Bank Wire Transfer Kasiino

Bank Wire Transfer Kasiino

 • Big Dollar Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerSkrillVisaNetellerMasterCard
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  2500 dollarit + 250 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Unibet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillVisaBank Wire TransferNetellerPaysafe Card
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  200% kuni 200 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • 7Bit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank Wire TransferEcoPayzQIWIInteracSkrill
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  5000 USD või 5BTC+ 100 FS
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Lucky Tiger Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BitcoinBitcoin CashBitcoin CashMasterCardAmerican Express
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  Welcome Bonus 100% kuni 100 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Uptown Pokies Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  VisaNeosurfPayIDeZeeWalletBank Wire Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni $/250 eurot + 100 boonuspööra, 1. deposti boonus sertifitseeritud kasiino
  +18 | Ainult uued mängijad

Pangalülituse üleviimine kasiinodesse: Eelistused, boonused ja kasutusjuhend

Sisukord

Kui otsustad mängida kasiinomänge ja panustada pärisraha, tahad teha kindlaks, et sinu investeeringud on turvalised ja tõhusad. Kasiinod pakuvad erinevaid pangandusmeetodeid, kuid pangalülitus on üks kõige usaldusväärsem ja kiireim viis, kuidas sissemakseid teha ja võite välja võtta.

Pangalülituse eelised kasiinos

Pangalülitus pakub mitmeid eeliseid mängijatele, kes soovivad kiiret ja turvalist pangandusmeetodit kasiinodega suhtlemisel.

 • Turvalisus: Pangalülituse kasutamine kaitseb mängijate isiklikke ja finantsteavet. Kuna pangalülituse puhul tehakse tehinguid panka, mitte kasiinole, ei saa kasiinod teie finantsandmeid varastada või kuritarvitada.
 • Lihtsus: Pangalülituse kasutamine ei nõua kindlat registreerimist ega spetsiaalset kontot. Kõik, mida peate tegema, on minna oma valitud panka ja üle kanda raha kasiinole.
 • Kiirus: Pangalülitus on kiire viis raha sissemakseks ja väljavõtmiseks kasiinost. Saate raha kiiresti kanda kasiinole ja saate kiirelt oma võidud välja võtta.
 • Rahanägemine: Pangalülituse kasutamine võib olla ka hea viis haldamaks oma raha mängimisel kasiinos. Panga konto seire võimaldab mängijatel oma kulutusi jälgida ja kontrollida.

Kuidas kasutada pangalülitust kasiinos

Iga kasiino pakub erinevaid pangandusvalikuid, kaasaarvatud pangalülitus. Kõigepealt peate oma kasiino kodulehel valima pangalülituse sissemaksete või väljavõtmiste jaoks. Järgnevalt valige oma pangandusteenus, et raha üle kanda või välja võtta.

Oluline on meeles pidada, et pangalülituse kasutamine võib võtta aega, kuna raha peab läbima pangaülekande protsessi. Tavaliselt võib see võtta paar päeva enne, kui raha jõuab kasiinosse või teie kontole.

Enne pangalülituse kasutamist kasiinos veendu, et sa oled saanud kõik vajalikud juhendid ja juhised oma pangalt. Kui te pole kindel, kuidas kasutada pangalülitust või millised on selle kulud, võite küsida oma pangast teavet.

Pangalülituse boonused kasiinos

Kasiinod pakuvad sageli boonuseid mängijatele, kes kasutavad pangalülitust sissemaksete või väljamaksete tegemiseks

 • Soodustused: Mõned kasiinod võivad pakkuda protsentuaalseid allahindlusi sissemakse tegemisel pangalülitusega.
 • Tasuta keerutused: Mõned kasiinod pakuvad tasuta keerutusi sissemakse tegemisel pangalülitusega. Need keerutused on sageli kasiino populaarsematele mängudele nagu slotimängud või rulett.
 • Tervitusboonused: Kasiinod annavad tervitusboonuseid uutele mängijatele, kes registreeruvad kasiinosse ning teevad oma esimese sissemakse pangalülituse kaudu.

Pangalülituse kasutamise piirangud kasiinos

Kuigi pangalülituse kasutamine on kiire ja usaldusväärne viis raha sissemakseks ja väljavõtmiseks kasiinost, võivad pangalülituse kasutamisel olla teatud piirangud.

 • Kulud: Mõned pangad võivad pangalülituste eest võtta tasu, seega on alati oluline enne pangaülekannet uurida, millised on pangalülituse kulud ja tingimused.
 • Kiirus: Kuigi pangalülitus on kiire viis raha sissemakseks ja väljavõtmiseks, võib võtta aega enne, kui raha jõuab teie kontole. Sellepärast peaks kaaluma ka teisi pangandusmeetodeid, nagu näiteks e-rahakotid, mis võivad olla kiiremad valikud.

Kokkuvõte

Pangalülituse kasutamine kasiinodes on turvaline ja usaldusväärne meetod raha sissemakseks ja väljavõtmiseks. Seega jälgi juhendit ja tee kindlaks, et Sinu pangalülituste meetod on ennemalikult läbi mõeldud. Iga kasiino erineb pisut õige protsessi poolest, seega jälgi ülaltoodud juhendit või küsi abi pangalt/kasiinolt. Kuid ärge unustage kaaluda ka muid pangandusmeetodeid, mis võivad olla kiiremad ja odavamad, olenevalt teie pangandusvajadustest

Bank Wire Transfer Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Kas ma saan kasutada pangaülekannet kasiinodes deposiidina?

Jah, paljud kasiinod võimaldavad pangaülekannet deposiidimeetodina.

Kas pangaülekandega deposiidi tegemine võtab aega?

Jah, pangaülekandega deposiidi tegemine võib võtta tavaliselt 1-5 tööpäeva, sõltuvalt pangast ja kasiinost.

Kas pangaülekandega deposiidile kehtib minimaalne ja maksimaalne summa?

See sõltub kasiinost ja pangast, kuid enamikel juhtudel on minimaalne deposiidisumma umbes 10-20 eurot, maksimaalne deposiidisumma võib tavaliselt olla piiramatu.

Kas mul on vaja kasiinole maksmiseks kasutada samas pangas oleva arvega?

Ei, enamik kasiinosid aktsepteerib erinevaid pangakontosid ja ei nõua, et see oleks sama pangaga, kus kasiino pangakonto asub.

Kas pangaülekandega deposiidi tegemine on turvaline?

Jah, pangaülekandega deposiidi tegemine on turvaline, kuid peate siiski veenduma, et sisestate õige kasiino pangakonto numbril ja teie enda pangakonto andmed on ka kaitstud.

Kas pangaülekandega maksmine on seotud kuludega?

See sõltub teie pangast ja kasiinost. Mõned pangad võivad nõuda töötlemis- või makse maksmist, samas kui paljud kasiinod võivad katta teie maksekulud.

Kas saan pangaülekandega teha väljamakseid?

Jah, paljud kasiinod lubavad väljamakseid teha pangaülekandega. Kuid pidage meeles, et väljamakse tegemine võib võtta kauem aega kui teiste maksemeetoditega.

Kui ohtlik on pangaülekandega maksmine võrreldes teiste maksemeetoditega?

Pangaülekandega maksmine on turbemaksemeetod, kuna kogu teave on kaitstud ja keegi teine ei pääse teie makseandmetele nii lihtsalt juurde. Seetõttu on see võrreldav teiste maksemeetoditega.