Bitcoin Gold Kasiino

Bitcoin Gold Kasiino

 • KatsuBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Yandex MoneyRapid TransferSkrillDogecoinInterac
  ja veel...
  Hinnang
  9.2
  Teretulnud boonus
  100 boonuspööre laky õnne pesas mobilotside poolt + 100% -line vaste boonus + 100 boonus keerutamist
  +18 | Ainult uued mängijad
 • mBit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherBitcoinDogecoinEthereumEcoPayz
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  Lucky Red kasiino 1000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Scatterhall Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumInteracOpen BankingApple PayOpen Banking
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% vaste boonus kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • N1 Bet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillEthereumMiFinityBank TransferiDebit
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  200% kuni 300 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Bitcoini kuld kui kasiino hoiuste meetod

Sisukord

Bitcoin Gold on digitaalne valuuta, mis töötab sama plokiahela tehnoloogiaga kui Bitcoin, kuid mõne peamiste erinevustega. Bitcoini kulla üks peamisi eeliseid on see, et see võimaldab detsentraliseeritud kaevandamisprotsessi, mis võimaldab rohkem inimesi osaleda ja kaevandusprotsessist kasu saada. See krüptovaluuta on viimastel aastatel saavutanud olulise populaarsuse ja sellest on saanud veebipõhiste hasartmängude entusiastide eelistatud makseviis.

Bitcoin Goldi kasutamise eelised veebikasiinode hoiuste meetodina

Kui olete sagedane veebipõhine kasiinomängija, on Bitcoin Goldi kasutamisel hoiuste meetodina mõned eelised, mida tasub kaaluda:

 • Kiirus: Bitcoini kulla ülekandmine oma kontole on kiire protsess ja teil on vahendid veebis kasiino kontol saadaval mõne minutiga. See tähendab, et te ei pea tehingu puhastamise pikemat perioodi ootama või kasiino oma hoiusetaotluse heaks kiita.
 • Turvalisus: Bitcoini kuldtehingud on turvalised ja anonüümsed, mis tähendab, et te ei pea muretsema oma isikliku või finantsteabe pärast, mis puutub kokku kolmandate osapooltega. Tehingud on ka pöördumatud, mis suurendab veelgi teie hasartmängufondide turvalisust.
 • Pole tasusid: Erinevalt pangaülekannetest või krediit-/deebetkaardi tehingutest hõlmavad Bitcoini kuldtehingud minimaalseid tasusid või puuduvad need, mis tähendab, et saate rohkem oma võitu pidada.
 • Boonuse abikõlblikkus: Enamik veebikasiino pakub eksklusiivseid boonuseid mängijatele, kes kasutavad oma hoiuste meetodina Bitcoini kulda. Need boonused tulevad sageli tasuta keerutuste, lisaraha või hoiuste vastete kujul, mis võib teie võiduvõimalusi märkimisväärselt suurendada.

Bitcoin Gold kui veebikasiinode väljaastumismeetod

Lisaks Bitcoini kulla kasutamisele hoiuste meetodina saate selle krüptovaluuta abil võitu tagasi võtta. Bitcoini kulla väljavõtmine on sama lihtne kui selle deponeerimine ja protsess on palju kiirem kui traditsiooniliste väljavõtmismeetodite kasutamine. Tavalisi väljamakseid töödeldakse 24 tunni jooksul ja teie võitu kantakse teie Bitcoini kuldsele rahakotile. Seejärel võite otsustada rahakotti salvestada või teisendada need muudeks krüptovaluutadeks või fiati valuutadeks.

Kasiinod, mis aktsepteerivad bitcoini kulla makseviisina

Kuna Bitcoin Goldi populaarsus kasvab jätkuvalt, hakkavad rohkem veebikasiinosid seda krüptovaluutat makseviisina aktsepteerima. Kuid mitte kõik kasiinod pole võrdsed ning on oluline valida kasiino, mis vastab teie hasartmänguvajadustele ja millel on usaldusväärne maine. Mõned tegurid, millele tuleb Bitcoini kuldkasiinode otsimisel tähelepanu pöörata, hõlmavad järgmist:

 • Litsentsimine ja reguleerimine
 • Mängude mitmekesisus
 • Maksevõimalused
 • Boonused ja reklaamid
 • Klienditugi

Järeldus

Bitcoin Gold on suurepärane võimalus kasiino -tehingute jaoks tänu kiirusele, turvalisusele ja anonüümsusele. Bitcoin Goldi kasutamine hoiuse või tagasivõtmismeetodina pakub mängijatele rohkem juurdepääsu kasiinoteenustele, säilitades samal ajal nende finantsteabe turvalisuse. Lisaks pakuvad mõned kasiinod Bitcoini kuldkasutajatele eksklusiivseid boonuseid, mis on suurepärane stiimul selle maksevõimaluse kasutamiseks.

