Epoch Kasiino

Epoch Kasiino

 • 7Bit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank Wire TransferEcoPayzQIWIInteracSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  5000 USD või 5BTC+ 100 FS
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Paddy Power Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  PayPalSoloNetellerSwitchSwitch
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Two-Up Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardBitcoinNeosurfBank Wire TransferVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • TonyBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EcoPayzVisaNetellerPerfect MoneyCrypto
  ja veel...
  Hinnang
  9.1
  Teretulnud boonus
  200% kuni 2000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Epohhi kasiino hoiuste meetod - põhjalik ülevaade

Sisukord

Veebipõhised kasiinomängijad otsivad alati turvalist ja probleemivaba viisi oma kontolt raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks. Epoch on muutunud eelistatud maksevõimaluseks mitmete riikide, sealhulgas Kanada, Ameerika Ühendriikide ja Ühendkuningriigi mängijate jaoks. See on populaarne digitaalse makse töötlemise platvorm, mis võimaldab kasutajatel teha tehinguid krediitkaartide või pangaülekande abil. Selles ülevaates vaatame lähemalt Epoch kasiinode hoiustamise meetodit, et teha kindlaks, kas see on kasiinomängijate jaoks õige valik.

Mis on Epoch ja kuidas see töötab?

Epoch loodi 1996. aastal Interneti -makseteenuse pakkujana, mille peakorter oli Californias. See pakub lahendusi erinevatele sektoritele, sealhulgas digitaalmeedia, jaemüük ja mängud. Veebikasiinomängijate jaoks pakub Epoch turvalist ja arusaadavat viisi nende kontodelt raha deponeerimiseks ja väljavõtmiseks. Epohhi kasutamiseks kasiinomaardla jaoks peavad mängijad kõigepealt looma konto kasiino veebisaidil, mis aktsepteerib Epoch -hoiuseid. Kui konto on aktiivne, saavad mängijad minna kassapidaja sektsiooni ja valida oma makseviisina Epochi. Nad suunatakse Epochi veebisaidile, et sisestada makse üksikasjad ja kinnitada nende tehingut.

 • Hoiuseid töödeldakse kohe ja mängijad saavad mängida peaaegu kohe
 • Epoch kasutab SSL -krüptimist, et tagada kõigi tehingute turvaline ja kaitstud
 • Makseteenuse pakkuja nõuab tehingute töötlemise eest tagasihoidlikku tasu
 • Epohhi hoiusepiirangud varieeruvad sõltuvalt veebikasiinost, kuid enamikul operaatoritel on minimaalne sissemakse 20 dollarit

Oluline on märkida, et mitte kõik veebikasiinod ei aktsepteeri ajajärku makseviisina. Seetõttu peavad mängijad kõigepealt kontrollima, kas nende eelistatud veebikasiino pakub seda võimalust.

Kui ohutu on Epoch kasiino hoiuste meetod?

Ohutus on kõigi veebikasiinomängijate jaoks peamine mure. Epochi ulatuslikud turvameetmed tagavad, et kõik tehingud on turvalised. Ettevõte kasutab kindlat pettuste ennetamise tarkvara, mis tuvastab ja hoiab ära petliku tegevuse. Lisaks vastab Epoch täielikult PCI andmeturbe standarditele.

Epochi privaatsuseeskirjad tagavad ka kogu isikliku ja finantsteabe konfidentsiaalse ning seda ei jagata kunagi kolmandate osapooltega. See lähenemisviis pakub lisakihi turvakihi, millele mängijad saavad oma veebikasiinokontolt raha deponeerimisel ja väljavõtmisel tugineda.

