Calypso Kasiino

Calypso Kasiino

 • Black Lotus Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillNetellerDiners Club InternationalSkrillEcoPayz
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  100% kuni 40 INR + 200 boonus keerutab
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Fair Go Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardPOLiCashtoCodeeZeeWalletVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Kosmonaut Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumMasterCardPiastrixLitecoinBitcoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  50 boonuspurjed Yakis, Yeti & Roll Slot by Betsoft registreerimisel + 200% -line vaste deposiit bonu
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Two-Up Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardBitcoinNeosurfBank Wire TransferVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Calypso kasiino hoiuste meetod: põhjalik ülevaade

Sisukord

Kui otsite usaldusväärset ja turvalist viisi veebikasiinost raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks, võiks Calypso olla ideaalne lahendus. See maksemeetod on olnud juba mitu aastat ja on saanud maine, et ta on kiire, lihtne ja turvaline.

Calypso väärtused kui kasiinode hoiuse meetod

Calypso kasutamise üks peamisi eeliseid raha kasiinokontole hoiustamiseks on selle kasutusmugavus. Maardla valmistamiseks on vaja ainult oma kasiinokontole sisse logida ja valida oma eelistatud makseviisina Calypso. Rahad hoiustatakse teie kontole koheselt, võimaldades teil kohe oma lemmikmänge mängida.

Teine eelis on see, et Calypso krüpteerib kõik tehingud, tagades, et teie isiklik ja finantsteave hoitakse turvaliselt ja turvaliselt. See on oluline tööstuses, kus mängijad peavad veebipõhistes hasartmängudes osalemiseks tundlikku teavet pakkuma.

 • Calypso toetab mitut valuutat, mis hõlbustab erinevate riikide mängijatele raha hoiustamist ja väljavõtmist. See tähendab, et te ei pea muretsema valuuta konverteerimistasude pärast.
 • Calypso kasutamise tasud on teiste makseviiside võrreldes suhteliselt madalad, muutes selle kulutõhusaks viisiks raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks.
 • Calypsol on kasutajasõbralik liides, mis muudab isegi algajatel mängijatel kasutamise lihtsaks.
 • Calypso toetab nii lauaarvutite kui ka mobiiliplatvorme, võimaldades teil kasiinokontolt raha deponeerida ja välja võtta kõikjal maailmas.

Calypso väärtused kasiino äravõtmismeetodina

Üks suurimaid eeliseid Calypso kasutamise äravõtmismeetodina on selle kiirus. Kui olete väljavõtmise algatanud, lisatakse raha teie Calypso kontole 24 tunni jooksul. See on palju kiirem kui muud makseviisid, mille töötlemine võib võtta mitu päeva.

Teine eelis on see, et Calypso võimaldab teil vahendeid mitmel valuutal välja võtta, muutes erinevate riikide mängijatele hõlpsamaks oma võitudele juurdepääsu. Lisaks on Calypso kasutamise tasud raha väljavõtmiseks võrreldes teiste maksemeetoditega suhteliselt madalad.

Calypso võimaldab mängijatel ka korraga välja võtta suuri summasid, mis võib olla suur eelis kõrgetele rullidele või mängijatele, kes on tabanud suurt jackpotti.

 • Calypso võtab oma kasutajate turvalisust tõsiselt ja kasutab kõigi tehingute kaitsmiseks täiustatud krüptimistehnoloogiat.
 • Calypsol on kasutajasõbralik liides, mis teeb teie kasiinokontolt raha väljavõtmise lihtsaks.
 • Calypso pakub suurepärast klienditoe ja vastab kiiresti kõigile probleemidele või küsimustele.
 • Calypso aktsepteerivad paljud juhtivad veebikasiinod, muutes selle mugavaks makseviisiks mängijatele kogu maailmas.

Calypso kasiino hoiuste meetod: järeldus

Üldiselt on Calypso suurepärane valik mängijatele, kes otsivad kiiret, lihtsat ja turvalist viisi veebikasiinost raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks. Madalate tasude ja mitme valuuta toetamise korral on see taskukohane võimalus mängijatele kogu maailmas. Lisaks muudavad selle kiire väljavõtmisajad ja suurepärane klienditeenindus selle väärtuslikuks makseviisiks mis tahes veebimängija jaoks.

Calypso Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Calypso?

Calypso on makseviis, mis võimaldab teil mobiiltelefonide arvelt raha oma veebikasiino kontole hoiustada. See on kiire ja lihtne viis tagatisraha valmistamiseks ilma krediitkaardi või pangakontot kasutamata.

Kas Calypso on ohutu?

Jah, Calypso on ohutu kasutada. Teie isiklik ja finantsteave on selle hoiuse meetodi kasutamisel turvaline ja kaitstud. Calypso järgib ka rangeid regulatiivseid juhiseid, et tagada teie teabe ja tehingute turvalisus.

Kuidas teha Calypso abil hoiust?

Maardla valmistamiseks Calypso abil valige see kasiino kassapidaja lehel eelistatud hoiuse meetodina. Seejärel sisestage summa, mille soovite hoiustada, ja telefoninumbrit. Saate kontrollkoodi tekstisõnumi kaudu, mille peate tehingu kinnitamiseks sisestama.

Kas Calypso kasutamisel on tasusid?

Ei, Calypso kasutamisega kasiinos deponeerimiseks ei ole seotud tasusid. Kuid teie mobiiltelefonikandja võib teielt nõuda kontrollkoodi saamist tekstsõnumi kaudu.

Millised on Calypso kasutamisel hoiusepiirid?

Maardlate piirmäärad võivad sõltuvalt kasiinost ja teie mobiiltelefonikandjast erineda. Tavaliselt on minimaalne maardla Calypso abil umbes 10 dollarit, maksimaalne sissemakse umbes 30-50 dollarit.

Kas ma saan oma võitu Calypso abil tagasi võtta?

Ei, Calypso on ainult hoiuste meetod. Võitude raha väljamaksmiseks peate valima erineva väljavõtmismeetodi.

Kas Calypso on saadaval kõigile mängijatele?

Ei, Calypso on kättesaadav ainult teatud riikide mängijatele. Vaadake oma kasiino poole, et näha, kas Calypso on teie piirkonna mängijatele kättesaadav.

Mis juhtub, kui minu Calypso sissemakse lükatakse tagasi?

Kui teie Calypso sissemakse lükatakse tagasi, võib see olla tingitud mitmetest põhjustest, näiteks teie telefoninumbri ebapiisavad rahad või vead. Edasise abi saamiseks pöörduge oma mobiiltelefoni või kasiinotoe poole.