eKonto Kasiino

eKonto Kasiino

 • Uptown Pokies Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  VisaNeosurfPayIDeZeeWalletBank Wire Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni $/250 eurot + 100 boonuspööra, 1. deposti boonus sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Parim pakkumine
  Playamo Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardSkrill 1-TapInteracPaysafe CardYandex Money
  ja veel...
  Hinnang
  9.8
  Teretulnud boonus
  100% kuni 250 eurot + 100 boonus keerutab
  +18 | Ainult uued mängijad
 • BC.GAME Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherDogecoinEthereumTetherEthereum
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  80% sissemakse boonus: sissemakse vähemalt 30 dollarit / maksimaalselt 79 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • mBit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherBitcoinDogecoinEthereumEcoPayz
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  Lucky Red kasiino 1000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Lucky Hippo Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherPrepaid Gift CardBitcoinEthereumVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 9000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Ekonto kui kasiino hoiuste meetod: põhjalik ülevaade

Sisukord

Veebikasiinotööstuse kasvades kasvab ka nõudlus ohutute ja mugavate makseviiside järele. Üks selline võimalus on Ekonto, populaarne maksevärav veebitehingute jaoks paljudes riikides. Selles ülevaates uurime lähemalt seda, mis teeb Ekonto usaldusväärseks meetodiks raha hoiustamiseks teie kasiinokontole.

Mis on Ekonto?

Ekonto on veebimakseteenus, mille tutvustas Tšehhi Vabariigis 2010. aastal Raiffeisen Bank International. See on sularahata makseviis, mis võimaldab kasutajatel Interneti kaudu tehinguid teha. Ekonto pakub üksikisikutele turvalist, usaldusväärset ja arusaadavat protsessi oma rahanduse haldamiseks. Täna on see saadaval mitmes Euroopa riigis, näiteks Poolas, Slovakkias ja Austrias.

Ekonto kasutamise eelised kasiino hoiuse meetodina

On mitmeid põhjuseid, miks Ekonto on ideaalne hoiuste meetod veebikasiinode jaoks:

 • Turvalisus: Ekonto on üks turvalisemaid maksesüsteeme. See kasutab tipptasemel krüptimismeetodeid, et tagada, et kasutajaandmed ja tehingud oleksid kadude, varguste või pettuste eest ohutu. Lisaks kasutab teenus maksimaalse ohutuse tagamiseks kahefaktorilist autentimist, paroolikaitset ja muid turvafunktsioone.
 • Kiirus: Ekonto kaudu tehtud hoiuseid töödeldakse koheselt. See tähendab, et kui kiirustate mängima oma lemmikuid online -kasiinomänge, on Ekonto suurepärane võimalus.
 • Mugavus: Ekonto abil ei pea te sissemakse tegemiseks panka minema ega krediitkaarti kasutama. Saate seda teha otse oma arvutist või mobiilseadmest. Teenus võimaldab teil ka kasiinokontolt raha Ekonto kontole üle kanda, et saaksite oma rahandust hõlpsalt hallata.
 • Kuluefektiivne: Ekonto on kulutõhus, kuna see ei võta kasutajate tehingutasusid hoiuste eest. See on suurepärane uudis mängijatele, kuna nad saavad raha oma kasiinokontodele hoiustada, ilma et peaksid muretsema lisatasude pärast. Pange tähele, et kasiinooperaatorid võivad teie kontolt tehingute tegemise eest tasuda.

Ekonto kasutamine võõrutusmeetodina

Ekonto ei ole ainult hoiuste meetod, vaid seda saab kasutada ka teie veebikasiino kontolt võitude väljavõtmiseks. Sarnaselt hoiustele töödeldakse Ekonto kaudu väljamakseid koheselt. Kui tagasivõtmine lükatakse edasi, on see tavaliselt tingitud kasiino turvakontrollidest või konto kontrollimisprotseduuridest. Ekonto kaudu tehtud väljavõtmised on tavaliselt tasuta, kuid alati on soovitatav küsida oma veebipõhise kasiinooperaatoriga tasusid, mida nad võiksid väljamaksetele kohaldada.

Kuidas raha Ekonto abil hoiustada

Ekonto abil oma kasiinokontole raha hoiustamiseks peate järgima neid lihtsaid samme:

 1. Logige sisse oma veebikasiino kontole ja minge kassapidaja sektsiooni.
 2. Valige oma eelistatud makseviisina Ekonto.
 3. Valige summa, mida soovite hoiustada ja tehingut kinnitada.
 4. Makseprotsessi lõpuleviimiseks suunatakse teid oma Ekonto kontole.
 5. Teie vahendeid krediteeritakse kohe teie kasiinokontole ja võite hakata oma lemmikmänge mängima.

Järeldus

Ekonto on veebipõhiste kasiinohuviliste jaoks kulutõhus, turvaline ja mugav hoiuste meetod. See võimaldab mängijatel kohe kasiinokontodele raha koheselt hoiustada ja oma rahandust hõlpsalt hallata. Teenus pakub ka kiireid väljavõtteid, muutes selle suurepäraseks kõik-ühes makselahenduseks. Ärge unustage oma kasiinooperaatori poole pöörduda täiendavate tasude saamiseks, mida nad võiksid Ekonto kaudu tehtud tehingute suhtes kohaldada.

eKonto Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Ekonto?

Ekonto on E-Walleti lahendus ja üks populaarsemaid makseviise, mis on Tšehhi vabariigi veebismängijatele kättesaadavad.

Kuidas Ekonto töötab?

Ekonto töötab, lubades kasutajatel raha oma e-Walleti kontole, mida saab seejärel kasutada osalevatel kaupmeestel veebis maksete või hoiuste tegemiseks.

Kas ma saan Ekonto abil veebikasiinodes deponeerida?

Jah, paljud veebikasiinod aktsepteerivad Ekonto hoiuseid ning see on turvaline ja turvaline viis kasiinokonto rahastamiseks.

Millised on Ekonto kasutamise eelised veebikasiinodes?

Ekonto kasutamisel veebikasiinodes on mitmeid eeliseid, sealhulgas kiired ja turvalised tehingud, lihtne kontohaldus ning võimalus kiiresti raha sisse võtta ja raha välja võtta.

Kas Ekonto kasutamisega on seotud tasusid?

Ehkki Ekonto konto avamiseks pole tasusid, võib teatud tehingutega seotud tasud olla, näiteks rahvusvahelised ülekanded või valuuta muutmine. Kõigi kohaldatavate tasude kohta lisateabe saamiseks pöörduge oma panga poole.

Kuidas luua Ekonto konto?

Ekonto konto seadistamiseks peate minema Ekonto veebisaidile (www.ekonto.cz) ja järgima registreerimisprotsessi. Peate esitama isikliku teabe ja oma pangakonto üksikasjad ning seejärel looma oma kontole juurdepääsu saamiseks kasutajanime ja parooli.

Kuidas teha Ekonto abil tagatisraha?

Ekonto abil sissemakse tegemiseks peate oma kasiinokontole sisse logima ja valima Ekonto oma makseviisina. Teil palutakse sisestada oma Ekonto üksikasjad ja summa, mida soovite hoiustada, ning vahendid kantakse kohe teie kasiinokontole.

Kas ma saan oma võitu Ekonto abil tagasi võtta?

Jah, paljud veebikasiinod võimaldavad teil ka võitu Ekonto abil tagasi võtta. Valige lihtsalt see suvand oma väljavõtmismeetodina, sisestage oma Ekonto üksikasjad ja summa, millest soovite välja võtta, ning vahendid krediteeritakse teie Ekonto kontole mõne tööpäeva jooksul.