CashtoCode Kasiino

CashtoCode Kasiino

 • Uptown Pokies Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  VisaNeosurfPayIDeZeeWalletBank Wire Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni $/250 eurot + 100 boonuspööra, 1. deposti boonus sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bitstarz Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  ComepayBitcoin CashiDEALInteracMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  100% kuni 100 eurot või 1BTC + 180 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotozen Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank TransferSkrillEcoPayzMiFinityVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% MB kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Fair Go Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardPOLiCashtoCodeeZeeWalletVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 24Slots Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  InteracPaysafe CardRapid TransferMaestroCryptoCurrency
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  Win777: 100% kuni 200 €
  +18 | Ainult uued mängijad

Cascocode kui kasiinode hoiuse ja väljavõtmismeetod: põhjalik ülevaade

Sisukord

Paljude veebipõhiste kasiinomängijate jaoks on ülioluline usaldusväärse ja turvalise sissemakse ja väljavõtmise meetodi leidmine. Castocode, sularahamakse meetod, on kujunenud populaarseks võimaluseks mängijatele, kes eelistavad mitte kasutada elektroonilisi makseviise. Selles ülevaates uurime Cascocode'i funktsioone ja eeliseid ning uurime selle sobivust veebikasiinomängijatele.

Mis on Cascocode?

Castocode on sularahamakse meetod, mis võimaldab kasutajatel osta volitatud jaemüüjatelt vautšereid. Neid vautšereid saab kasutada hoiuste tegemiseks veebikasiinodes ja muudes poodides. Kasutajad peavad vautšeri ostmiseks külastama volitatud poode ja pakkuma sularahamakseid. Voucheri sisaldab ainulaadset koodi, mida saab veebis tehingu lõpuleviimiseks kasutada. Castocode on veebipõhiste kasiinomängijate seas populaarsust kogumas, kuna see pakub turvalist viisi hoiuste tegemiseks ilma isiklikku või finantsteavet avaldamata.

Praegu on Cashtocode saadaval enam kui 60 riigis kogu maailmas ja pakub tuge erinevatele valuutadele, sealhulgas USD, EUR, GBP ja CAD.

Cascocode'i kasutamise eelised ja puudused kasiino hoiuse meetodina

Cascocode'i kasutamise üks peamisi eeliseid kasiinode hoiuse meetodina on see, et see pakub turvalist ja privaatset viisi tehingute tegemiseks. Kasutajad ei pea oma isiklikku või finantsteavet kasiinoga jagama ning identiteedivarguse ega pettuste ohtu pole. Lisaks on Cascocode'i hoiused kohe ja kasutajad ei pea erinevalt pangaülekannetest või elektroonilistest rahakottidest raha ära ootama.

Teine eelis on see, et sularaha kasutamine välistab vajaduse krediidikontrolli või kinnituste järele, muutes Cashtocode'i kättesaadavaks kõigile, sõltumata nende krediidivõimest või finantsajaloost. Lisaks pakub Cashtocode täiendavat turvalisust, kui see on piiratud summaga, mida saab korraga hoiustada.

Castocoodi kasutamisel on siiski mõned puudused. Üks peamisi puudusi on see, et see pole veebipõhises hasartmängutööstuses laialt aktsepteeritud makseviis. Selle tulemusel ei pruugi mängijad oma valitud veebikasiinode jaoks maksevõimalusena leida.

Lisaks on Cascocode'i kättesaadavus piiratud teatud riikidega ja ka volitatud jaemüüjate arv on piiratud. See võib olla märkimisväärne puudus mängijatele, kellel pole juurdepääsu volitatud jaemüüjatele.

 • Plussid:
  • Turvaline ja privaatne makseviis
  • Vahetu hoiused
  • Kõigile kättesaadav, sõltumata krediidivõimelisusest
  • Täiendavad turvameetmed
 • Miinused:
  • Pole laialt aktsepteeritud makseviis
  • Saadavus piirdub teatud riikidega
  • Volitatud jaemüüjate arv on piiratud

Kassiinode väljavõtmismeetodina kasutamise eelised ja puudused

Kahjuks pole Cascocode veebikasiinodes väljavõtmismeetodina saadaval. Selle põhjuseks on asjaolu, et teenus on mõeldud peamiselt maksete tegemiseks, mitte nende vastuvõtmiseks. Mängijad peavad oma võitude väljavõtmiseks kasutama alternatiivseid meetodeid, näiteks pangaülekanded või elektroonilised rahakotid.

