Green Dot Kasiino

Green Dot Kasiino

 • Big Dollar Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerSkrillVisaNetellerMasterCard
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  2500 dollarit + 250 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Unibet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillVisaBank Wire TransferNetellerPaysafe Card
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  200% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • StayCasino Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MaestroInteracEcoPayzNetellerVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100% + 150 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • High Country Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MST Gift CardPrepaid CardsMasterCardLitecoinBitcoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.8
  Teretulnud boonus
  500% kuni 2500 dollarit +sularaha tagasi: 50%
  +18 | Ainult uued mängijad
 • JustBit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BinanceApplePayTRONCryptoCryptoCurrency
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 300 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Roheline punkt kui kasiinode hoiuste meetod: plussid ja miinused

Sisukord

Veeb hasartmängutööstus on aastate jooksul hüppeliselt kasvanud ja see on viinud mitmesuguste makseviiside, sealhulgas Green DOT tekkimiseni. Green Dot on Ameerika asuv finantstehnoloogia ja pankade valdusettevõte, mis pakub ettemakstud deebetkaarte ja tagatud krediitkaarte. Selles artiklis uurime Green DOT -i kasutamise plusse ja miinuseid kasiinode hoiuse meetodina ning väärtust, mida see mängijatele pakub.

Rohelise punkti plussid kui kasiino hoiuse meetod

Green Dot pakub veebikasiinomängijatele mitmesuguseid eeliseid, sealhulgas::

 • Turvalisus: Green Dot pakub turvalist ja turvalist viisi teie veebikasiino konto rahastamiseks. Te ei pea oma isiklikku või finantsteavet kasiinoga jagama, vähendades identiteedivarguse või pettuste riski.
 • Kasutusmugavus: Raha deponeerimine rohelise punkti abil on lihtne ja sirgjooneline protsess. Kõik, mida vajate, on roheline punktikaart, sisselogimisandmed oma veebikasiino kontole ja Interneti -ühendus.
 • Kiire hoiused: Raha deponeerimine rohelise punkti abil on hetkeline ja teie raha kajastub teie kasiinokontol peaaegu kohe. See tähendab, et saate oma lemmikkasiinomänge mängida ilma viivitusteta.
 • Krediidikontrolli pole: Erinevalt krediitkaartidest ei nõua Green DOT kaardi saamiseks krediidikontrolli. See teeb sellest suurepärase võimaluse mängijatele, kellel on madal krediidiskoor.

Rohelise punkti kui kasiino hoiuse meetod

Nagu mis tahes muu makseviis, on ka Green DOTil ka puudusi, millest mängijad peavad teadma. Need sisaldavad:

Tehingutasud: Green DOT nõuab kasutajaid mitmesuguseid tehingutasusid, sealhulgas kuutasud, sularahaautomaadi väljavõtmistasud ja sularaha uuesti laadimise tasud. Need tasud võivad teie mängueelarvesse süüa, vähendades rahasummat, millega peate mängima.

Piirangud: Green Dot seab mõned piirangud rahasummale, mille saate oma kasiinokontole hoiustada. See võib olla puudus kõrgetele rullidele, kes soovivad suures koguses raha sisse võtta või välja võtta. Piirangud võivad ka mängijatele ebamugavusi tekitada, kes soovivad ära kasutada erinevaid kasiino boonuseid.

Roheline punkt kasiino tagasivõtmismeetodina

Green Dot on suurepärane võimalus mängijatele, kes soovivad oma võidud veebikasiinodest tagasi võtta. Kuid mitte kõik veebikasiinod ei aktsepteeri Green DOT -i väljaastumismeetodina. Mõningaid eeliseid rohelise DOT -i kasutamise äravõtmismeetodina hõlmavad järgmist:

 • Kiirus: Rohelise punkti abil väljavõtmine on kiire ja tõhus. Kui teie väljamaksetaotlus on töödeldud, on teie raha peaaegu kohe saadaval.
 • Tagasimakseid pole: Roheline punkt ei luba tagasimakseid, mis kaitseb kasiinosid petlike mängijate eest. See muudab selle turvaliseks võimaluseks nii mängijatele kui ka veebikasiinodele.
 • ID -i kinnitust puudub: Erinevalt teistest tagasivõtmismeetoditest ei nõua Green DOT mängijatelt oma identiteeti kontrollimist, kasutades selliseid dokumente nagu passid või juhilitsentsid. See muudab võõrutusprotsessi mängijatele kiiremaks ja mugavamaks.

