Bitcoin Kasiino

Bitcoin Kasiino

 • Lucky Hippo Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherPrepaid Gift CardBitcoinEthereumVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  300% kuni 9000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Big Dollar Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerSkrillVisaNetellerMasterCard
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  2500 dollarit + 250 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 7Bit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank Wire TransferEcoPayzQIWIInteracSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  5000 USD või 5BTC+ 100 FS
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Lucky Tiger Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BitcoinBitcoin CashBitcoin CashMasterCardAmerican Express
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  Welcome Bonus 100% kuni 100 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Two-Up Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  MasterCardBitcoinNeosurfBank Wire TransferVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  100% kuni 400 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

Bitcoin kui kasiinode hoiuse meetod: eelised ja funktsioonid

Sisukord

Bitcoin on viimastel aastatel tõusnud ja üks paljudest, mida see pakub, on kasiinode hoiuse meetod. Veebikasiinod on omaks võtnud Bitcoini usaldusväärse ja mitmekülgse maksevõimalusena ning mängijad võtavad tähele. Selles artiklis uurime Bitcoini kasutamise eeliseid ja omadusi kasiinode hoiuse meetodina, samuti hoiustamise ja tagasivõtmise protsessi.

Bitcoini kasutamise eelised kasiino hoiuste meetodina

Bitcoini kasiinode hoiustamise meetodina kasutamise üks silmapaistvaid eeliseid on selle kiirus. Tehinguid töödeldakse peaaegu kohe, mis tähendab, et mängijad saavad oma lemmikmänge kiiresti mängida. See on vastupidiselt traditsioonilistele pangandusmeetoditele, mille puhastamiseks võib kuluda mitu päeva.

Bitcoini teine ​​eelis on see, mida see pakub, suurenenud turvatase. Bitcoini tehingud on tagatud täiustatud krüptimistehnoloogiaga ja mängijad võivad olla kindlad, et nende isiklik ja finantsteave on kaitstud. Kuna bitcoin on detsentraliseeritud, pole ühtegi keskasutust, mis saaks häirida tehinguid või külmutada kontosid.

Bitcoin pakub ka kõrget anonüümsust. Kui mängijad kasutavad hoiuste tegemiseks Bitcoini, ei pea nad avalikustama oma isiklikku teavet, mis võib olla nende privaatsuse väärtustavatele inimestele meeldiv. See tähendab ka seda, et bitcoini tehinguid ei kohaldata samu piiranguid ja tasusid, mida pangad võivad kehtestada.

 • Vahetu hoiused
 • Turvalised tehingud
 • Privaatsus ja anonüümsus

Bitcoiniga deponeerimise ja taganemise protsess

Esimene samm Bitcoini kasutamisel kasiinode hoiustamise meetodina on Bitcoini aktsepteeriva veebikasiino leidmine. Kui olete leidnud kasiino, mis sobib teie vajadustele, peate looma konto ja liikuma kassapidaja sektsiooni. Seal antakse teile võimalus teha bitcoini abil sissemakse.

Bitcoini sissemakse tegemisel kasiinos palutakse teil sisestada oma Bitcoini rahakoti aadress ja summa, mida soovite hoiustada. Kui tehing on kinnitatud, krediteeritakse teie kasiinokonto deponeeritud summaga ja võite hakata oma lemmikmänge mängima.

Võite Bitcoiniga tagasi võtta on sama lihtne. Lihtsalt liikuge kassapidaja jaotisse ja valige oma eelistatud väljavõtmismeetodina Bitcoin. Sisestage summa, millest soovite välja võtta, ja oma Bitcoini rahakoti aadressi. Kui tagasivõtmine on heaks kiidetud, kantakse võidud teie Bitcoini rahakotti peaaegu kohe.

Bitcoin kui kasiinode hoiuste meetod võrreldes traditsiooniliste makseviisidega

Võrreldes traditsiooniliste maksemeetoditega nagu krediitkaardid ja pangaülekanded, pakub Bitcoin mitmeid eeliseid. Esiteks, nagu me varem mainisime, on Bitcoini tehingud palju kiiremini, hoiuseid krediteeritakse peaaegu kohe ja väljamakseid töödeldakse mõne tunniga.

Teine eelis on see, et Bitcoini tehingud on kindlamad. Teie isiklik ja finantsteave on Bitcoini kasutamisel kasutatud täiustatud krüptimistehnoloogia tõttu vähem tõenäoline.

Bitcoin pakub traditsiooniliste maksemeetoditega võrreldes ka madalamat tasu. Kuna Bitcoin tegutseb väljaspool traditsioonilisi pangandussüsteeme, ei kuulu selle suhtes samad tasud ja piirangud, mida pangad võivad kehtestada. See võib tähendada väiksemaid tehingutasusid, mis võib olla märkimisväärne eelis kõrgete rullide jaoks, kes teevad sagedasi hoiuseid ja väljamakseid.

 • Kiirem tehingud
 • Turvalisem
 • Madalamad tasud

Järeldus

Bitcoin on suurepärane kasiinode hoiustamise meetod mängijatele, kes hindavad kiirust, turvalisust, privaatsust ja anonüümsust. Selle detsentraliseeritud olemus tähendab, et selle suhtes ei kehti pankade poolt kehtestatud piirangud ja tasud, muutes selle atraktiivseks võimaluseks kõrgete rullide jaoks. Üldiselt on Bitcoinist kiiresti saanud veebikasiinode üks populaarsemaid hoiu- ja väljamaksemeetodeid ning selle populaarsus kasvab tõenäoliselt lähiaastatel.

Bitcoin Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

1. Mis on Bitcoin?

Bitcoin on digitaalne valuuta, mis võimaldab turvalisi, detsentraliseeritud tehinguid, ilma et peaksite läbima keskset finantseerimisasutust.

2. Kuidas saab Bitcoini kasutada kasiinos hoiustamiseks?

Esiteks peab teil olema bitcoini rahakott ja mõned bitcoinid. Seejärel minge kasiino panganduse või kassapidaja jaotisse ja valige oma hoiuste meetodina Bitcoin. Sisestage summa, mida soovite hoiustada, ja järgige kasiino pakutavaid juhiseid.

3. Kas bitcoini tehingud on ohutud?

Jah, bitcoini tehingud kasutavad täiustatud krüptimismeetodeid, et tagada nende turvaline ja kolmandate osapoolte poolt ei saa neid kinni pidada ega muuta.

4. Kas kasiinos deponeerimiseks on bitcoini kasutamise tasusid?

Enamik Bitcoini kasiinosid ei võta hoiuste ega väljavõtmiste eest tasusid, kuid nende poliitika kinnitamiseks peaksite kontrollima konkreetset kasiinot.

5. Kas bitcoini tehingud on kohesed?

Jah, enamikku bitcoini tehinguid töödeldakse hetkega. Siiski võib võrgu ummikute või muude tegurite tõttu esineda aeg -ajalt viivitusi.

6. Kas ma saan Bitcoini abil võitu tagasi võtta?

Jah, paljud Bitcoini kasiinod võimaldavad bitcoini abil välja võtta. Valige oma väljaastumismeetodina lihtsalt Bitcoin ja sisestage oma Bitcoini rahakoti aadress.

7. Mis juhtub, kui saadan kogemata bitcoinid valele aadressile?

Kahjuks, kui saadate bitcoine valele aadressile, võidakse need igaveseks kaotada, kuna Bitcoini tehinguid ei saa ümber pöörata. Enne bitcoinide saatmist on oluline aadress uuesti kontrollida.