Bambora Kasiino

Bambora Kasiino

 • Scatterhall Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EthereumInteracOpen BankingApple PayOpen Banking
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% vaste boonus kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotimo Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Rapid TransferNetellerMasterCardPaysafe CardMastro
  ja veel...
  Hinnang
  9.8
  Teretulnud boonus
  100% kuni 300 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad
 • ReloadBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Credit CardsPay4FunNordeaPOLiRapid Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 300 eurot
  +18 | Ainult uued mängijad

Bambora kui kasiino sissemakse meetod

Sisukord

Kasiinodes mängimine on muutumas üha mugavamaks tänu erinevatele maksevõimalustele, sealhulgas ka online-maksetele. Nendest meetoditest üks on Bambora. See on 1990. aastate lõpus asutatud Rootsi ettevõte, mis pakub turvalisi makseid internetis.

Bambora on populaarne internetis ostude tegemisel, kuid see on ka üks kiiremaid ja turvalisemaid võimalusi sissemaksete tegemiseks kasiinodes. See on saadaval paljudes Eesti online kasiinodes ning seda kasutavad paljud mängijad.

Bambora eelised kasiino sissemakse meetodina

Turvalisus: Bambora on üks enim hinnatud kasiino sissemakse meetoditest, kuna see pakub turvalist maksekeskkonda. Bambora on PCI DSS sertifikaadiga, mis tähendab, et nad järgivad kolmandate osapoolte turvameetmeid, et säilitada teie raha turvalisus.

Kiirus: Teie raha kasiino kontole kandmine on kiire. Sissemaksed, mis tehakse Bambora kaudu, jõuavad kasiinokontole kohe, mis tähendab, et saate kohe oma lemmikmänge alustada.

Mugavus: Bambora on mugav ja kiire makseviis. Teil on võimalik deposiiti tehes kasutada oma pangakaarti või kaardiga seotud pangakonto infot. Te ei pea eraldi pangakontot looma ega aega raiskama, et lisada pangaandmete infot, nagu see on nõutud mõne e-rahakoti puhul.

 • Kohene: Bambora sissemakseid saab teha koheselt.
 • Mitmekülgne: Bambora on saadaval enamikus Eesti online kasiinodes.
 • Läbipaistev: Te ei pea muretsema varjatud tasude pärast, sest Bambora ei võta lisatasusid.

Bambora miinused kasiino sissemakse meetodina

Piirangud: Bambora-l on siiski oma piirangud. Mõned online kasiinod ei aktsepteeri Bambora sissemakseid, mis võib olla probleem nende mängijate jaoks, kes eelistavad kasutada ainult seda maksemeetodit.

Tehingutasud: Ehkki Bambora ei küsi tasusid, võib teie pangas olla teenustasu, kui teete makse teisest riigist. Enne Bambora kasutamist kontrollige, kas teie pank pakub teenust läbipaistvalt ja tasuta.

Kokkuvõte

Bambora on kindlasti üks online-kasiinode populaarsemaid sissemakse meetodeid. See pakub kiiret, turvalist ja mugavat makseviisi selle suurepärase mänguelamuse saamiseks. Lisaks, kuna Bambora on PCI DSS sertifikaadiga kooskõlas, võite olla kindel, et teie raha on turvaline. Siiski tuleks meeles pidada, et mitte kõik online kasiinod ei aktsepteeri Bambora sissemakseid. Enne oma kasiinokontole raha lisamist kontrollige, kas see sissemakse meetod on saadaval teie kasiinos.

Bambora Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on Bambora?

Bambora on makselahenduste pakkuja, mis võimaldab kasiinomängijatel kiirelt ja turvaliselt sissemakseid teha.

Kas Bambora on usaldusväärne viis sissemaksete tegemiseks?

Ettevõte on turvaline ja usaldusväärne, kuna Bambora on sertifitseeritud PCI-DSS taseme 1 järgi, mis on kõrgeim turvastandard võimalikest.

Kas ma saan teha rahvusvahelisi sissemakseid Bambora kaudu?

Jah, Bambora võimaldab teha rahvusvahelisi sissemakseid. Lisaks pakub ettevõte valuutavahetusteenust, nii et saate teha sissemakseid kohalikus valuutas.

Kas Bambora-l on tehingutasud?

Jah, Bambora-l on tehingutasud, kuid need on tavaliselt madalamad kui teiste makselahenduste puhul.

Kas Bambora-l on kiired väljamaksed?

Jah, Bambora-l on kiired väljamaksed. Kui teete väljamakse, saate selle tavaliselt oma pangakontole paari tööpäeva jooksul.

Kas ma pean registreeruma, et Bambora kaudu sissemakseid teha?

Jah, peate registreeruma, et saada Bambora konto ja teha kasiinodes sissemakseid. Registreerimisprotsess on lihtne ja kiire.

Kas Bambora on saadaval kõigis online kasiinodes?

Ei, Bambora ei ole saadaval kõigis online kasiinodes. Kontrollige oma kasiino maksevõimaluste nimekirja, et näha, kas Bambora on saadaval.

Kas ma saan kasutada Bambora't kasiinodeboonuse saamiseks.

Jah, saate kasutada Bambora't kasiinode boonuste saamiseks. Võite saada boonusraha ja/või tasuta keerutusi, kui teete selle kaudu sissemakse.