Kas Green Dot on hea kasiinode hoiustamine ja väljavõtmismeetod?

Green Dot pakub veebikasiinomängijatele suurepärast väärtust. See pakub ohutut ja turvalist viisi kasiinokonto rahastamiseks ning selle kasutusmugavus ja kiirmaardlad muudavad selle atraktiivseks võimaluseks. Kõrged tehingutasud ja limiidid võivad siiski olla puuduseks ning mitte kõik veebikasiinod ei aktsepteeri seda väljaastumismeetodina.

Green DOT kasutamisel kasiino hoiuse ja väljavõtmismeetodina valige kindlasti usaldusväärne ja usaldusväärne veebikasiino. Enne hoiuste või väljamaksete tegemist kontrollige kasiino turvameetmeid, litsentsimist ja mainet. Seda tehes tagate, et teil on positiivne ja rahuldust pakkuv mängukogemus.

Järeldus

Roheline DOT on suurepärane võimalus kasiino -mängijatele, kes hindavad turvalisust, kasutusmugavust ja kiireid hoiuseid. Selle tehingutasud ja hoiusepiirangud võivad siiski olla mõnele mängijale ebasoodsad. Lisaks ei aktsepteeri kõik veebikasiinod seda väljaastumismeetodina. Kui otsite oma veebikasiinokonto rahastamiseks turvalist ja mugavat viisi, tasub Green Dot kaaluda.

Green Dot Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

1. Mis on roheline punkt?

Green Dot on finantstehnoloogiaettevõte, mis pakub ettemakstud deebetkaarte, kinkekaarte ja muid finantsteenuseid.

2. Kas ma saan veebikasiinodes hoiuste tegemiseks kasutada rohelist punkti?

Jah, paljud veebikasiinod aktsepteerivad Green DOT -i kui teie kasiinokontole raha deponeerimise meetodit.

3. Kas veebikasiinodes on ohutu kasutada rohelist punkti?

Jah, Green DOT on turvaline ja usaldusväärne makseviis, mis kasutab teie finantsteabe kaitsmiseks tööstuse standardset krüptimist.

4. Kuidas manustada vahendeid veebikasiinos, kasutades rohelist punkti?

Peate sisse logima oma kasiinokontole, valima suvandi „Depone” ja valima oma makseviisina roheline punkt. Seejärel palutakse teil sisestada oma rohelise dot -kaardi teabe ja soovitud sissemakse summa.

5. Kas on veebikasiinodes rohelise punkti kasutamise tasusid?

Green DOT ei võta oma ettemakstud MasterCardi kasutamise eest kasiino -leiustuste tegemiseks tasusid. Kuid mõned veebikasiinod võivad selle makseviisi kasutamise eest tasu võtta, nii et kontrollige kindlasti kasiino tingimusi.

6. Kui kaua võtab minu sissemakse töötlemine rohelise punkti abil?

Enamik veebipõhiseid kasiinode protsesside hoiuseid, mis kasutavad rohelist punkti kohe, nii et teie raha peaks olema teie kasiinokontol saadaval mõne minuti jooksul.

7. Kas ma saan oma kasiinovõitu Green Dot abil välja võtta?

Kahjuks ei ole Green DOT enamikus veebikasiinodes väljaastumisvõimalus. Võitude väljavõtmiseks peate valima uue makseviisi, näiteks pangaülekannet või tšeki.