Kuidas teha sissemakse kattekoodi abil

Kasukakoodi abil veebikasiinos sissemakse tegemine on lihtne. Esiteks leidke kasiino, mis võtab vastu kassakodeid. Kui olete kasiino leidnud, järgige neid samme:

 1. Külastage jaotist Cashier ja seejärel valige maksevõimaluseks Cascocode.
 2. Sisestage summa, mida soovite hoiustada, ja järgige ekraanil olevaid juhiseid.
 3. Next, a unique voucher code will be generated. Take note of this code.
 4. Visit an authorized CashtoCode retailer, hand over the cash and present your voucher code.
 5. Saate kviitungi jaemüüjalt.
 6. Logige tagasi oma veebikontole ja deponeeritud summa on kasutamiseks valmis.

Järeldus

Castocode on suurepärane võimalus veebikasiinomängijatele, kes otsivad turvalist ja anonüümset makseviisi, eriti neile, kes eelistavad mitte jagada oma isiklikke ega finantsandmeid. Sularaha kasutamine tagab kasutajatele täiendava turvataseme. Veebikasiinode piiratud kättesaadavus ja aktsepteerimine on siiski märkimisväärsed puudused. Seetõttu võib Cascocode'i pidada ainult teatud mängijate alternatiiviks.

Enne Cascocode'i kasutamist makseviisina peaksid veebikasiinomängijad hoolikalt kaaluma nii eeliseid kui ka puudusi.

Castocode ei sobi veebikasiinode väljavõtmismeetodina, kuid see võib siiski olla kasulik võimalus hoiuste meetodina. Mängijad, kes väärtustavad oma privaatsust ja turvalisust ning kellel on juurdepääs volitatud jaemüüjatele, peaksid arvestama kassakoodi kui maksevõimalust.

CashtoCode Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Cascocode?

Castocode on makseviis, mis võimaldab teil teha oma veebikasiinokontole sularahahoiuseid, esitades jaemüügis ainulaadse koodi.

Kuidas Cascocode töötab?

Cascocode'i kasutamiseks peate esmalt taotlema koodi kasiino kassast. Seejärel viige kood jaemüügikohta, mis võtab vastu kassakoode ja maksta sissemakse summa sularahas. Jaemüügi asukoht skannib koodi ja vahendeid krediteeritakse kohe teie kasiinokontole.

Mis kasu on Cashtocoodi kasutamisest?

Cascocode'i üks suurimaid eeliseid on see, et saate teha sularaha sissemakse ilma pangakontot või krediitkaarti vajamata. Lisaks on Cashtocoodi hoiused kohe ja selle makseviisi kasutamise eest tasud pole.

Millised online -kasiinod aktsepteerivad kassakoodeid?

Cascocode'i hoiuseid aktsepteerivad mitmed veebikasiinod. Võite kontrollida kasiino maksevõimalusi või pöörduda klienditugi poole, et näha, kas see maksemeetod on aktsepteeritud.

Kas kassakoodi kasutamine on ohutu?

Jah, Cascocode on ohutu ja turvaline makseviis. Teie isiklikku ja finantsteavet ei jaga jaemüügikohaga ning ainulaadset koodi ei saa kasutada keegi muu.

Kas ma saan võitu välja võtta Cascocode'i abil?

Ei, Cascocode on ainult hoiuste meetod. Võitude väljavõtmiseks peate valima erineva makseviisi, näiteks pangaülekanne või krediitkaardi.

Mis juhtub, kui minu kasusokid aegub?

Kui teie Cashtocode aegub enne selle kasutamist, peate kasiino kassapidajalt taotlema uut koodi.

Mis siis, kui minu lähedal pole ühtegi jaemüügikohta, mis võtaks vastu kassakoode?

Kui teie läheduses pole ühtegi jaemüügikohta, mis võtaks vastu kassakoodeid, peate oma kasiinokontole sissemakse tegemiseks valima erineva makseviisi.