APS Kasiino

APS Kasiino

 • Big Dollar Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  NetellerSkrillVisaNetellerMasterCard
  ja veel...
  Hinnang
  9.6
  Teretulnud boonus
  2500 dollarit + 250 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Bet24Star Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  CryptoCurrencySofortNeosurfMultibancoePay.bg
  ja veel...
  Hinnang
  9.7
  Teretulnud boonus
  100% teretulnud boonus kuni 3500 eurot + 50 tasuta keerutust
  +18 | Ainult uued mängijad
 • OXI Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  instaDebitNetellerDirecta24AstroPay CardMiFinity
  ja veel...
  Hinnang
  9.3
  Teretulnud boonus
  kuni kahe esimese hoiuse korral kuni 800 dollarit
  +18 | Ainult uued mängijad
 • Slotozen Kasiino
  Hoiuste meetodid:
  Bank TransferSkrillEcoPayzMiFinityVisa
  ja veel...
  Hinnang
  9.5
  Teretulnud boonus
  200% MB kuni 7000 dollarit + 30 tasuta keerutust suures mängus
  +18 | Ainult uued mängijad

APS – mugav deposiidimeetod internetikasiinodele

Sisukord

Online kasiinod pakuvad täna mitmeid deposiidivõimalusi, mis võivad mängijale sobida erinevalt. Üheks selliseks mugavaks deposiidimeetodiks on APS. APS on e-rahakott, mis võimaldab raha hoiustada ja kiirelt kasiinokontole kanda, ning vastupidi – kiirelt raha kasiinost välja võtta. Käesolevas artiklis anname ülevaate APS eelistest kasiinomängijale.

APS eelised kasiinomängijale

APS võib olla tõhus deposiidimeetod kasiinomängijatele, kes soovivad teha kiireid ja turvalisi online-makseid mängukonto haldamiseks. APS-i kasutades on võimalik:

 • Kiirelt ja turvaliselt raha kanda kasiinokontole. APS-iga kantud raha jõuab koheselt kasiinokontole.
 • Kasutada mugavat mobiilirakendust. APS-i mobiilirakendus on saadaval nii Androidile kui ka iPhone'ile, muutes raha kandmise ja võtmise lihtsaks ja mugavaks.
 • Kasutada APS-i ka muudes online-teenustes. APS-i võib kasutada ka teistes veebipoodides ja teenustes, muutes selle mugavaks alternatiiviks pangakaardile või pangalikvideerimisele.
 • Makseid teha erinevates valuutades. APS võimaldab makseid erinevates valuutades, mis võib olla kasulik neile kasiinomängijatele, kes mängivad rahvusvahelistes kasiinodes.
 • Võtta välja raha kasiinost kiirelt ja lihtsalt. APS-i abil saab mängijaid kasiinost väljamakseid lihtsalt ja kiiresti teha.

APS kui kasiino väljamaksemeetod

Lisaks deposiidi tegemisele kasutavad mängijad sageli ka väljamaksemeetodeid, mille hulka kuuluvad ka APS-i võimalused. Kui otsustate võtta välja raha oma kasiinokontolt, võib APS olla tõhus väljamaksemeetod, sest:

Tagastab raha otse teie e-rahakotti. APS võimaldab teha väljamakseid otse mängijate e-rahakotti, mistõttu raha jõuab koheselt mängijate pangakontole.

Mis Eesti online-kasiinodes on saadaval APS?

APS on saadaval paljudes Eesti online-kasiinodes, kuid mitte kõik ei paku seda võimalust oma mängijatele. Parimaks valiku tegemiseks soovitame tutvuda erinevate kasiinode deposiidimeetoditega pileteid ja voucherilahenduseid (nt PAYSERA, VOUCHER-voucheri, PAYSAFECARD) ning võrrelda teenustasusid. Olge kindel, et valite kasiino, mis sobib teie vajadustele ja eelarvele.

Kokkuvõte

APS on kiire ja mugav deposiidimeetod, mis võimaldab kasiinomängijatel kiiresti ja lihtsalt kasiinokontole raha kanda või võtta seda sealt välja. Samuti saab seda kasutada ka muudes online-teenustes. Valides online-kasiino, mis toetab APS-i, võite olla kindlad, et olete leidnud turvalise ja mugava online maksemeetodi.

APS Kasiinod: Korduma kippuvad küsimused

Mis on APS?

APS on makseteenus, mis võimaldab teil teha online-makseid oma pangakonto kaudu.

Kas APS-i saab kasutada online kasiinodele sissemaksete tegemiseks?

Jah, APS on üks populaarsemaid kasiinode sissemakse meetodeid.

Kas APS-i kasutamine kasiinode sissemaksete jaoks on turvaline?

Jah, APS-i kasutamine on turvaline. Makseteenuse pakkuja kaitseb teie isikuandmeid ning raha liigub teie pangakonto ja kasiino vahel SSL-krüptimise abil.

Kas APS-i kasutamisega kaasnevad lisatasud kasiinode sissemaksete jaoks?

APS-i kasutamine on tasuta ning tavaliselt ei kaasne kasiinode poolt ka mingeid lisatasusid.

Kuidas saan APS-i kasutada kasiinode sissemaksete tegemiseks?

Valige oma kasiino maksemeetodite hulgast APS ning järgige lihtsaid juhiseid. Peate looma oma pangakonto tingimuste jaoks sobivad andmed, kinnitama makse ja kinnitama oma isikusamasust.

Kui kiiresti toimuvad APS-i kaudu tehtud sissemaksed kasiinodesse?

Tavaliselt toimub APS-i kaudu tehtud sissemakse kohene ülekandmine kasiino kontole ning raha on kohe saadaval mängimiseks.

Kas saan kasutada APS-i sissemaksete tegemiseks ka mobiiltelefoni?

Jah, APS-i saab kasutada ka mobiiltelefoni kaudu ning see on mugav lahendus sissemaksete tegemiseks juhul, kui teil ei ole käepärast arvutit.

Kui suuri sissemakseid saan teha APS kaudu?

See sõltub teie maksepiirangutest ning pangakontost. Enamikul juhtudel on võimalik teha kuni 5000 euro suuruseid sissemakseid, kuid ärge unustage kontrollida oma maksimaalseid piiranguid oma pangakontolt enne makse tegemist.