AsiaPay Kasiino

AsiaPay Kasiino

 • Lucky Tiger Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  BitcoinBitcoin CashBitcoin CashMasterCardAmerican Express
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  Welcome Bonus 100% kuni 100 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • mBit Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  TetherBitcoinDogecoinEthereumEcoPayz
  ja veel...
  Hinnang
  9.4
  Teretulnud boonus
  Lucky Red kasiino 1000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • BetWinner Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  DogecoinLitecoinSkrillEcoPayzBradesco
  ja veel...
  Hinnang
  9.9
  Teretulnud boonus
  100% kuni 500 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Jackpot.com Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  SkrillPayPalVisaNeosurfFast Bank Transfer
  ja veel...
  Hinnang
  9.1
  Teretulnud boonus
  $/£/1500 eurot tervitatav pakkumine + 300 lisapööra
  +18 | Ainult uued mängijad
 • TonyBet Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  EcoPayzVisaNetellerPerfect MoneyCrypto
  ja veel...
  Hinnang
  9.1
  Teretulnud boonus
  200% kuni 2000 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad

AsiaPay kui kasiinode hoiuste meetod: põhjalik ülevaade

Sisukord

Kasiinomängijad otsivad alati turvalist, usaldusväärset ja probleemivaba sissemakse- ja väljamaksemeetodeid, eriti veebikasiinodes mängides. Aastate jooksul on tekkinud mitmeid maksevõimalusi, sealhulgas AsiaPay, Aasias juhtiv maksevärava teenusepakkuja. Selles ülevaates uurime Aasiapay väärtusi kasiinode hoiuse ja väljavõtmismeetodina, sealhulgas selle eeliste ja piirangutena.

Mis on AsiaPay?

AsiaPay on Hongkongis asuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud turvaliste elektrooniliste makselahenduste pakkumisele kogu Aasias ettevõtetele. Ettevõte on olnud maksevärava tööstuses alates 2000. aastast ja Hong Kongi rahandusamet on litsentsi saanud. AsiaPay võimaldab kaupmeestel vastu võtta erinevate maksekanalite makseid, sealhulgas krediit- ja deebetkaarte, e-rahakondi ja pangaülekandeid.

  Aasiapay väärtused kasiinode hoiuse ja väljavõtmismeetodina hõlmavad järgmist:

Turvalisus

Üks olulisemaid tegureid, mida tuleks kasiinomaardlate ja väljavõtmiste tegemisel arvestada, on turvalisus. AsiaPay juurutab uusimaid turvameetmeid, sealhulgas 3D turvaline, krüptimine, sümboolne ja PCI DSS -i vastavus, tagamaks, et klientide finantsandmed oleksid ohutu loata juurdepääsu ja pettuste eest. Seetõttu võivad kasiinomängijad, kes valivad AasiaPay oma maksevõimaluseks, olla kindel, et nende tehingud on turvalised.

Mitme valuuta tugi

AsiaPay toetab mitmeid valuutasid, sealhulgas USD, EUR, GBP, JPY, HKD, SGD ja CNY. See teeb sellest ideaalse maksevõimaluse rahvusvahelistele kasiinomängijatele, kes ei soovi oma kasiinokontodelt raha hoiustamisel või välja võtta.

Kättesaadavus

AsiaPay on teinud koostööd erinevate pankade ja makseteenuse pakkujatega Aasias ja pärast seda, muutes selle kogu piirkonnas laialdaselt kättesaadavaks. See tähendab, et kasiinomängijad, kes valivad oma maksevõimaluseks AsiaPay, pääsevad sellele hõlpsalt juurde ja kasutavad seda oma kasiinokontode rahastamiseks.

Piirid ja tasud

AsiaPay tasud ja tehingulimiidid varieeruvad sõltuvalt maksekanalist ja emiteerivast pangast. Seetõttu on oluline lugeda ja mõista tingimusi enne AasiaPay kasutamist kasiinode hoiustamise meetodina. Enamik veebikasiinosid ei võta siiski AasiaPay maksevõimaluse kasutamise eest tasusid ja tehingulimiidid on tavaliselt mõistlikud.

