BOKU Kasiino

BOKU Kasiino

 • Unibet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillVisaBank Wire TransferNetellerPaysafe Card
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  200% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 7Bit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank Wire TransferEcoPayzQIWIInteracSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  5000 USD või 5BTC+ 100 FS
  +18 | Ainult uued mängijad
 • High Country Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MST Gift CardPrepaid CardsMasterCardLitecoinBitcoin
  ja veel...
  Hinnang
  9.8
  Teretulnud boonus
  500% kuni 2500 dollarit +sularaha tagasi: 50%
  +18 | Ainult uued mängijad

Boku: populaarne kasiinode hoiustamine ja väljavõtmismeetod

Sisukord

Kui olete veebikasiinode fänn, olete tõenäoliselt kohanud nime Boku. See maksemeetod on tööstuses populaarsust kogunud tänu mugavuse ja kasutusmugavuse tõttu.

Neile, kes pole Bokuga tuttavad, on see mobiilimakseteenus, mis võimaldab teil osta ostude arvele või ettemakstud saldo. See tähendab, et saate veebikasiinodes hoiuseid ja väljamakseid teha ilma krediitkaardi või pangakonto vajaduseta.

BOKU kasutamise eelised kasiino hoiuste meetodina

Boku üks peamisi eeliseid on selle lihtsus. Kasiinosid, mis seda maksemeetodit aktsepteerivad, kuvavad tavaliselt oma saidil Boku logo, võimaldades teil seda kiiresti ja hõlpsalt valida oma eelistatud maksevõimaluseks. Kui olete tehingu kinnitanud, lisatakse raha teie kasiinokontole peaaegu kohe, andes teile kohe juurdepääsu oma lemmikmängudele.

BOKU kasutamise teine ​​eelis on selle turvalisus. Kuna te ei pea sisestama ühtegi tundlikku teavet, näiteks krediitkaardi üksikasju või pangakontode numbreid, on vähem pettuste või identiteedivarguste oht. Lisaks kehtestab Boku piiranguid summale, mida saate kulutada tehingu ja päeva kohta, aidates teil jääda eelarve piiridesse ja vältida üleandmist.

 • Lihtne ja kiire makseprotsess
 • Pole vaja krediitkaarti ega pangakontot
 • Turvaline maksevõimalus
 • Piirangud vastutustundlike hasartmängude kulutamisele

BOKU kasutamise puudused kasiinode hoiuse meetodina

Kuigi Boku pakub palju eeliseid, on ka mõningaid puudusi. Üks suurimaid probleeme kasutajate jaoks on piiratud summa, mille saate tehingu kohta sisse maksta. Alates 2021. aastast on Boku maksimaalne sissemakse summa 30 naela, muutes selle sobimatuks kõrgetele rullidele või mängijatele, kellele meeldib panustada.

Teine probleem Boku kasutamisel on tagasivõtmisvõimaluste puudumine. Erinevalt mõnest muust makseviisist ei luba Boku teil oma kasiinokontolt raha välja võtta. See tähendab, et peate oma võidu saamiseks valima alternatiivse meetodi, mis võib olla ebamugav ja võib saada lisatasusid.

 • Piiratud sissemakse summa tehingu kohta
 • Taganemisvõimalus pole saadaval
 • Ei pruugi sobida kõrgete rullide jaoks
 • Lisatasud alternatiivsete tagasivõtmismeetodite jaoks

Kas Boku on teie jaoks õige valik?

Kui otsite probleemideta ja turvalist viisi veebikasiinodes hoiuste tegemiseks, tasub Boku kindlasti kaaluda. See on mugav võimalus mängijatele, kes eelistavad oma mobiilseadmeid tehingute jaoks kasutada ja soovivad vältida tundliku finantsteabe veebis jagamisega seotud riske.

Nagu iga maksemeetodi puhul, on Boku kasutamisel siiski piiranguid ja puudusi. Kui olete kõrge rull või vajate paindlikkust oma kasiinokontolt suurte rahasummade väljavõtmiseks, võiksite uurida alternatiivseid maksevõimalusi.

 • Hea mobiilikasutajatele
 • Turvaline ja mugav
 • Ei sobi kõrgete rullide jaoks
 • Taganemisvõimalust pole

Järeldus

Üldiselt on Boku suurepärane valik veebikasiinomängijatele, kes eelistavad kasutusmugavust ja turvalisust. Oma lihtsa makseprotsessi ja vastutustundlike hasartmängufunktsioonide abil aitab see teil jääda oma eelarvesse ja nautida oma lemmikmänge ilma muredeta. Kui teil on vaja majutada või välja võtta suuri rahasummasid, võiksite uurida muid makseviise, mis pakuvad rohkem paindlikkust ja kõrgemaid piire.

BOKU Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Boku?

Boku on makseviis, mis võimaldab teil osta, laadides need oma mobiiltelefoni arvelt või ettemakstud saldo.

Kuidas töötab Boku kasiinomaardlate jaoks?

Kui valite kasiinos oma makseviisina Boku, palutakse teil sisestada oma mobiiltelefoni number. Saate tekstsõnumi, milles palutakse kinnitada sissemakse summa, mis võetakse teie telefoniarvelt või arvatakse ettemakstud saldost maha.

Kas Boku on veebikasiinode jaoks turvaline makseviis?

Jah, Boku on turvaline makseviis, mis kasutab krüptimist teie isikliku teabe ja tehingute kaitsmiseks. Siiski peaksite alati veenduma, et kasutate mis tahes makseviisiga hoiuste tegemisel ainult usaldusväärseid ja mainekaid veebikasiinosid.

Kas boku kasutamisega kasiinomaardlate jaoks on seotud tasusid?

Tavaliselt pole Boku kasutamise tasusid kasiinomaardlate valmistamiseks. Kuid teie mobiiltelefoni vedaja võib teilt nõuda tekstisõnumite saamise või andmete kasutamise eest Boku makseportaalile.

Mis on maksimaalne summa, mida saan kasiinos Boku abil hoiustada?

BOKU abil maksimaalne summa, mille saate hoiustada, võib erineda sõltuvalt kasiinost ja teie mobiiltelefonist. Tavaliselt on maksimaalne summa umbes 30 eurot tehingu kohta, kuid mõned kasiinod võivad lubada suuremaid hoiuseid või neil on erinevad piirid.

Kas ma saan Boku abil oma kasiinovõitu tagasi võtta?

Ei, Boku on ainult sissemaksega makseviis ja seda ei saa väljamakseteks kasutada. Võitude võitude väljavõtmiseks peate valima erineva maksemeetodi, näiteks pangaülekanne või e-rahakott.

Kui kaua võtab aega minu Boku kasiinode hoiustamise töötlemiseni?

Boku hoiuseid töödeldakse tavaliselt koheselt, võimaldades teil kohe kasiinos mängida. Mõnede kasiinode töötlemiseks võib siiski võtta kauem aega või nad võivad enne hoiuse kinnitamist nõuda täiendavaid kontrollimisetappe.

Kas Boku on kasutamiseks kõigis riikides?

Ei, Boku pole kõigis riikides kasutamiseks saadaval. Teenus on praegu saadaval enam kui 50 riigis, sealhulgas Ühendkuningriigis, Saksamaal, Prantsusmaal ja Itaalias. Kui BOKU on teie riigis saadaval, pöörduge oma mobiiltelefoni või kasiino poole.