see, kuidas saate seda teha:

 • Hoiuste jaoks: Logige sisse oma kasiinokontole, liikuge hoiule lehel ja valige maksemeetodina kiirtraadiülekanne. Sisestage summa, mida soovite hoiustada, ja teie panga üksikasjad, ja klõpsake nuppu "Esitage. \" Saate kasiinolt kinnitussõnumi eduka ülekande korral.
 • Väljaastumiste jaoks: Logige sisse oma kasiinokontole ja liikuge väljamakselehele. Valige oma väljavõtmismeetodina otseülekanne, sisestage summa, mille soovite välja võtta ja panga üksikasjad, ja klõpsake nuppu \ "Esitage. \" Kasiino töötleb teie taotlust antud aja jooksul ja edastab raha teie pangakontole.

Järeldus

Kiire juhtmeülekanne on turvaline ja hõlpsasti kasutatav makseviis, mis pakub kiireid ja mugavaid hoiuseid. Ehkki see pole täiuslik, jääb makseviis paljude kasiinomängijate jaoks, kes mõistavad selle plusse ja miinuseid. Mängukogemuse tagamiseks valige kasiino, mis toetab traatülekannet makseviisina ja pidage alati meeles, et mängite vastutustundlikult.

Instant Wire Transfer Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on viivitamatu traadiülekanne?

Kiire juhtmeülekanne on makseviis, mis võimaldab teil koheselt raha saata oma pangakontolt kasiino kontole koheselt.

Kas kiirraamiülekanne on veebikasiinotehingute jaoks ohutu kasutada?

Jah, viivitamatu traadiülekanne on turvaline ja turvaline meetod rahaliste kasiinodele raha ülekandmiseks. See krüpteerib kogu isikliku ja finantsteabe, et kaitsta pettuste ja identiteedivarguste eest.

Mis kasu on traadiülekande kasutamisest veebikasiinodes hoiuste meetodina?

Traadikontrolli kasutamise peamine eelis on selle pakutav turvalisus ja mugavus. See võimaldab teil vahendeid kasiinokontole otse üle kanda ilma krediidi- või deebetkaardi vajaduseta.

Milline on minimaalne ja maksimaalne hoiuse summa viivitamatu traadiülekande jaoks?

Minimaalne ja maksimaalne hoiuse summa kohese ülekandmiseks võib sõltuvalt veebikasiinost erineda. Kõige parem on kontrollida kasiinot, et näha, millised on nende hoiusepiirid.

Kas veebikasiinodes kiirülekannet kasutamisel on tasusid?

Traadikontrolli kasutamisega võib olla seotud tasud, mis võivad sõltuvalt teie pangast ja veebikasiinost erineda.

Kui kaua võtab kulude sissemakse viivitamatu juhtmeülekande abil?

Rahaliste rahaülekande abil rahaülekande abil kuluv aeg võib varieeruda sõltuvalt pangast ja veebikasiinost. Kuid see on tavaliselt kohene tehing.

Kas ma saan oma võitu tagasi võtta, kasutades viivitamatut juhtmeülekannet?

Jah, võite võitu tagasi võtta, kasutades kiirjuhtmeülekannet. Kuid mitte kõik veebikasiinod ei pruugi seda tagasivõtmisvõimalusena pakkuda. Kõige parem on kontrollida kasiinot, et näha, kas nad pakuvad tagasivõtmisvõimaluseks kohest juhtmeülekannet.

Mida ma vajan oma veebikasiino kontole kohese juhtme ülekandmiseks?

Kohese juhtmeülekande tegemiseks peate veebikasiinole oma pangakonto teabe, näiteks kontonumbri ja marsruutimisnumbri pakkuma. Võimalik, et ka kasiinole peate pakkuma täiendavat kontrollimist, et tagada tehingu turvalisus.