  Mõned Aasiapay kasutamise piirangud kasiinode hoiuse ja väljavõtmise meetodina hõlmavad järgmist:

Piirkondlik kättesaadavus

Ehkki AasiaPay on kogu Aasias laialdaselt kättesaadav, ei pruugi see mõnes riigis olla juurdepääsetav, piirates selle kasulikkust nendes piirkondades elavate kasiinomängijatega. Seetõttu on oluline kontrollida oma riigis AasiaPay saadavust enne selle valimisvõimaluse valimist.

Pole laialt levinud

Ehkki mõned veebikasiinod pakuvad AasiaPayt kui maksevõimalust, ei aktsepteerita seda nii laialdaselt kui muud makseviisid, näiteks krediit- ja deebetkaardid, e-rahalised ja pangaülekanded. Seetõttu võivad kasiinomängijatel, kes eelistavad AsiaPay kasutamist, veebikasiinode valimisel, mis aktsepteerivad seda maksevõimalusena, piiratud võimalused.

Järeldus

AsiaPay on turvaline, usaldusväärne ja mugav maksevõimalus kasiinomängijatele, eriti Aasias elavatele inimestele. Selle mitme valuuta tugi, kättesaadavus erinevates maksekanalites ning mõistlikud tasud ja tehingulimiidid muudavad selle ideaalseks võimaluseks veebikasiino kontode rahastamiseks. Selle piirkondlik kättesaadavus ja veebikasiinode piiratud aktsepteerimine võivad selle kasulikkust piirata mõnele kasiinomängijale. Seetõttu peaksid kasiinomängijad läbi viima hoolsuskohustuse ja valima maksevõimaluse, mis vastab nende vajadustele.

AsiaPay Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on AsiaPay?

AsiaPay on veebimakseteenuse pakkuja, kes pakub usaldusväärseid makselahendusi erinevate tööstusharude, sealhulgas veebikasiinotööstuse klientidele.

Kuidas toimib Aasiapoy kasiinode hoiustamise meetodina?

AsiaPay võimaldab klientidel teha oma krediit- või deebetkaarti kasutades veebikasiinodele turvalisi ja turvalisi makseid. Kliendid saavad rahaülekandeid kasutada ka raha sissemakseks oma veebikasiino kontole.

Kas on ohutu kasutada Aasiapay veebikasiinomaardlate jaoks?

Jah, AsiaPay järgib rangeid turvastandardeid, et tagada klientide isikliku ja finantsteabe ohutus ja konfidentsiaalsus. Kliendid peavad lisaks lisamiseks lisaks oma kaardiomaniku nime ja CVV -koodi.

Millised online -kasiinod aktsepteerivad AasiaPay hoiuseid?

On mitmeid veebikasiinosid, mis aktsepteerivad Aasiapay maardlaid, sealhulgas 888 kasiinot, Betfair kasiino ja Bet365 kasiino.

Kas on olemas tasusid AasiaPay kasutamiseks veebikasiinosse raha hoiustamiseks?

AsiaPay ei nõua makseteenuste kasutamise eest tasusid. Mõned veebikasiinod võivad siiski nõuda töötlemistasu AsiaPay kasutamise eest hoiuste meetodina.

Kas AasiaPay abil saan raha sissemaksele mingeid piiranguid?

Jah, tavaliselt on piiranguid vahendite summale, mida saab AsiaPay abil hoiustada. Need piirid võivad aga sõltuvalt veebikasiinost ja kliendi asukohast erineda.

Kui kaua Aasiapay hoiused töötlemiseks kuluvad?

AasiaPay hoiuseid töödeldakse tavaliselt koheselt, võimaldades klientidel hakata kohe oma lemmikvõrgu kasiinomänge mängima.

Kas ma saan oma võidud AsiaPay abil tagasi võtta?

Kahjuks pole AsiaPay enamikus veebikasiinodes väljaastumismeetodina saadaval. Võimalik, et kliendid peavad oma võitude väljavõtmiseks valima alternatiivse tagasivõtmismeetodi, näiteks pangaülekanne või e-Wallet.