Epohhi kasiino deponeerimismeetodi eelised ja puudused

Nagu mis tahes muu makseviis, on Epochil oma plussid ja puudused. Siin on Epochi kasutamise eelised ja puudused kasiinode hoiuse meetodina:

 • Eelised:
  • Epoch on mainekas ja usaldusväärne makseprotsessor, millel on üle kahe aastakümne kogemus
  • Hoiuseid töödeldakse koheselt, võimaldades mängijatel kohe mängida
  • Epoch kasutab kõigi tehingute kinnitamiseks täiustatud SSL -krüptimist
  • Epochi pettuste ennetamise tarkvara tagab, et kõik tehingud on ohutud ja turvalised
 • Puudused:
  • Epoch nõuab tehingute töötlemise eest tagasihoidlikku tasu, mida mõned mängijad võivad pidada kulukaks
  • Mitte kõik veebikasiinod ei paku ajajärku makseviisina
  • Epochi väljavõtmisvõimalused on piiratud ja mängijatel oma raha saamiseks võib kuluda kauem aega

Kas Epoch on kasiinomängijate jaoks õige valik?

Epoch on populaarne maksevõimalus kasiinomängijatele mitmes riigis, sealhulgas Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Ühendkuningriigis. See pakub turvalist, kiiret ja sirgjoonelist viisi veebikasiinodest raha deponeerimiseks ja väljavõtmiseks. Enne selle teenuse kasutamist peaksid mängijad hoolikalt kaaluma selle tasusid, piiratud väljaastumisvõimalusi ja saadavust veebikasiinodes. Kokkuvõtlikult võib öelda, et Epoch on suurepärane valik kasiinomängijatele, kes otsivad usaldusväärset ja turvalist maksevõimalust, kui see on saadaval nende eelistatud veebikasiinos.

Järeldus

Üldiselt on Epoch usaldusväärne ja usaldusväärne veebimaksete töötlemise platvorm, mis sobib veebikasiinomängijate vajadustega. See pakub turvalist ja arusaadavat viisi veebikasiinodest raha deponeerimiseks ja väljavõtmiseks. Vaatamata tagasihoidlikele tasudele ja piiratud väljaastumisvõimalustele on Epoch osutunud mängijate seas populaarseks valikul oma ulatuslike turvameetmete, kiire töötlemisaja ja kasutajasõbraliku liidese tõttu. Veebikasiinomängijad mitmetes riikides saavad oma veebipõhiste kasiinovajaduste jaoks ohutu ja tõhusa maksevõimalusena tugineda Epochile.

Epoch Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Epoch?

Epoch on ülemaailmne makseprotsessor, mis on spetsialiseerunud ohutute ja turvaliste tehingute pakkumisele digitaalsetele ostudele.

Kas ma saan Epochit oma kasiinokontole raha hoiustamiseks kasutada?

Jah, paljud veebikasiinod aktsepteerivad Epohhi makseviisina. Saate kontrollida, kas teie eelistatud kasiino võtab selle vastu, minnes kassapidaja sektsiooni.

Kuidas luua ajastu konto?

Epohhi konto loomiseks minge nende veebisaidile ja klõpsake registreerumisnuppu. Esitage protsessi lõpuleviimiseks oma isiklik teave ja makse üksikasjad.

Kas Epoch on ohutu makseviis, mida kasutada kasiinomaardlate jaoks?

Jah, Epoch kasutab teie isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks tööstusstandardi turvameetmeid. Neil on ka spetsiaalne pettuste ennetamise meeskond, kes jälgib tehinguid kahtlase tegevuse jaoks.

Kui kaua kulub Epoch abil hoiuste töötlemist?

Epohhi kasutades valmistatud hoiuseid töödeldakse tavaliselt koheselt, mis tähendab, et saate hakata kohe oma lemmikkasiinomänge mängima.

Kas Epoch abil saab hoiustada minimaalsed või maksimaalse summa?

Minimaalne ja maksimaalne hoiuse summa, mis kasutab epohhid, varieerub sõltuvalt kasiinost. Saate kontrollida kasiino kassapidaja sektsioonis olevaid hoiusepiire.

Kas Epochi kasutamisega minu kasiinokontole raha hoiustamiseks on seotud tasusid?

Epoch võib oma teenuste kasutamise eest nõuda tehingutasu, kuid see varieerub sõltuvalt kasiinost ja deponeeritud summast. Epohhi kasutamiseks on tasude kontrollimiseks oma eelistatud kasiino tingimustele ja tingimustele.