Enne Bitcoini kuldkasiino valimist on aga ülioluline uurida kasiino maine, litsentsimis- ja maksevõimalusi, et tagada ohutu ja usaldusväärse platvormi mängimine.

Bitcoin Gold Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Bitcoini kuld?

Bitcoin Gold on krüptovaluuta, mis loodi 2017. aastal originaalse Bitcoini plokiahela purustamisega. See sarnaneb Bitcoiniga mitmel viisil, kuid ühe olulise erinevusega - kaevandusalgoritmiga. Bitcoin Gold kasutab algoritmi nimega Equihash, mis on ASIC-vastupidav ja mille on konstrueeritud kaevandamiseks graafikatöötluse ühikute (GPU-de) abil.

Kuidas saan veebikasiinos sissemakse tegemiseks kasutada bitcoini kulda?

Võite kasutada Bitcoin Goldi veebikasiinos sissemakse tegemiseks, leides kasiino, mis võtab Bitcoin Goldi maksemeetodina vastu. Bitcoini kulla saate osta krüptovaluutavahetuses ja seejärel kasiino kontole üle kanda. Protsess sarnaneb Bitcoini või mõne muu krüptovaluuta kasutamisega.

Millised on Bitcoini kulla kasutamise eelised kasiinode hoiustamiseks?

Bitcoini kulla kasutamise üks peamisi eeliseid kasiinode hoiustamiseks on see, et see pakub kiireid ja turvalisi tehinguid. Kuna Bitcoini kuldtehinguid töödeldakse detsentraliseeritud võrgus, ei kehti need valitsuse ega finantseerimisasutuste piirangutega. See tähendab ka seda, et saate oma raha anonüümselt hoiustada ja välja võtta.

Millised on Bitcoini kulla kasutamise tasud kasiinode hoiuse valmistamiseks?

Bitcoini kulla kasutamise tasu kasiinomaardla muutmiseks varieerub sõltuvalt kasutatavast kasiinost. Mõned kasiinod võivad nõuda väikest tehingutasu, teised aga ei tohi üldse tasusid nõuda. Siiski peaksite olema teadlik, et krüptovaluutavahetuses Bitcoini kulla ostmisel ja müümisel võivad olla tasud.

Kas kasiinomaardla valmistamiseks on ohutu kasutada Bitcoini kulda?

Jah, kasiinomaardla valmistamiseks on ohutu kasutada Bitcoini kulda. Kuna Bitcoin Gold kasutab detsentraliseeritud võrku, ei kuulu sellele samad riskid kui traditsioonilised makseviisid. Lisaks kasutab enamik veebikasiinosid oma klientide isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks täiustatud krüptimistehnoloogiat.

Kas ma saan oma kasiinovõitu Bitcoini kulla abil välja võtta?

Jah, paljud veebikasiinod võimaldavad teil võitu Bitcoini kulla abil tagasi võtta. Saate oma Bitcoini kullavõitu lihtsalt oma krüptovaluutavahetusele üle kanda ja seejärel soovi korral konverteerida need Fiati valuutaks või muuks krüptovaluutaks.

Milline on miinimum ja maksimaalne summa, mida saan Bitcoini kulla abil hoiustada?

Minimaalne ja maksimaalne summa, mida saate Bitcoini kulla abil hoiustada, sõltub kasutatavast veebikasiinost. Mõne kasiino minimaalne sissemakse nõue võib olla 0,001 BTC, teised võivad nõuda minimaalset maardlat 0,01 BTC. Sarnaselt võib maksimaalne sissemakse summa sõltuvalt kasiinost erineda.

Kas Bitcoini kulla kasutamisel on kasiinomaardla valmistamiseks piiranguid?

Tavaliselt pole Bitcoini kulla kasutamisel kasiinomaardla valmistamiseks piiranguid. Siiski peaksite olema teadlik, et mõnel riigil on veebipõhiste hasartmängude ja krüptovaluuta kasutamise seadused ja määrused. Enne Bitcoini kulla kasutamist kontrollige kindlasti oma kohalikke seadusi.